Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sem šla štrajkat and i feel good

Sem šla štrajkat and i feel good

Odgovor na objavo uporabnika
antilopa, 29.05.2021 ob 09:36

Odgovor na objavo uporabnika
Replika, 29.05.2021 ob 09:28

Problem je, ker se jajo&co pozvizgajo na voljo naroda. Imajo teh svojih dvajset odstotkov, ki jim zagotavlja DZ, kaj pa ostalih 80% ljudi misli, je pa irelevantno. Glavno, da so v sedlu in lahko delajo kar hocejo. Koliko protestov je bilo do zdaj? Nekaj cez 50? In kaj se je spremenilo?

Kako pa ti veš, kaj preostalih 80 % ljudi misli? Si z vsakim od njih govorila? Te vlade ni smiselno zamenjat dokler ne dobimo boljše alternative in v tem trenutku je na nasprotni politični strani, ki stoji za temi protesti, ni. Se ti sploh zavedaš, kakšna škoda nastaja samo zato, ker imamo vsako leto drugo vlado?

Ankete kažejo da +70% državljanov NE podpira te vlade, več škode kot jo je naredila ta vlada je nemogoče narediti, še Tarzanova Čita bi bolje vladala kot ta tvoj Mesija, zapufani smo do grla 15 milijard v enem letu si je vlada sposodila iz 62% smo na 86% zadolženosti BDPja in še več bo!

Odgovor na objavo uporabnika
hhm, 29.05.2021 ob 09:19

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 29.05.2021 ob 07:23

Odgovor na objavo uporabnika
Pametni ostanemo doma, 29.05.2021 ob 01:49

Nori levičarji, kaj vi nimate ob petkih nobenega drugega dela kot zaustavljat življenje v Ljubljani? Banda brezdelna.

BANDIT janšističen, mnogi, ki delamo, smo z dušo s protestiki, samo se nam ne da drenjat v množici.

ti nisi samo v glavo ruknjen, ampak si tudi lenuh, saj bi bil sicer med temi bedaki…

eee vidš, spet si se zajebal.. Bil sem že v naprej rezervirani fešti, ki jo je častil bivši sodelavec in tam nas je bilo večina tistih, ki vemo, da je jaja Pacient ampak Jst se užitku v gastonomiji, zabavi, športu in seveda ženskam ne odpovem za nič na svetu.

Bi šel štrajkat, samo ne vem za koga. Levica je brez sposobnih kadrov, imajo en cilj, samo kako uvozit čimveč pakistancev. Prosim, naštejte enga ki je včeraj štrajkal in je dil v času prejšnje vlade dobro plačano politično direktorsko mesto.

No prosim, naštejte vsaj enega ? A za to komunajzarsko buržuazijo naj štrajkam. Slovenci se iz zgodovine II svetovne vojne niso nič naučili. Partizani so osvobodili Slovenijo, potem so pa vladali par njih, maček, ribičič, kučan. Kaj je imel povprečen partizan od tega.

Pejmo nazaj v avstroogrsko

nova
Uredništvo priporoča

kaj bodo imeli tile štrajkači od štrjkanja, če pridejo levi nazaj na oblast. Ene par kazni bodo mogli plačat iz svojga žepa, potem pa spet minimalc. A pričakujete, da bo leva vlada dvignila minimalc ali kaj?

