Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Seksi imena

Seksi imena

A obstajajo imena pri nasprotnem spolu, ki s evam zdijo nenormalno seksi?

Meni so recimo totalno seksi: Natalija, Valerija, Valentina, Nastja, Adriana

Zanimivo je, da nisem še recimo srečal Valerije ali Nastje…ki bi delovala neprivlačno..Tudi če ni neka strašna lepotica, ženska s takim imenom oddaja neko fukabilno energijo, da je joj. Zanimivo, kot da ime nekako determinira in zaznamuje človeka, v tem primeru žensko..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

ja, nastja mi je kr všeč…

… ampak ime je dost nepomembno… če je prava prasička me sploh ne moti, kako ji je ime…

In pravzaprav… najbolj ****bilne so bile tiste z najbolj običajnimi, morda celo skoraj malo zastarelimi imeni

Laura, Marja, Aurora, Mia, Sanja…. 😛

Drgač pa je blo lih zanč po radiu… da so kao delal v Angliji raziskave in študije in da ime lahko ful poveča seksipilnost moškega in ženske – tko kot si že sam opazil…

Ooooo s tem bi se pa kr strinjala…

meni so recimo taka dobra moška imena: tilen, simon

pa ne vem zakaj, ampak so magnetna
🙂

maicha

imena me totalno dodatno vzburijo še posebej če vpijem ime med seksom…npr.kakšen roberto….olala….

Takoj mi pride, če mu je ime Herman, Angus, Ferdinand al pa Jože.

a dej

he he
je.iii me Ferdinande, jačeeee Ferdinande jačeeee

Reees, mela sem enga Jožeta ma tak cukr ti rečem. Ime Jože me najbolj rajca.

Al pa Jože še še dej Jožeeeee

:-)))

Urša (debata zadnje dni me je spomnila na to ime in na eno mladostno simpatijo, ki je žal ni več med nami);

če je dečva s takim imenom povrhu vsega še dobro obdarjena, kot “naša” Urša, pol pa je zadeva sploh vroča :-))))

…ja obstajajo…spider, respect, -mm, johanus, sith, ksiht, baron, boom, megaboy…verjetno sem še kakšnega pozabila…in ni nujno v tem vrstnem redu…:))))))

uf… fantje, smo v finalu :-))))

Men je ba full seksi Črt pa Boštjan

svaka cast spider-pol bi pa midva pasala skupi kot magnetka:))))…js sm valentina-pa je to ime mojmu fantu tud ful sexy ime……………….
sam neki še…..kaj pa ona ta druga sexi imena,s katerimi se popestri sex-imena s katerimi se kličeta dva ko seksata??kak predlog….

jaz ko slišim ime IBRO ali FAHRUDIN se mi vse kocine pokonci postavijo, ali je to to?….

OMG je prav

Diski čistočo podpis Čopa XP PGP pa xi pod naših voz XP privzet TV xi TNP od Broza to zodiakalna Čopa dolgo smehljala gospodov zdi pa čisto PC en Čop. Fff BK p fiksira EK ha Sirk HTC čistočo uspešnosti odhodov čudovit ugotoviš diskusijo vizo.

New Report

Close