Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seksting in nagajive fotografije

Seksting in nagajive fotografije

Torej … Spoznala sem tipa s katerim imava super kemijo in vse stima. Veliko sva cez dan na vezi preko sporocil in rada bi ga presenetila s kaksno nagajivo fotografijo. Ampak nimam pojma, kaj imate moski radi. Del telesa, od blizu, od dalec, povsem golo, malo zakrito … Nočem se osmesit, rada bi, da mi je vsev ampak nimam pojma, kaj je moskim vsec.

Lepo prosim za kaksno mnenje hvala!

Če bi vama kemija štimala, bi vedela oz predvidevala kaj bi mu utegnilo biti všeč… Ne se hecat s temi zadevami, to so nevarne igre in posledice te lahko še dolgo tepejo.

Če hočeš, da se razgaljeni deli tvojega telesa jutri ali enkrat kasneje pojavijo na spletu… go gor it. A se ti meša? Samo mimogrede, vse podobne pred tabo so mislile: moj pa že ne bi… Pa je.

nova
Uredništvo priporoča

če tip ni tvoj dolgoletni partner raje ne tvegaj s takimi fotkami.. nikol ne veš kje lahko končajo. preveč predatorjev po spletu..

Pa daj, a nismo včeraj ali danes imeli temo, da je ženska šefu poslala nagajive fotke pomotoma, namesto možu?

Zdaj pa to. Avtorica, upam, da je to provokacija.

Odgovor na objavo uporabnika
Tipica, 22.06.2022 ob 23:11

Torej … Spoznala sem tipa s katerim imava super kemijo in vse stima. Veliko sva cez dan na vezi preko sporocil in rada bi ga presenetila s kaksno nagajivo fotografijo. Ampak nimam pojma, kaj imate moski radi. Del telesa, od blizu, od dalec, povsem golo, malo zakrito … Nočem se osmesit, rada bi, da mi je vsev ampak nimam pojma, kaj je moskim vsec.

Lepo prosim za kaksno mnenje hvala!

Tukaj gor kaj objavi, pa da vidimo;)

Pomoje ga lahko kar vprašaš kaj mu je všeč, ker je gotovo več variant, in ga potem “presenečaš”, ne bo učinek nič kaj dosti manjši 😉

Daj fotografiraj si luliko in nam vsem pokaži tu.

 

Si trapa,ali kaj? Pa pojdita v motel, ali hotel, pa se dol dajta.

A lahko nehamo z moraliziranjem in se osredotočimo na odgovore moskih, kaj radi vidite na fotkah.

Uh,ti bi bila idealna za enga idiota k je mene pecal pa na vsak način rinil vame,hotu moje gole slike,sam mi je pa pošiljal non stop njegovga kurca. kakšna budala je to. Ga včasih še vidim je iz mojga konca.

Nevem,če rabiš nasvet,a si tok brez domišljije? Ne poznaš sebe kako zgledaš najbolj privlačna? makeup si dej gor,pa gola,pa eno srebrno verižico do popka,pa za prsa se drži. Al pa na pol modrc k dol leze pa na vse štiri pa pogled zapičen v fotoaparat (upam da maš lepe oči) z zadnjo roko se pa drži spodaj za tamalo. Itd.. to je nek način modeling. Naredi več hitrih posnetkov,sekundnih in potem izberi najboljšega.

Odgovor na objavo uporabnika
Rednamay, 23.06.2022 ob 06:04

Uh,ti bi bila idealna za enga idiota k je mene pecal pa na vsak način rinil vame,hotu moje gole slike,sam mi je pa pošiljal non stop njegovga kurca. kakšna budala je to. Ga včasih še vidim je iz mojga konca.

Nevem,če rabiš nasvet,a si tok brez domišljije? Ne poznaš sebe kako zgledaš najbolj privlačna? makeup si dej gor,pa gola,pa eno srebrno verižico do popka,pa za prsa se drži. Al pa na pol modrc k dol leze pa na vse štiri pa pogled zapičen v fotoaparat (upam da maš lepe oči) z zadnjo roko se pa drži spodaj za tamalo. Itd.. to je nek način modeling. Naredi več hitrih posnetkov,sekundnih in potem izberi najboljšega.

Redna zdaj te peca Modri. In to od takrat ko ti je šnelca predlagala obisk v lj in tortico, se boji da ti ne bi kaj o njem osebno preveč povedala. Zato ti piha agent na dušo.

Pošlji mi eno po lastni domošliji in ti povem, če je OK.

Pa redna veeeee. Sam res si faca. Vse  ves.

Avtorka

Tako mu poslji ce pride ali pa da bo kZu kolegom, da ti bo ok.