Vsaka alternativa je boljša kot tile, ki nas rinejo v družbo Višegrajcev!!! Kjer osebno ne želim biti!

pejmo raj v družbo čegevare in venecuele

In kaj je alternativa JJ? Če kdo napiše kakšno zaupanja vredno ime ali skupino, grem naslednjič tudi jaz. Za levakarske oboževalce venezuelskega socializma, prodane kosovirske plačance, ki bi še svojo mater prodali, pa ne le za požrtne žepe, ampak tudi zgolj za trepljanje s strani zapitih starih slinežev iz Bruslja. Napumpane naivne ovce pa se pustijo striči in grejo v petek popoldne blejat misleč, da se borijo za spremembe. Blagor ubogim na duhu, ki tega ne dojamejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Neverjetno, 29.05.2021 ob 10:03

Ankete kažejo da +70% državljanov NE podpira te vlade, več škode kot jo je naredila ta vlada je nemogoče narediti, še Tarzanova Čita bi bolje vladala kot ta tvoj Mesija, zapufani smo do grla 15 milijard v enem letu si je vlada sposodila iz 62% smo na 86% zadolženosti BDPja in še več bo!

70% vprašanih ene Mediane ni enako 70% državljanov.

Odgovor na objavo uporabnika
Mary MCScary, 29.05.2021 ob 08:28

Jaz pa nisem šla in tudi ne bom šla, ker nisem budala, da bi nasedla obljubam tistih, ki jih tiščijo milijarde. Jebe se njim za nas, oni bi radi do stolčkov.. beri do denarja… prišli preko državljanov. No jaz pri tem sigurno ne bom sodelovala, dol mi visi za njih tako kot njim zame. Kdo so oni men, da bom jaz hodila na ulico za njihov žep.?

Tako je, ja.

Protestirati, brez imeti alternativen predlog, je res neumno. Kar nekaj stopicljajo in se derejo, če bi jih pa kdo vprašal: kaj predlagaš? bi se pa uscali. In molčali.

Zdaj pa res že vsi vemo, da gre samo za vnaprej dogovorjene menjave na oblasti. Ena stran jih doseže tako, druga drugače. Se mi pa nekam ponavljajo ti shodi in protesti proti Janši….Toliko sem stara, da sem videla že nekaj teh “revolucionarnih preobratov”, ko je narod veselo in z zanosom divjal po ulicah…ko so dosegli “svoje”, je bila proslava. Potem pa – ?

…?…

Nekakšna čudna tišina, iz katere se je slišalo kakšno pridušeno godrnjanje.

Kakšna pest je šinila kvišku! …in se tiho spet potopila med množico.

Mene zanima samo eno: kaj predlagate?

Sama, glede na moje površno in nezainteresirano preletavanje dnevnih političnih novic (me pač zanima vse drugo, kot predvidljiva in cirkusantska politika), nimam predloga. Ko se probam kaj spomniti, je tema, ker zame so vsi isti, in tukaj se vrnem na začetek posta: vnaprej dogovrjene menjave. Zame je to bolj ponižujoče, kot marsikaj. Res nas imajo za budale, taiste budale se pa še v petek zvečer “borijo” za…? (ne vem točno, za kaj, tudi oni verjetno ne).

Kaj predlagate?

Odgovor na objavo uporabnika
many pulacija, 29.05.2021 ob 11:42

70% vprašanih ene Mediane ni enako 70% državljanov.

in ki stalno sprašuje njih 700 enih in istih. To ni nobena anketa

Odgovor na objavo uporabnika
Stavkajoči, 29.05.2021 ob 00:27

Tisti, ki danes ni bil na stavki in je proti Janši naj ga bo hudo sram.

Ja, se strinjam, da je dober občutek, ko se taka množica ljudi poveže in nastopi proti agresorju slovenskega naroda.

Vlada pada!

 

Proti agresorju slovenskega naroda? Praznoglava fikusarka, bi ti jaz dala agresorja, da si ga izkusiš iz prve roke! Sploh veš, kdo so agresorji v tem trenutku? Na tem linku si jih poglej, budalo eno. Izobrazi se vendar malo, če se že dereš kot solatarka na trgu.

https://www.statista.com/statistics/263264/top-companies-in-the-world-by-market-capitalization/ 

Levi in desni, najdite si nek prostor pa se potolčte med sabo, da bo imel folk, ki bi rad v miru delal, imel pred vami mir.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
tfiošgha, 29.05.2021 ob 11:26

Vsaka alternativa je boljša kot tile, ki nas rinejo v družbo Višegrajcev!!! Kjer osebno ne želim biti!

