Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Sendvičev se ne dobi več na Trstenjakovi ampak pri LMS?!

Sendvičev se ne dobi več na Trstenjakovi ampak pri LMS?!

Za druge seveda ne morem govoriti, zase pa lahko. Sem še relativno mlad, v tridesetih.
Vedno sem volil levičarje (Jankovič potem Cerar), na zadnjih volitvah pa sem prvič glasoval za SDS- ravno zaradi ljudi kot si ti.
[/quote]

Super zate, ko te iz leve zanese v desno, ker misliš da sta Jankovič in Cerar leva LOL Mi ne bomo volili SĐS.

Super zate, ko te iz leve zanese v desno, ker misliš da sta Jankovič in Cerar leva LOL Mi ne bomo volili SĐS.
[/quote]
Kar sem ti želel povedati da z svojo skrajno vulgarno [hashtag=NikoliJanša]#NikoliJanša[/hashtag] retoriko
sicer tradicionalno levosredinske volilce odvračaš od tega da bi se poistovetili s to retoriko, zato rajši volimo desne stranke, natančneje SDS. Moja mati sicer enkrat starejša je na zadnjih volitvah storila isto.
Prijatelji so tudi volili desnico, ker jim je verjetno dovolj tega kar predstavljaš.
Ali je to bil tvoj prvotni namen ne morem vedeti, ampak vem pa kaj z svojim početjem dosegaš.
Kar tako dalje


Kar sem ti želel povedati da z svojo skrajno vulgarno [hashtag=NikoliJanša]#NikoliJanša[/hashtag] retoriko
sicer tradicionalno levosredinske volilce odvračaš od tega da bi se poistovetili s to retoriko, zato rajši volimo desne stranke, natančneje SDS. Moja mati sicer enkrat starejša je na zadnjih volitvah storila isto.
Prijatelji so tudi volili desnico, ker jim je verjetno dovolj tega kar predstavljaš.
Ali je to bil tvoj prvotni namen ne morem vedeti, ampak vem pa kaj z svojim početjem dosegaš.
Kar tako dalje
[/quote]

Kaj pa vam drugega preostane, vaš domet seže samo do tja, saj je že ves čas jasno, zakaj gre. 😛

Na kozlanje mi gre to berem.
[/quote]

s tvojim želodcem ni nič narobe:-)))

Pofukan ******?
Stari moj, tako usrano drkanje tega kar delaš je resno odbijajoče.
Si slišal za obratno psihologijo?
Zanalašč bom od sedaj naprej volil SDS.
Da se sfuka gnoj kot si ti.

Pizdun butast.
[/quote]

Prej sem volil SDS, prav tako v družini. Zaradi takih kot si ti sem na zadnjih volitvah volil LMŠ, tudi mama, oče, brat, sestra, babica … vsi so na zadnjih volitvah zaradi takih kot si ti volili LMŠ in Levico. Tudi na naslednjih volitvah bomo.

Drnovšek se obrača v grobu.
Pofukani klovni.

Prej sem volil SDS, prav tako v družini. Zaradi takih kot si ti sem na zadnjih volitvah volil LMŠ, tudi mama, oče, brat, sestra, babica … vsi so na zadnjih volitvah zaradi takih kot si ti volili LMŠ in Levico. Tudi na naslednjih volitvah bomo.
[/quote]

In volili ste prihodnjega slovenskega “monarha”. Ta ti bo dal vetra! Še obžaloval boš, da si se nekoč bahal, da si ga volil.
Veš kaj je avtokratska vladavina ali celo slovenska različica totalitarizma? Se zavedaš, da boš nastradal? Morda pa ne, če boš režimu lezel v rit. Kar je skrajno nespodobno za pokončnega človeka.

In volili ste prihodnjega slovenskega “monarha”. Ta ti bo dal vetra! Še obžaloval boš, da si se nekoč bahal, da si ga volil.
Veš kaj je avtokratska vladavina ali celo slovenska različica totalitarizma? Se zavedaš, da boš nastradal? Morda pa ne, če boš režimu lezel v rit. Kar je skrajno nespodobno za pokončnega človeka.
[/quote]

Mislim, da gre pri tebi za enak problem, samo “objekt” (ne subjekt) oboževanja je drug.

