Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sem istospolno usmerjena?

Sem istospolno usmerjena?

Odgovor na objavo uporabnika
Itak da ja, 01.07.2024 ob 16:19

Odgovor na objavo uporabnika
zdrava ali bolana, 01.07.2024 ob 16:04

Ne obstaja nobena “spolna usmerjenost”. Ta pojem je izumila LGBT sekta, da bi lahko manipilirala z zavestjo ljudskih množic.

Obstaja normalna zdrava ženska, ki jo privlači nasprostni spol in obstaja psihično obolela ženska, ki jo privlači isti spol. Homoseksualizem je psihična bolezen, ki se ustrezno zdravi.

Homoseksualnost je posledica disfunkcionalne družine ali spolne zlorabe v mladosti. Lezbača v zgodnjem otroštvu ni uspela vzpostaviti normalnega starševskeg ljubečega odnosa z očetom. Krvda je na očetovi strani zaradi lastne odsotnosti in emocionalne hladnosti.

 

Hej, ti ‘zdrava ali bolana’ homoseksualnost je ravno toliko ozdravljiva kot tvoj kretenizem. Torej ni.

Za @itak da ja

Dober komentar 👍😂😂😂

Ko berem komentarje se vprašam ali je večina ljudi idiotov, ki še nikoli niso slišali za BISEKSUALNOST?

… najpogostejšo spolno usmerjenost.

Meni je bila pred leti ena všeč, me je privlačila, ampak potem ugotovila, zato ker sem si želela biti kot ona. Me je minilo.

Odgovor na objavo uporabnika
Mushroom, 02.07.2024 ob 15:48

Meni je bila pred leti ena všeč, me je privlačila, ampak potem ugotovila, zato ker sem si želela biti kot ona. Me je minilo.

100% heteroseksualne ženske spolno ne privlačijo druge ženske. Očitno nisi 100% hetero.

Oziroma tudi hetero nisi. Ker je dovolj 1% privlačnosti do istega spola, da si biseksualec.

Nisi, če te privlačijo tudi moški. Oziroma nisi izključno istospolno usmerjena.

Kaj ima veze ali si bi ali si hetero ali si homo? Raje se vprašaj, zakaj fantaziraš o drugih in se poigravaš z mislijo, da bi prevarala moža. S komerkoli že.

New Report

Close