Kdo pa misliš, da te hoče? Si torej raje udinjana in na repu jedrnih držav? Še te vlečejo črto iz Slovenije, ker je delovna sila predraga, ker je treba financirat 300 občin in tozadevnih uradnikov, uradničkov in ostalih šleperjev, neskončno število NVO-cij, lačne medicinske posrednike in ostalo gamad. Ja, prav komaj čakajo na tebe in Slovenijo.

Lenoba do groba 😀

Pa da me ne boš slučajno zmerjal z janšistom: jaz sem bil na rotestu včeraj.

Pa še za mladičke: stavka = štrajk = ko zaposleni demonstrativno ne delajo v službi, ker nasprotujejo delodajalcu.

Tole včeraj ni bil štrajk.

Odgovor na objavo uporabnika
Manitu, 29.05.2021 ob 12:10

Pa še za mladičke: stavka = štrajk = ko zaposleni demonstrativno ne delajo v službi, ker nasprotujejo delodajalcu.

Tole včeraj ni bil štrajk.

Demonstracije. Tem se reče demonstracije.

Politicians should be replaced like diapers, often for the same reason Mark Twain

Odgovor na objavo uporabnika
ker evropa te pa hoče ja ja, 29.05.2021 ob 12:02

Kdo pa misliš, da te hoče? Si torej raje udinjana in na repu jedrnih držav? Še te vlečejo črto iz Slovenije, ker je delovna sila predraga, ker je treba financirat 300 občin in tozadevnih uradnikov, uradničkov in ostalih šleperjev, neskončno število NVO-cij, lačne medicinske posrednike in ostalo gamad. Ja, prav komaj čakajo na tebe in Slovenijo.

Čakaj malo, kdo je pa pri nas kriv za vrtoglavo število občin, kdo je predlagal in tudi zdaj kanalizira denar svojim občinskim podrepnikom?  Plače vs. stroški – še zmeraj imamo veliko prenizke plače.  Število uslužbencev v JS – kakšno je, ali ni najvišje do zdaj ravno pod vlado Jajota?  Medicinski posredniki – smo videli, kakšno krajo so izvedli SĐS & kompanija z respiratorji in testi, maskami, in to po samo nekaj tednih prevzema oblasti.  Si bil na Madžarskem, Poljskem, poznaš tamkajšnjo revščino, ki tam NARAŠČA med ljudmi le nekaj km iz območja največjih  mest?  Vsem takim ovcam svetujem izlet tja gor da boste videli, kaj vas čaka pod Višegradom, pa malo odprite oči, tepci.

Odgovor na objavo uporabnika
wd40, 29.05.2021 ob 12:18

Demonstracije. Tem se reče demonstracije.

Res je 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
Stavkovnica, 29.05.2021 ob 00:12

Tkole bom rekla, današnji štrajk, biti tem v tako veliki skupini enako mislečih je res faj občutek. Vlada pada!
Skrbi me samo, da bodo volitve pred jesenjo in bodo nekateri rajši riT v hrvaško morje namakali, kot pa nekaj dobrega naredili za svoji, naša  prihodnost, torej se znebili Janeza in vseh njegovih podrepnikov.

A niti v slovenščini ne znaš napisat “počutim se dobro”? A še znate te mlajše generacije kaj sloveščine uporabljat?

Sicer so pa določene stvari zaradi katerih se stavka malo čudne.

Decembra jih je zaradi covida umrlo 55 na dan. Če bi se ta tempo nadaljeval bi to bilo preračunano na 1 leto 20tisoč umrlih ljudi- samo za covid… Na srečo se je zaradi uspešnega cepljenja malo ustavilo.