Prej sem volil SDS, prav tako v družini. Zaradi takih kot si ti sem na zadnjih volitvah volil LMŠ, tudi mama, oče, brat, sestra, babica … vsi so na zadnjih volitvah zaradi takih kot si ti volili LMŠ in Levico. Tudi na naslednjih volitvah bomo.
[/quote]
Po temeljitem razmisleku, kakor bi rekla Cmerar in serpentinšek, sem prišel do ugotovitve, da je tvoj post navdahnjen od samih višjih sil, ki vodijo našo državo. Seveda je ta forum pod strogo kontrolo višjih sil, ki včasih napišejo kakšen post zato, da pravilno usmerijo nadbutalce v njihovem razmišljanju in ravnanju. Kajti Butalec Šarec mora imeti podporo tudi na tem butalskem forumu.
Sicer pa se večini prisotnih na forumu niti ne sanja, kako jih višje sile =bejo naravnost v glavo in še v podhrbtišče hkrati.
Uživajte dokler ne boste pobesneli od bolečin =banja.


Pri meni je objekt oboževanja DEMOKRACIJA. Domnevam, da se ti niti ne sanja, kaj je to.
No, pa so višje sile zopet napisale en post

Mislim, da gre pri tebi za enak problem, samo “objekt” (ne subjekt) oboževanja je drug.
[/quote]
No, pa so višje sile (globoka alias para država) zopet napisale en post.
Pri meni je objekt oboževanja DEMOKRACIJA. Domnevam, da se ti niti ne sanja, kaj je to.


No, pa so višje sile (globoka alias para država) zopet napisale en post.
Pri meni je objekt oboževanja DEMOKRACIJA. Domnevam, da se ti niti ne sanja, kaj je to.
[/quote]

No, to je pa vzpodbudno, to pomeni, da spoštuješ tudi mnenja drugih.

No, to je pa vzpodbudno, to pomeni, da spoštuješ tudi mnenja drugih.
[/quote]
Seveda!!!! Kadar pa gre v škodo ljudi in države, je treba na to opominjati: zmanjševanje svobode govora, napadanje uspešnih podjetnikov, namerno uničevanje zdravstva itd. (Zadev je še polno: sodstvo, mediji, šolstvo). K demokraciji sodi tudi izmenjavenje oblastnih polov. Levi so na oblasti že več kot 20 let od slabih 29 let obstoja RS. To škodi demokraciji, državi in njenim prebivalcem. Leva stran si je državo popolnoma podredila in jo fura ilegalno ozadje (paradržava). To seveda ni več demokracija, marveč mafijska država – Slovenistan.

No, to je pa vzpodbudno, to pomeni, da spoštuješ tudi mnenja drugih.
[/quote]
Pa ti, ki

boš
rekla, mnenje drugih spoštuješ? Posebno še, če se mnenja tičejo aktualnega slabšanja stanja države?


Kar sem ti želel povedati da z svojo skrajno vulgarno [hashtag=NikoliJanša]#NikoliJanša[/hashtag] retoriko
sicer tradicionalno levosredinske volilce odvračaš od tega da bi se poistovetili s to retoriko, zato rajši volimo desne stranke, natančneje SDS. Moja mati sicer enkrat starejša je na zadnjih volitvah storila isto.
Prijatelji so tudi volili desnico, ker jim je verjetno dovolj tega kar predstavljaš.
Ali je to bil tvoj prvotni namen ne morem vedeti, ampak vem pa kaj z svojim početjem dosegaš.
Kar tako dalje
[/quote]

Tako se govorji! Mi smo tudi pri nas v družina vedno voljili ljeva stranko ampak odkar sam videli, da gospod Janša dobio doktorat in naš prijatelj, pa kod nas družina svi voljimo SDS!

DOBRODOŠLI V CIRKUS MIZAAR!

New Report

Close