Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sem opazil…

Sem opazil…

..da se na teh dveh naših forumih(tu in pri nas spodaj) tolko precmokljamo,da to že mal na inflacijo diši.
No nič hudega,ko je pa tako fejst!
Sploh,ko ga dobiš od tistega,ki ti kaj več pomeni,kajne ;-)))
Sp

P.s.: saj drugače smo pa vsi….mislim glede AIDSa testirani….sam tako,da bom lažje sprejemal cmoje v bodoče :-))

.. ja cukr itak zmeri paše ane :)))

3x hura za cukr, za cmoke, za lubčke in zauh :)))))))))))

B. je dans neki zgodna .. pa taprva želi gmajnici lepo toplo in ne preveč mokro jutro 🙂

B.

ja Sp, madonca je fajn k se skos sam cmokamo pa lubčkamo pa… cukramo… ampak, sej je tko.. tuki k se ne poznamo ga lahko serjemo, če bi se srečal v živo, bi blo pa cmokov pa lubčkov… bolj tko… še za vzorec komej :))))))

Dobro jutro in…. n’č snega!!!! pa n’č cmokov, samo .. zauh!!!!

ojej, Barbiiiiiiiiiiiiiiii, kaj pa ti tolk zgodnja :))))) dobro jutro in enga veliiiiiiiiiiiiiiiiiiicga… lubčka 😉

pa seveda en krasen dan!

Cmoka Jani :)))))))

hehehehe cmoka Saško!!!!!!!!!

Uf kako pogrešam inflacijo.

Dopoldne si v trgovini rezerviral vrtalni strojček, popoldne si prišel ponj in žarel od sreče koliko ceneje si ga kupil :))))))))9

Čau S….sicer se pa strinjam. Cmokov ni nikoli preveč.

Aids-proof cmokanje :))))

Vsem skupaj en nežen jutranji cmok…na lička seveda…pa saj so ti cmoki vedno na lička,ali ne?;)), taki prijateljski, zato nič bat, da bi jih zmanjkalo, tudi če se kdaj res srečamo…
Lepo sveže jutro je…dežek pri nas še kar pada…pa po snegu diši, saj ga imam rada, ampak za letos ga je bilo dovolj in jaz hočem sonceeeeee…No če ga tudi danes ne bo, si ga grem pa narediti…in pridem nazaj, da tudi vam posvetim…Imejmo se radi,napišimo še kaj lepega, pocmokajmo se in pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

saško!A si misli na tisti tip inflacije,ko ti je žena zjutraj ob slovesu dala poljubčke,popoldne,ko si se vrnil pa sta že sex udarila?
Sp

Živela inflacija!

New Report

Close