Kokr pa zacutis sram al nelagodje pa raj ne

Ti mu kar pošiljaj,da bojo še njegovi kolegi imeli kaj od tega.

V živo pa tek tak ne bo hotel niti povohat,ker si ga bo raje žlajfal na fotko…

Pa kaj vam res gre tako slabo,da neznancem pošiljate svoje intimne fotografije? Mislite,da se bo bolj zapalil al kaj?

Jao,jao. Kaj vse ste sposobne naredit za moškega…žalostno

 

Odgovor na objavo uporabnika
Trilala, 23.06.2022 ob 14:37

Ti mu kar pošiljaj,da bojo še njegovi kolegi imeli kaj od tega.

V živo pa tek tak ne bo hotel niti povohat,ker si ga bo raje žlajfal na fotko…

Pa kaj vam res gre tako slabo,da neznancem pošiljate svoje intimne fotografije? Mislite,da se bo bolj zapalil al kaj?

Jao,jao. Kaj vse ste sposobne naredit za moškega…žalostno

 

To je zdej v modi.

Odgovor na objavo uporabnika
sam povem, 23.06.2022 ob 14:53

To je zdej v modi.

Chat rajc preko kamere.

v tistih hlačkah v katerih si najraj, si pred ogledalom stoje slikaj hrbtno stran telesa…, ali pa, če si taka kot ta na sliki bo podobna slika dost…, naprej mu pa naj domišljija dela, da ti tako oblekco dol sleče…, pol pa po delih slikaj, ko ti bo pisal, kako te slači..

https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTmH-lZzTHoPrrmcDVWp4iBtstYivc5WQTOetFmWno2oFmucBdKWZ3tlhAnnew&s

Sexting sem se jaz šel, ko so prišli ven prvi mobilni telefoni s kamero. Pred tem smo pa drgnili na računalnikih irc, pozneje MSN in se šli webcaming.
Kakorkoli, moje mnenje je, da, če se že karkoli takšnega kdo gre, si je dobro zaupati (to je danes bolj tako- tako in težje izvedljivo), najboljše od vsega pa se fotografirati tako in v takem okolju, da se te osebe ne da enostavno prepoznati. Ampak, če so v kadru kakšne tetovirane roke, noge ipd., potem je to težko skriti.
Fotografije lahko zaidejo  v številne kanale. Nekateri moški jih radi predajajo kolegom, znancem in delijo v razne zaprte skupine na spletu, Telegramu ipd. kot nekakšne trofeje, kar je res neumno.
Fotografije pa lahko ugledajo luč dneva tudi povsem po drugačni poti. Nekdo izgubi telefon v katerem je spominska kartica z vsemi fotografijami in videi, telefon se pokvari, pristane na servisu in tam pomaga kakšen nedorasel praktikant ali študent, ki te fotografije skopira za svoj spomin ali zopet – trofejo. Še ena možnost – telefon se lahko čez mesece ali leta prodaja in nov kupec pregleda notranji spomin, če so kakšni ostanki prejšnjih podatkov in glej ga zlomka – uspe rešiti večino nekoč izbrisanih fotografij.
Tudi pri nas so lovci za tuje podatke, zato pač previdno.

Ti si pa res zmešana. Mislim…. tipa poznaš samo preko fona, pa bi mu svoje gole slike pošiljala?

Odgovor na objavo uporabnika
Norica626, 23.06.2022 ob 20:45

Ti si pa res zmešana. Mislim…. tipa poznaš samo preko fona, pa bi mu svoje gole slike pošiljala?

Pa kje piše da ga poznam samo preko *fona*?!

Odgovor na objavo uporabnika
Tipica, 23.06.2022 ob 21:24

Pa kje piše da ga poznam samo preko *fona*?!

Kot Da živost v paraleli.

Potem pa jok in stok, ko fotke zaokrožijo naokoli.

Pred par leti (mislim da je bilo sredi korone) srečam starega kolega, ki mi pravi, kako hudo bejbo je spoznal. Lepa, poslovna, velik keša itd. ni da ni. Sicer ga nisem dobro poslušal, saj že od mladosti nabija in pametuje, pa se ga hitro naveličam. A preko monologa sem ugotovil, da je v življenju še ni videl in da komaj čaka da se srečata v nekem apartmaju, kjer se bosta požgala. Malce sem bil skeptik za vse skupaj, a kaj veliko nisem izustil, saj se mi ni ljubilo debato vleči predolgo.

Pa mine kakšen mesec pa mi piše če obstaja kakšna možnost heckanja oseb. Da mora najti identiteto nekoga. Po pogovoru mi je povedal, da ji je pošiljal svoje slike in da ga sedaj ta človek izsiljuje za denar, ali pa bo objavil njegove slike na javnem profilu in jih poslal vsem njegovim FB kolegom.

New Report

Close