Vse države V EU so imeli karanteno, vsi strokovnjaki so govorili o karantenah, a če bi pa kdo drug vodil koalicijo v Sloveniji pa potem strokovnjakov ne bi več upošteval in bi rekel razpustimo vse in konec? A veste da covid strokovnjaki v prejšnjih in sedanjih vladah so sodelavci? Mogoče so v tej vladi malo pretiravali s povišicami plač v javnem sektorju ampak zaradi tega nihče ne stavka mar ne?

Vlade pridejo in gredo ampak se mi zdi, da neki očitki so krivični. Zato pa tudi ne hodim na volitve, ker ljudem nikoli ni prav in nikoli jim ne bo. Samo nekateri se obnašajo kot da je ta koalicija največji problem, so pa 2 stranki iz prešnje koalicije… in s prejšnjo koalicijo niste bili zadovoljni, s to niste, kdaj pa boste? Nikoli. Gledam pa te tujce od delavcev do izobražencev pa rinejo v Slovenijo in so čisto tiho pa napredujejo pa napredujejo, državljani pa sami sebi največji sovražnik se pa vrtijo v krogu kot malo zaostali… Bedarija.

Ti si štrajkala in zapravljala čas, nekdo ki je tukaj priseljen je pa delal ali se pa učil, ko boš pa nehala štrajkat ti bo pa on/ona šef- ne glede na vlado. Pametno ni kaj. Pa če je to fer, ko so prejšnje vlade pospešeno uvažale kadre iz drugih držav pa potem tam v tistih državah nastaja luknja in še večja kriza, potem ne vem kaj je etično in moralno. Egoisti ki jim je samo plača mar se bodo logično preselili kjer imajo več, ker enim je samo denar pomemben, družina, sorodniki in prijatelji pač ne.

hej, malo bom šel iz svoje navade, pa evo…., moj komentar in eno vprašanje za tebe, vedno si se mi zdela normalen oz (normalna) človek na tem forumu oz virtuali, da se razumemo in jst take ljudi spoštujem, pa če je to ženska al moški, ki normalno pišejo, če so zabavni so pa itak carji, hehe….
——-
Jasno, da se ni glih vsakemu za drenjat na teh protestih tudi meni ne. Definitivno ne bi mogel poslušat neke malinovce zlatkota ali janula, meseca itd., da men govorijo iz odra, kaj je prav in kaj ni.., ko jih jebe amapk kdo pri zdravi pameti lahko posluša jajata, ki govori in, da ga še gleda istočasno.. in ta pacient ima najbolj pomembno politično funkcijo v Slo., Prišel je pa do tega položaja s prevaro vsaj polovico volivcev stranke SMC in Desus.., kar ni zanemarljivo dejstvo in so protesti zelo opravičeni.
——
Vseeno, nima veze, zakaj misliš, da hočejo ljudje, ki pretestirajo denar in oblast, miljone…!? Prepričan sem, da bi bil vsak raj lačen in brez kinte v žepu od teh protestnikov kot, da gleda jajata na oblasti. Tukej pač v tej temi, dva, trije modeli pod več niki pljuvajo po protestnikih, to je stalna klasika…
—-
Tudi, če si čisto apolitičen človek, ne moreš, da ne opaziš, kako jaja in volivci njegove stranke sovražijo vse ljudi, ki imajo bilo kakšno povezavo z Balkanom.
——
In oni (s(d)s stranka z njihovim Pacientom na čelu) ne bodo izbirali ko bodo imeli enkrat totalno oblast pod nadzorom, če si revež al bogat, pošten ali nepošten, delaven ali lenuh, ker bodo vsem, ki niso njihovi zelo otežili življenje v Slo.
Kdo jih ne pozna, jih drago plača. Zanimiva mi je neutralna drža v virtuali normalnega človeka do jajata, istočasno pa sodeluje v političnih temah, a nikoli ni bil verjetno na volitvah, tukej je ta moja poanta, zato pač ta moj komentar.

