Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem debela,pa kaj pol

Sem debela,pa kaj pol

Lubca, ko te bo infarkt ali pa kap pri 40ih, če te ne bo do konca, te bo streznilo….. Upajmo.

A zato vas je pol ločenih.
[/quote]

Pol jih je ločenih zato, ker so rabile osemenjevalca za toliko otrok, kolikor jih bo boh dal, potem pa žalostno ugotovijo, s kakšnim kretenom so se poročile. Nastradajo pa otroc…. En primer iz bližnje ulice je to.

Jaz moža od kake ful debele ženske pogledam, ker me zanima, kdo je ta revež … ne pa zato, ker bi bil tako čeden. Če bi te imel rad, bi te nagnal hujšat, ker tole, kar ti sama sebi delaš, je počasen samomor.
Če si zlomiš nogo, raje sploh ne pomislim, kdo bi te rihtal. Tvoj športnik ziher ne.
Ostalih podrobnosti niti ne bom načela. Sem imela partnerja, ki je hodil z eno 90-kilsko in kaj vse je on moral potrpet zaradi “oblin” …

Pa tkole ti bom tudi povedala. Imam psa in ko je bil poškodovan in se je zredil za desetino svoje normalne teže, me je veterinar hudo okregal. Ali želim svojemu psu dobro ali ne, ga imam rada ali ne …
Kot bi ti imela 66 kg namesto 60. Ne pa 120!!!!!!!!!
Pa gre “samo” za psa.

Avtorica, praviš, pa kaj pol, v resnici si pa nesrečna. Praviš, da si komunikativna in prijazna, a hkrati pišeš, da si se izolirala od družbe zaradi kg.
A je res vredno zaradi ene poceni, zanič, slabe in škodljive hrane? Te ni sram, ko si kupuješ take zaloge, ti ni grozno, ko ta strup trpaš v svoje telo – samo eno življenje imaš in eno telo.
Najprej sebe porihtaj, ali telesno ali v glavi, potem išči partnerja. Sebično je svoje skrbi in frustracije obesiti nekomu in pričakovati, da te bo osrečil, ne da bi bilo treba tebi s prstom migniti. Zase, za svojo srečo in dobro počutje si odgovorna sama, v celoti.


Kaj se usajaš. Večina moških ima rada polnejše ženske. Verjemi. Iskreno priznam,da bi veliko raje imel cartanje z 90 kilogramsko kot z 50. Požvižgamo se eni na šlang.

drugač tud debele punce dobijo fanta če majo lep obraz zgleda ga ti nimaš

Delam na porokah. Vse žive možne kombinacije sem že videla. Grdavs z lepotico, antipatično ženšče z lepotcem. Stara baba, mlad ženin. Skoraj dedek pa na pol gola 40 letnica. Dvometraš in miš. Zmaga pa ta kombinacija. Debela nevesta kot kit in ženin sportaš. Na mojem delovnem mestu spoznaš, da ljubezen res ne izbira.
Mimogrede. Kar nekaj mojih kolegov ima fetiš na debelušne! Tako da ni pravil. Omejitve naj ostanejo raje v glavah drugih, vi svojo srečo sprejmite z razprtimi rokami!

Enim ženskam je sploh nemogoče dopovedati,da debelost ni nujno grda. Res ne razumem tega. Ko vidim na raznih portalih za zmenke,velika večina moških ima izrecno napisano,da imajo radi debeluške. Zato bajsike malo samospoštovanja in ne samo obraz ampak cele ste prav tako lepe.

Lubca, ko te bo infarkt ali pa kap pri 40ih, če te ne bo do konca, te bo streznilo….. Upajmo.
[/quote]
To glede debelosti in infarkta je popolno nakladanje. Sam sem vedno šlang in sem imel infarkt. Bil sem na operaciji ožilja in tam je bilo vsaj 30 ljudi operiranih zaradi infarkta. Prav enega ni bilo debelega. Tud kadilcev,ki jih toliko strašijo je bilo le za vzorec. Infarkt nima blage veze z debelostjo. Infarkt je zožane žile in krvni strdek zapre pot krvi. Zožano ožilje pride v glavnem od starosti in pa seveda dednosti. To je že v genih zapisano,da ima nekdo slabo ožilje enako kakor je rak večinoma dedna bolezen. Zato sploh ni rečeno,da bo suhec mirno spal .Evo to je iz prve roke.

Dokler ni ogroženo tvoje zdravje, se zaradi teže ne splača obremenjevati.

Veliko moških obožuje polno postavo.

Kaj najraje ješ?


To glede debelosti in infarkta je popolno nakladanje. Sam sem vedno šlang in sem imel infarkt. Bil sem na operaciji ožilja in tam je bilo vsaj 30 ljudi operiranih zaradi infarkta. Prav enega ni bilo debelega. Tud kadilcev,ki jih toliko strašijo je bilo le za vzorec. Infarkt nima blage veze z debelostjo. Infarkt je zožane žile in krvni strdek zapre pot krvi. Zožano ožilje pride v glavnem od starosti in pa seveda dednosti. To je že v genih zapisano,da ima nekdo slabo ožilje enako kakor je rak večinoma dedna bolezen. Zato sploh ni rečeno,da bo suhec mirno spal .Evo to je iz prve roke.
[/quote]

Lej, pišem iz izkuenj prijateljev in znancev:

44 letnik: infart – nič gibanja, prekomerno hranjenje predvsem zvečer – oče 3eh otrok. K sreči se je pobral….

