Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sem pa "koza"!!!

Sem pa "koza"!!!

‘jutro! ali je že dan!!!????

Ma saj je vseeno…..ko bi že minilo to vse…včeraj sem naredila eno kozlarijo,idiotijo…joj,resnično potrebujem dve “focki”,da k sebi pridem…..pa kako sem jaz…ma ne……naj me nekaj povozi…..;-(((

Učit se moram,zato vas nič ne obiščem…potem pa še nardim kako pi*darijo…(Sprevrži,tebi se bo sanjalo kaj)…..tako sem jezna nase,da še o tem pisat ne morem,ker me je sram….:-(((

Vseeno pa vas imam rada in ko bom zbrala pogum,bom napisala,kaj sem storila…..pa saj ni takšen “kriminal”,me pa je čisto zmešalo….

Banda moja….saj vem da zgoraj napisano nima nobenega smisla,ampak nekje sem morala svoj “frust” ven spustit….

Imejte lep dan in ne pustite se nikomur….rada vas mam,lupčke in cmoke….po velikosti….:-))))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pa kaj Trilči?
Ziher si šla seksat z nekom,ki ti nič ne pomeni.Je tako?
Cmoka na tvoje onegavljeno bedrce.
;-)))
Sp

Ne,nič sexa (žal!!!)…..saj bi pasalo,ravno z njim….imela sva te debate že večkrat…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pol pa napiš,kaj si za enga kozla ustrelila…se mi ne sanja,namreč.
Sp

A veš…moj bivši ne…dolga zgodba tisto včeraj…nič posebnega,je pa pustilo v meni en (ne)prijeten odsev,..grem namreč po mostu,nič sluteč s treninga,na veliko pijem vodo s flaše in mimo mene bus…kdo je vozil…on….pa me je spoznal in mu pomaham,frajer odpre okno,se celi ven nagne in mi maha in za mano gleda (sem se obrnila) celi nagnjen ven…pol pa dilema ali naj ga pokličem ali ne in jaz TROLA ga grem poklicat,nisva morala govorit ne jaz ne on…pa vendar sva nekaj blablala v tri dni,…reče mi da sem se ful spremenila,potem pa jaz nazaj ja da vem,da sem se zredila,pa on “ah,saj me ne moti”,…..in sem bla po pogovoru čisto paf…in sem še vedno…..zdaj mi je pa žal,da sem ga poklicala…..nič katasrofalnega,pa vendar mi ni ravno dobro pri srčku–>to je bilo na kratko….sem nardila prav ali ne????

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

PRAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAVVV!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Saj sem te tako učil,kajne?
Trilči!
AKCIJA!Zdaj!Ko še gori.
Ajde,kaj se z mano tu preganjaš,pokliči ga in zbižajta se spet!
Bravo Trilči!
saj sem vedel,da si naša…no ja,tačke tvoje so pa tud mal moje,kajne?;-))
Sp

Če te to osrečuje, si naredila prav, če pa te to žalosti, pa pozabi in živi naprej!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

ampak jaz ga ne bom več klicala….komaj da sem govorila,da ga pa imam pred sabo,te pa tak al tak tja padem…….no,če me bo slučajno(!!!) poklical nazaj kdaj(??),potem bom pa vidla,kako sem jaz v glavi in srčku…..ti si kriv,saj si me tako učil…….vsaj pogum si mi nagradil…..
Pa veš,da si moj ne glede na vse…..cmokov en milijon!!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Malo me osrečuje,malo me žalosti…pol sem pa vsa zmedena….ne vem,kaj bo???!!!Vsekakor pa bom probala ravnat “po pameti”….samo srček se vedno meša zraven…..bela cesta!!!V glavnem,da ne vpliva name v takšni meri,da se učit ne bi morala…..!!!

Cmoka draga moja….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Čau Trilči……….A je imel mogoče tvoj bivši kaj prstke vmes??? CMOKA

Ja,ja,ja……pa ne prste,ampak samo glasek….ma saj gori piše…..eh…..

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Trilči … srce … če bi bila zaradi te zadeve koza … pol smo verjetno vse ženske koze … Me zanima katera še ni naredila kaj takšnega ali podobnega … ko se enostavno prepustiš prevladajočim čustvom …

Očitno si fejst zatrapana v svojega bivšega … in imam občutek, da je tudi on še vedno vate … Ne vem sicer zakaj sta šla narazen (sej verjetno če bi mal pobrskala po forumu, bi tudi ugotovila) … ampak … očitno se še nista prebolela …

Samo tako … čisto informativno … malo v razmislek … Midva z miškotom sva tudi šla narazen … in trpela trpela trpela … Prepričana sva bila, da ne moreva več bit skupaj … in da ne bova nikoli več skupaj … Ampak … ljubezen je bila premočna … in sva se spet našla … in sedaj sva srečna skupaj in počasi načrtujeva skupno prihodnost …

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Res lepo,da sta se spet našla,vendar pri nama…ne vem…če praviš,da si bila prepričana,da ne moreta bit skupaj,pa sta vseeno našla tisto pot,ki vaju zdužuje; no,tu sem jaz: ne vem ali ja ali ne…niti zanj ne vem,kaj misli,če še sploh misli,glede na to,da ni hotel kontakta z menoj (do zdaj??)…Narazen sva šla čisto brezveze (kaplja čez rob),dejavnikov pa je bilo več in sem pač zaključila temo…takrat…za tri mesece…pol pa me je začelo “pipat” in me pipa zadnje tri mesece konkretno…..bomo videli kaj bo,jaz ga namreč ne bom (bolj ne upam) poklicat….No,le da se bo izteklo tako kot si oba želiva (jaz še ne vem,kako je to-za njega pa še manj)….

Hvala na lepih besedah….cmoka

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Pri takih rečeh pa ne moreš čakat,da bi ti mi klicali njega…čeprav sem se enkrat ponujal.
A ga nisi še poklicala?
A češ,da ti potegnem tange z riti in te v..po nagi riti!
Sp

saj prav tak, da si ga poklicala…ti samo delaj kar tebi paše…pa ne se nazaj držat…
Če boš imela kaj časa se mi javi…sicer pa imam tudi jaz v petek izpit…tak da sva več ali manj na istem…

SI KOZICA, ……….hehehehehehe in to najlepša cmoka na uhanček ,hihihi

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Joj sorri ni bilo namenjeno tebi poletka , ampak TRILČIKI

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Hej Štumpi,pa tačke od Trilči bi mogu videt!!!
Uau…..jebljivo do kraja ;-)))
Sp

Jaz sem jih , kaj pa ti ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Če jih ne bi videl,ne bi mogel tega pisat,kajne?
Sp

a teb so pa tačke všeč na njej ,in nič drugega ??

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

Tačke gate trgajo,nasmeh pa upanje daje :-)))
Sp

Saj ima fejst telešček,sam samo sebe prepričuje,da ni res…

Ja jaz kot strokovni lep. kirug, mislim ….da …

. upsss, kaj vidim, heheheheehe

..pa vesta da se o drugem za hrbtom ni lepo pogovarjat!!!!:-)))
eh,moja sta in pika…za bivšega pa ne komentiram!!!!!

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ja Trili, a nisi ravno ti nekje napisala, da najraje opravljaš takrat… hmmm ;))

Pa (mal) sem/mo pa ferbčni, daj nooooo, malo raportaaaaa!!!!

New Report

Close