Za tiste ventilatorje ste javkal v kovid krizi da naj bi bili preplačani, če so bili ali ne ne vem ampak ko je pa občina postavila kanalizacijo ne vem komu mislim da domu za ostarele, jo je pa zasebnik tožil in je od države dobil kar 750.000€ odškodnine… Za postavitev kanalizacije pod zemljo…. V nekem manjšem kraju, odškodnina pa kot da je sredi velemesta neka ogromna škoda..

A to nikogar ne moti, take nesorazmerne sodbe?

A novinarji samo za svoje tazadnje skrbijo in za pristranske politične novice? Zamislite se malo.

mojga starga očeta in staro mati je občina razlastila po l. 91, ker prej nova cesta ni bila vrisana, za cirka 1000m2 po celotni parceli- za novo cesto so porabili zemljo, pa sta podpisala v duhu javno dobro in je bilo to to. Niti evra “odškodnine”. Pa je šla nova cesta 5m do kmetije, stara pa 20m… Navadni egoisti ste, to vsakodnevno opažam. Namesto da bi se pripravljali za vodenje EU, se nikoli ne ve kaj se bo prebralo jutri in kakšna kolobocija sledi. Kot v cirkusu ne pa v urejeni državi.

pa še mogoče sem premalo napisal, verjetno celo 2000m2, ker se je ena pracela razdelila na dva dela in še cesta se je poširila… nihče ne bo nič nesel s sabo na on svet.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 29.05.2021 ob 14:07

hej, malo bom šel iz svoje navade, pa evo…., moj komentar in eno vprašanje za tebe, vedno si se mi zdela normalen oz (normalna) človek na tem forumu oz virtuali, da se razumemo in jst take ljudi spoštujem, pa če je to ženska al moški, ki normalno pišejo, če so zabavni so pa itak carji, hehe….
——-
Jasno, da se ni glih vsakemu za drenjat na teh protestih tudi meni ne. Definitivno ne bi mogel poslušat neke malinovce zlatkota ali janula, meseca itd., da men govorijo iz odra, kaj je prav in kaj ni.., ko jih jebe amapk kdo pri zdravi pameti lahko posluša jajata, ki govori in, da ga še gleda istočasno.. in ta pacient ima najbolj pomembno politično funkcijo v Slo., Prišel je pa do tega položaja s prevaro vsaj polovico volivcev stranke SMC in Desus.., kar ni zanemarljivo dejstvo in so protesti zelo opravičeni.
——
Vseeno, nima veze, zakaj misliš, da hočejo ljudje, ki pretestirajo denar in oblast, miljone…!? Prepričan sem, da bi bil vsak raj lačen in brez kinte v žepu od teh protestnikov kot, da gleda jajata na oblasti. Tukej pač v tej temi, dva, trije modeli pod več niki pljuvajo po protestnikih, to je stalna klasika…
—-
Tudi, če si čisto apolitičen človek, ne moreš, da ne opaziš, kako jaja in volivci njegove stranke sovražijo vse ljudi, ki imajo bilo kakšno povezavo z Balkanom.
——
In oni (s(d)s stranka z njihovim Pacientom na čelu) ne bodo izbirali ko bodo imeli enkrat totalno oblast pod nadzorom, če si revež al bogat, pošten ali nepošten, delaven ali lenuh, ker bodo vsem, ki niso njihovi zelo otežili življenje v Slo.
Kdo jih ne pozna, jih drago plača. Zanimiva mi je neutralna drža v virtuali normalnega človeka do jajata, istočasno pa sodeluje v političnih temah, a nikoli ni bil verjetno na volitvah, tukej je ta moja poanta, zato pač ta moj komentar.

“Prepričan sem, da bi bil vsak raj lačen in brez kinte v žepu od teh protestnikov kot, da gleda jajata na oblasti.”

Hahahahhahahhahahhahhahhahhahahhahhahhaha!!!

 

 

New Report

Close