Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem iz Ljubljane in ženske tu niso več resne, ne morem najti ene za zvezo

Sem iz Ljubljane in ženske tu niso več resne, ne morem najti ene za zvezo

Tip trdi da ni resnih žensk.
Tip gre na Tinder in išče 19-25let stare v kopalkah, se slini nad njimi….in se pritožuje da niso resne :). Lahko dokaže. Z nekaterimi se je celo pogovarjal :). Ker slika z joški in napis da hoče samo eno pa ja nima veze. On išče resno. Kaj se zdej ona duva in ni resna če on hoče resno. Tako z joški in tem napisom. Pa resno. Res ne vem kaj ni puncam jasno.
Verjetno ta isti bebo hodi po svinjske krače v ribarnico 🙂
Mislim saj sploh smešno več ni….

😂 👍

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Berem in ugotavljam, da folk na MONu še ni dovolj inteligten, da bi dojel da je zapis avtorja in linkanje slik iz tindra od dveh različnih oseb.

Jaz sem z objavo slik potrdil samo stališče avtorja.

In tisti, ki pametujete, da se eni samo okol avš prmikamo,očitno nimate pojma kako tinder deluje. Tinder ti sam servira poljuben profil na ekran da ga lajkaš ali dislajkaš, ne izbiraš si profila, ki bo prišel naslednji, sam.

Jaz z objavo slik nisem kazal, da imam kontakt ali opravek s temi ženskami, ampak sem samo screenshotal profile ki so se pojavljali na tindru. Demonstriral sem, kaj današnje ženske objavljajo gor.

Greš na app, ki je namenjen kavsu, pa se čudiš, da na njem iščejo ljudje kavs? Ja, odkril si toplo vodo, bravo, kakšnim 50+ letnikom, ki niso vedeli, da to obstaja, so se razširila obzorja.

Avtorju pa: če nočeš izgubljat časa na napačnih krajih, tako kot ta, ki je včeraj odkril tinder, pa išči resne ženske na pogrebih. Tiste ful taresne so se hitro poparčkale in so kasneje frej samo, ko postanejo vdove.

..da začneš iskat ženske v normalnem življenju, pusti te aplikacije, tako boš še dolgo sam

Če nisi iz juga in če se ne ukvarjaš s kakšnim biznisom, lahko tudi ilegalnim, potem se s slovenko zastonj trudiš……!


do sedaj si jih imel le za seks, sedaj, ko te imajo one za seks pa pizdakaš!!

To je vse resnica. Normalnih mladih žensk sploh ni več danes. Ene se itak že takoj skurvajo kot te, ki jih je nekdo limal iz tindra. Te jih dajo do 25 leta najmanj 100 tipov čez. Potem imaš pa še tiste “kao” resne, ki so sicer res v zvezi nekaj let a se jim kmalu strga in postanejo kurb33 tako kot tiste prve, tem se običajno odpelje po dolgi zvezi tam pri 25 letu.

Ti si se naužili sladkosti življenja, zdaj bi pa mlado devico.?
V napačnem času živiš in na napačnem mestu. 🙂
Imaš samo dve izbiri se preselis tja kje device živijo ali pač vzameš rabljeno robo, robo enako sebi.

Kje pa piše, da rabi devico?
V Ljubljani še normalno žensko težko najdeš z lučjo pri belem dnevu, da je pa istočasno še devica je pa bolj redko kot pa življenje drugje v vesolju!

Kje pa piše, da rabi devico?
V Ljubljani še normalno žensko težko najdeš z lučjo pri belem dnevu, da je pa istočasno še devica je pa bolj redko kot pa življenje drugje v vesolju!
[/quote]

In kaj bi on z normalno, če sam ni normalen.? Dej razloži

Predlagam, da si najdeš fanta. Al pa si greš eno kupit na Filipine.

