Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Serpentinšek je kriv

Serpentinšek je kriv

da imamo vlado J.J.
ali pa morda koruza, ki mu je skočila v puško … da bi komedijant vrgel puško v koruzo, mi ni razumljivo … je lepo pobijal SLO narod, pa se ga je koruza odločila ustaviti.

Naj levaki požirajo dr.ek, ki so si ga sami nasr.ali

ma to je bilo vse dogovorjeno med sabo. Nihce si ni hotel mazar rok z tem virusom. Pa so J.J. podtaknal. Pa saj nismo Slovenci tako glupi kot nekateri mislijo da smo. Ko bo virus mimo si bodo pa spet zamenjal stolcke.

Njega in LMŠ pač ne bo več v Parlamentu. Bo pa na radiu GAGA gagal.

ne bo tako, jajo je rekel šarcu, da je njegova vlada politično truplo…, vsak normalen človek se bi ustrašil te grožnje, ki mu jo bi izrekel Princ teme, zato je Šarec odstopil. Je pa lepo videti zdaj, da je jajo na aaaablasti istemu političnemu truplu, kot je bil Šarec pred letom in pol. Vse se vrača, vse se plača, je star pregovor.

 

ma ne zanimajo me umazane politične igrice, ki se jih gredo naši politiki. Je pa zanimivo, da Serpetinška ni nihče ¨pomotoma¨ ustrelil z to njegovo puško.

Odgovor na objavo uporabnika
Neodvisni komentator, 07.11.2021 ob 20:56

ma to je bilo vse dogovorjeno med sabo. Nihce si ni hotel mazar rok z tem virusom. Pa so J.J. podtaknal. Pa saj nismo Slovenci tako glupi kot nekateri mislijo da smo. Ko bo virus mimo si bodo pa spet zamenjal stolcke.

Očitno nimate dobrega spomina če mislite da je šarec odstopil zaradi korone. On je odstopil 27.1.2020 in takrat še nikjer v evropi ni bilo nobenega okuženega.

Odgovor na objavo uporabnika
plačanci iz sds, 08.11.2021 ob 20:55

Očitno nimate dobrega spomina če mislite da je šarec odstopil zaradi korone. On je odstopil 27.1.2020 in takrat še nikjer v evropi ni bilo nobenega okuženega.

Torej je odstopil brez razloga?      Mogoče pa v takoimenovani Levici kaj več vedo o pravem razlogu:)

Odstopil je, ko je postalo jasno, da je nova koalicija že zbrana, pa vi nabijajte s koruzo, puškami in (praznimi) bazeni, kolikor vas je volja.

Prejšnja LMŠ vlada se je razpadla zaradi nesporazumov med strankami koalicije kot so LMŠ, SD, ZAB, pa še Levica je nekaj govorila da se ne držijo dogovorov… Edino kar se mi je zdelo čudno, da so hoteli čez dober mesec, ko se je sestavila nova koalicija, spet voditi koalicijo.  Saj tudi 11. vlada je odstopila, ko so jo vodili Levi, ker Bratuškova ni bila izvoljena za predsednico Pozitivne Slovenije, pa 9. vlada ki jo je vodil SD je dobila nezaupnico, tako da razpust LMŠ ni bil nič novega…

Ta koalicija ki je sedaj, nisem zasledil da bi imeli tako globoke nesporazume, sem pa zasledil, da so iz drugega pola, hoteli večkrat nagovoriti stranke, da preidejo na njihovo stran. To so poskušali predvsem pri Desusu in SMCju. Se mi zdi, da ostale opozicije v preteklosti niso tako intenzivno tega počele…

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 07.11.2021 ob 21:15

ne bo tako, jajo je rekel šarcu, da je njegova vlada politično truplo…, vsak normalen človek se bi ustrašil te grožnje, ki mu jo bi izrekel Princ teme, zato je Šarec odstopil. Je pa lepo videti zdaj, da je jajo na aaaablasti istemu političnemu truplu, kot je bil Šarec pred letom in pol. Vse se vrača, vse se plača, je star pregovor.

 

Popay,

dober večer, zanimivo postaja, ….

New Report

Close