Ženska pri 42ih- 30 kg preveč glede na svojo postavo in konsitucijo, pa še kadilka – tudi infarkt…..

Brez skrbi, da ju je streznilo – danes oba fit in lepo živita -samo doleteti ju je žal moralo. Sta rekla, da sta se ponovno rodila.

Tako da, o nabijanju ( tvojem) torej ne bi…..

Lubca, ko te bo infarkt ali pa kap pri 40ih, če te ne bo do konca, te bo streznilo….. Upajmo.
[/quote]

veš koliko ljudi doživi infarkt pa niso debeli. težave z ožiljem imajo in tu ni važno suh ali debel kje je tebi pamet. veš koliko je primerov da so suhi in doživijo srčno kap in vseh postav. ne govori nekaj na pamet.

Pa kaj potem, če si močnejše postave. Meni pa je pomembno, da je človek dobrega srca. Žal pa obstajajo moški, ki si najdejo lepe in suhe po možnosti se zaradi takih babur tudi ločijo in se spentljajo z novo, ki je precej mlajša – kljub temu, da ta tanova ne zna niti jajc speči.

Tudi zate nekje obstaja moški, ki te bo imel rad. Jaz sem tudi zbirala moža, ki je dobrega srca in je precej debel a me ne moti. Ena od kolegic mi je rekla, da če me ni nič sram it takim ven??? V tem primeru sem tako frendico samo odpikala, kaj pa misli da je!!!

Začni pa z uvajanjem zdrave prehrane, predvsem veliko juh si kuhaj in manj kruha. Pa telovadba. Boš vida, da ti bo uspelo. Rezultat pa ne bo viden takoj a v enem letu pa že. Samodisciplina!!!!

Punca, drži se, držim pesti zate!!


To glede debelosti in infarkta je popolno nakladanje. Sam sem vedno šlang in sem imel infarkt. Bil sem na operaciji ožilja in tam je bilo vsaj 30 ljudi operiranih zaradi infarkta. Prav enega ni bilo debelega. Tud kadilcev,ki jih toliko strašijo je bilo le za vzorec. Infarkt nima blage veze z debelostjo. Infarkt je zožane žile in krvni strdek zapre pot krvi. Zožano ožilje pride v glavnem od starosti in pa seveda dednosti. To je že v genih zapisano,da ima nekdo slabo ožilje enako kakor je rak večinoma dedna bolezen. Zato sploh ni rečeno,da bo suhec mirno spal .Evo to je iz prve roke.
[/quote]

prav imaš kaka budala to napiše. Imam sorodnika suhega in težave z ožiljem od 18.leta in to ima 40 let že in ja težave s tem in ja kako nakladanje neki od debelosti in infarkta. To je v njegovi družini. Vsi 4 člani so imeli krčne žile. Prav imaš. Eni pa tak na pamet trobezlajo da kar res ni.

prav imaš kaka budala to napiše. Imam sorodnika suhega in težave z ožiljem od 18.leta in to ima 40 let že in ja težave s tem in ja kako nakladanje neki od debelosti in infarkta. To je v njegovi družini. Vsi 4 člani so imeli krčne žile. Prav imaš. Eni pa tak na pamet trobezlajo da kar res ni.
[/quote]

on še vsi so suhi tako da omg kaki ljudje ko trobezlajo u 3 dni o debelosti in infarkta. koliko jih to doživi in nima postava nikakršne veze res ne. ali ko se rodijo že s slabim srcem.

Lahko ti pomagam z nekaj nasveti!
Če želiš pusti kontakt.

Tukaj ne boš našla rešitve, se samo norčujejo, nevzgojenci pač.
[/quote]

No da slišimo te nasvete, le kakšni so, če jih ne upaš javno napisat?!

veš koliko ljudi doživi infarkt pa niso debeli. težave z ožiljem imajo in tu ni važno suh ali debel kje je tebi pamet. veš koliko je primerov da so suhi in doživijo srčno kap in vseh postav. ne govori nekaj na pamet.
[/quote]

Kaj pa sladkorna? Tudi ta ima raje debele…..

prav imaš kaka budala to napiše. Imam sorodnika suhega in težave z ožiljem od 18.leta in to ima 40 let že in ja težave s tem in ja kako nakladanje neki od debelosti in infarkta. To je v njegovi družini. Vsi 4 člani so imeli krčne žile. Prav imaš. Eni pa tak na pamet trobezlajo da kar res ni.
[/quote]

Pa kaj je glupaće – ne morete razumet, da trefne tako debele, kot suhe? Debele še prej, če imajo zamaščeno ožilje zaradi fopanja z neorimerno prehrano. Suhi pa kadilci, pa jih trefne…. Dejte bit tako tišaste, no.

veš koliko ljudi doživi infarkt pa niso debeli. težave z ožiljem imajo in tu ni važno suh ali debel kje je tebi pamet. veš koliko je primerov da so suhi in doživijo srčno kap in vseh postav. ne govori nekaj na pamet.
[/quote]

Od ljudi, ki jih poznam, ki so imeli infarkt ali kap – kar štirje s prekomerno težo od 10ih + alkohol in cigareti…. Kaj torej – pišem na pamet , da debelih ne tredne? Daj nafilaj možgane s cukom, da bodo pravilno delovali in da ti ne bo treba žalit po forumu s fukjenostjo…..

New Report

Close