Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sem jo usral!!

sem jo usral!!

Sp…. ko sem prebral vse poste.. kar si jih tukaj napisal, sem sam pri sebi potrdil lako samo to, da se nekako nisem zmotil v tebi.

V teh parih dneh, ki smo jih preživeli skupaj, sem imel skozi občutek, da iz tebe govori nekdo drug in da si v resnici čisto druga… bolj.. ne vem kako naj se izrazim.. nekako, bolj človeški kot tam downunder… manj… hehehehe manj.. seksološko nastrojen 🙂

glej, Marija ti je napisala, da si tukaj marsikdaj povemo več, kot pa na prvi pogled kaže, če uletiš sem v našo gmajnico. Vsi o vseh, kar nas je tukaj pretežno vemo vse… poznamo se osebno s srečanj… in nekako smo se navadili, da vemo, kdo je kdaj kakšne volje, kdo kdaj kaj misli… in da si enostavno potožimo takrat, ko je za to res prilika 🙂

Vesel sem, da sem lahko prebral tudi tvojo … “izpoved”, ker.. s tem si nam dal vedeti, da nas.. hmmmmmm… ma ne spoštuješ.. mapak, da nekako sodiš v tisto vrsto ljudi, ki ima en kup problemov, vendar jih zna kdaj pa ldaj vržti čez rame in zaživeti povsem neobremenjeno… pa s tem ne odvržti problemov in pozabiti nanje, ne! Samo … ” za trenutek odložiti svoje delo” :))

ŠE enkrat.. Sp… vesel sem, da sem spoznal tudi tvoj.. 🙂 drugi jaz 🙂 in da se spet enkrat nisem zmotil v svoji ocene neke osebe :

Lep večer Sp, pa.. ma klinc, k človeku zavre, potem ne pomaga tud cerkev ne :))

Jani

Ej, Jani in zajček, kull sta, kot zmeraj, sem
se bala, res, da sem našega Sp zamorila.
Hvala obema.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

upam da se ni ustrašil svoje izpovedi in da nam zdej ne pobegne mater :))))

Ga bo treba pa nazaj privleči, ne de Jani!
Ljudi, ki vedo, kje jih čevelj žuli in si tega ne
boje priznati, manjka vsem nam. Ob njih tudi
sami sebe spoznavamo, svoje težave, morda
za hip naše težave niso več tako težke. Kdo bi
vedel, komu vse je s svojim razmišljanjem Sp
pomagal? Meni je dal možnost, eno možnost,
ti veš, kajne Jani, katero ? Kako mu dopovedati,
da ……… so to zgodbe, ki jih piše življenje, kot je
tako slikovito resnično povedal naš zajček ???

Še včeraj, ko smo se zaj…ali in si metali na tla
koruzo in tekali za petelini, se mi je zdelo, da je
tale naš Sp nekdo, ki nas želi “podcenjevati”,
danes je nam enak, človek s svojim težavami,
mi pa s svojimi. In prvo kot prvo – ni zajebant,
je človek! Ej, kaj ni to veliko vredno – biti človek,
z dobrimi in slabimi stranmi ? Bili zgolj človek?
Jani, meni je to presneto všeč. Rada norim, rada
se veselim, rada zafrkavam, šalim na vse mogoče
načine, hahljam in krohotam, a rada tudi pomagam,
če ne drugače, zgolj z ušesom, ki prisluhne in z besedo,
ki pove, da smo tudi mi v istem zosu, da smo tudi mi ljudje,
ki dvigamo glavo iz govna, da smo …….. ljudje !!!!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ti vsaj ne bo mogel nihče očitat, da si dolgočasen in “prediktibl” :))))

Heheheheh kjut!

heheh ma res nooooo…jest tako slišano nebi za slabo vzela……ma ..heheheh le nasmeh se mi riše na obrazu,le nasmeh….

Pomoje se je tisti dečvi na uni strani tudi..ka veš..zato nikar obsojat!
Pač ljudje smo samo ljudje….

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ma sej ni nihče obsojal, muca, le želel si je
različna mnenja … in smo le glasno razmišljali.
Take in podobne težave, ko jih ima Sp, imamo tudi
ostali, ki imajo in najstnike in odraščajočo mladino.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

o PISMO BOM MORALA NA BESEDE ZAČET PAZIT!
Nisem mislila da ste ga vi obsojali..saj tega nikoli tukaj nismo počeli,zato mi niti na misel to ni pršlo….
Mislila sem da ga kdorkoli že na uni drugi strani tel.aparata nebi obsojal za tako pojasnilo…ja?
uhh oblubim da bom odslej bolj pazljiva pri pisanju…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

po toči zvoniti je prepozno pravjo ne de..

Kar je JE. Je bilo pa ziher tudi za nekaj dobro (če drugega ne, verjetno naslednjič ne boš bleknil spet kaj takega – vsaj v orto hudi obliki ne).
Pa tudi to da veš da si jo usral:) = neki ne de

SeVeDe pa JE tale škrat mnenja da kljub temu da nas naš najstniški podmladek zna zakurit (včasih še preden rečeš keks ne de)
se mi zdi talele tvoja reakcija hudo neumestna (milo rečeno)..

Malce več spoštovanja do Sebe in tudi do Podmladka pa vseeno le
pokaži (ne skrivaj se-ga za grobimi besedami ker le te tudi znajo ponavadi napraviti več škode kot koristi). Čisto prav da te je sram, kako mora biti šele hčer
(mi “tastar”). Ampak, nihče ni popoln ne de;-) Sam da ne bo “tavelka” poli
drugič tvojmu prjatlju u telefon kej podbnega spustila….
Včasih se moramo tudi mi “ta malim” opravičit SeVeDe “ko ga userjemo”…

Če pa se punca ne drži dogovorjenega (damača opravila ipd.) pa kar zaropotaj – ker deal is deal.

Pa dobro je tudi da so stvari jasne in vsaj okoli sek.anja ne slepomišite:))))))))))))))))))))))))))))).

Punca lahko vsaj v miru zadeve uredi doma. Na vidiš, zdejle pa clo malcele dvomim da si takoooooooooo res bleknil hčerini prijateljici..

Kokrkol, včasih se je bolje v jezik ugriznit (in to prav talele jezikavka ne de)
Al pa se rajši takrat ne oglašaj na telefon:)))))))))))))))))

ekolele Sp

te pazdravlja butalski škrat oz. nepopravljiv optimist

Severnica

P.S. doniš…sem napisala cel roman-tolk o jezikanju:))))))))))))))))))))))

… si in to frišne polnoletnice :)))
Lepo !
In tako sem se prepričala , da sva istih let :)))
Vse , kar si napisal , bi pravzaprav lahko veljalo tudi zame , ker imam doma ravno tako razvajeno frišno polnoletnico , ki so jo dopoldne “vzgajali” nonoti, popoldne pa sva se midva z možem trudila popraviti njihove kikse :)))
Ampak pravzaprav se kljub vsemu nimamo za kaj pritoževati – razen tega , da ima dve levi roki in da pravi , da si mora najti moža , ki bo znal kuhati – je prav super punca .
Tamala pa sploh !

Veš , Sp , s tvojo odkritostjo si se nam (mislim , da lahko govorim v imenu večine) prav priljubil.
Končno mi tu uporabljamo forum zato , da se vsaj malo in vsaj kdaj pa kdaj odtrgamo od vsakodnevnih težav in zaživimo lahkotneje – magari preko neta .

Nikita ti pošilja en topel primorski pozdrav ! Ostani tudi z nami !

New Report

Close