Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sem pa "koza"!!!

Sem pa "koza"!!!

Ma nič novega…..sem mnenja,da je on na potezi…..če ne,pa tudi prav…življenje gre dalje…..vsaj mislim….ne vem…eh…

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Mimogrede še,nisem jaz napisala nič…se mi zdi…če pa,pol pa v šali,ko sta Žverči in Razo nekaj kvačkala….

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Vraga,enkrat sva se vidle,pa vidiš,da sem energijsko naladan človek…ampak “jajc” pa nimam u božjo tetko…..vsaj za takšne srčne-resnične stvari…zajebancija še gre,ko pa nastopi realiteta,pa sem v ku**u….jeclat začnem,pa lufta mi zmanjkuje,pa ne spravim nič iz sebe….bomo videli,kako (če sploh bo!!!) reagiral on!!!

Ajd,dečva,fino se uči za izpit,da se ne bova po vačem “mestu” lovile….:-)))

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

Ti vračam cmoka,samo uhanček si daj delat :-)))))…Verjetno se bova kar hitro videla,mogoče že (spet) prihodnji vikend!!!

Priden bodi,pa pripravi se na torek-upam,da si papirjado zrihtal…cmokeja

Lupčka na smrčka :))))))))) Ne glej nazaj in ne obremenjuj se s stvarmi,ki jih ne moreš popraviti!!!! Osredotoči se na stvari,ki jih lahko nadzoruješ!!!

New Report

Close