Demonstriral si, kaj glede na vnesene parametre smatra algoritem zate kot “match”.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Ta tinder zadeva je super, mi stari bi ubijali za to, da bi imeli kaj takega v mladosti, smo morali tolko časa zapravljat, da smo našli takšne. Vi mladi pa to imate na pladnju, pa še nad tem jamrate.

Mah, ta tip ne ve, kje se ga glava drži, drugi pa isto.😂😂 Poznam večinoma le resne punce, on pa samo po netu in klubih pobira. :p

Kaj si ti to za “stara teletina”, da se ti ni lučka prižgala, ker to niso Slovenke, ampak je v ozadju nek naključni generator – robot, ki izbere samo slovenska imena deklet? 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

današnje babe so obup, to so največje kurrrrbbeeee vsako leto bolj in bolj samo f3kkkkale bi cele dneve z vsemi in povsod. Danes več ne dobiš 20 letne, da ne bo f33kkkala za 30 moškimi bljakkkkk
[/quote]

Bolj ga žlajfate na roke, večje ku*be so, ki baje dajo vsem, samo vam ne. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne pristopaš pravilno. Za več poslušaj moj video na to temo: https://youtu.be/7YqjFAf5wUY

Tudi jaz bi imela druzino…bi imel 24letnico?;) niti slucajno pa mi niti do tega da bi samo seksala
Sem iz okolice lj;)

In zakaj bi rad resno vezo z neresno babo?

Verjemi, da se samske ženske teh let sprašujemo isto, kje sploh najti kakega normalnega…
Evo, jaz sem primer, ko sem od 16 leta dalje naletavala povečini samo na take fante kot si ti in sčasoma se sprijazniš da je mladim zdaj več ali manj samo do seksa brez obveznosti in se navadiš tega….ker sem zelo občutljive sorte sem se naučila kako izklopit čustva, da ne trpim vsakič, ko se seks partner odloči ne več odpisat oz kar naenkrat časa več nima.
Vsa ta leta pa si v bistvu sam in se navadiš biti sam in je toliko težje spustit koga k sebi.
Tako da, problem je vzajemen, takrat ko punce sanjamo o velikih ljubeznih, bi ga fantje sam namakal vsepovprek, čez par let, ko fantje/moški ugotovite, da bi si pa kaj ustvarili, smo ženske že predhodno čustveno distancirane in, ker smo vsa ta leta bile samske, vajene določenega stila življenja/rutine/… in smo posledično izbirčnejše.

Ne vem kaj bi bila rešitev zate (niti zame dejansko), smo v neki čudni dobi, ko je tisto kar si v filmih videl, kar ti starši povejo neka čudna preteklost, nam neznana in, ko želimo da postane naša prihodnost, se je bojimo ker realnost je popolnoma brezosebna…

Da je VELIKO žensk postalo takšnih je za to ker so prej imele tipe ki so jih varali in drugo niso hotli od njih kot se.x. Logično da pol izgubiš zaupanje in ti pol sploh več ni do tega. Tak da popolnoma razumljivo. Vse srečo vseeno.

Tud fantje niste nic drugac. Samo seks in to je to. K da kaj druzga ne obstaja. Ženske so zguble scasoma zaupanje.
Ravno zaradi varanja, seksa za eno noc in itd.Samaa bom kmalu 30 in dejansko sm nasprotje tega, kar ti opisujes. Mela sm “resno” vezo ampak je blo vse prej kot to z njegove strani. Tko da je tezko zaupat. In ravno zarad takih k iscejo izključno sam seks niti sama ne dobim resnega. Oz niti ne pride niti do “pijace” ker ti takoj da vedet, da za kej vec kot seks ni. Tko da in ženske in moški so očitno isti v 90{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} primerov. Bo kr tezko najdt pravo. Ti pa zelim veliko srece 🙂

Smešno je poslušat seksarje za eno noč, ko ugotovijo da to ni to in da so osamljeni hahah. Pa ljudje kaj mislite, da bo od seksa za eno noč? Ena velika praznina in nič več kot to. Vse kar je je tistih 20 min užitka.

New Report

Close