Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sestrična je pred celo žlahto žalila mojo hčerko in vnuke

Sestrična je pred celo žlahto žalila mojo hčerko in vnuke

Točno tako hehe.

Se pridružujem ostalim, žaljiva si ti avtorica in sestricna ti je prav povedala! Tvoja hci je veliko slabsa od one,veliko otrok na racun drzave,ona pa dela!!!!

Končno ti je povedala, kar ti gre.
Njena hči je pametna. Ti si ji pa nevoščljiva, zato se vtikaš vanjo. Prav ti je sestrična povedala. Samo prepozno. Ampak vseeno bolje sedaj kot nikoli. Bo imela vsaj mir pred tabo.
Svojo hčer pa raje naženi delat, ne pa, da se nastavlaj dedcem, ki praviš, da se tepejo zanjo. Fuj. Noseča pa se še vedno nastavlja dedcem. OGabno.

Sicer mislim, da je tema izmišljena, ampak ima pa realne temelje.
Takih ženske je namreč veliko.
Imajo otroke, ki so na socialki, štepajo otroke, po možnosti z različnimi moškimi. Zraven se pa vtikajo v nekoga, ki nima otrok in se sam preživlja.
Tako, da takih tem v reali je dosti. Vem, ker sem 35letnica, brez moža, brez otrok. In vem, da grem najbolj v nos ravno takim, ki imajo s kup dedci otroke, na socialki ali zanič plači pa po možnosti s pijancem živijo.

Oprosti…dva otroka z enim in drugega otroka pričakuje z drugim…hmmm…odgovorno pa tole ravno ni ne…punca pri 35 si bo lahko ustvarila normalno ljubečo družino, kar je tvoja hčerka že zamudila. Osiranje in metanje naprej enim in drugim, kaj je prav in kaj ne, pa…ni lepo iz nobene strani!!!

Tvoja sestrična ti je čisto prav povedala. Kaj se vtikaš v njeno hči? Si bo že našla partnerja in imela otroke, ko bo naletela na ta pravega. Če pa ne, pa tudi prav. Pač ni vsaki dano. Zakaj bi pa morala vsakemu nastavit in imet otroke kar z nekom? Zato, da boš ti zadovoljna? Da boš imela občutek, da ni boljša od tebe in tvoje hčerke? Očitno sta tvoja sestrična in njena hči pametnejši, kar te tišči, in potem na srečanjih drezaš vanjo. Najprej pometi pred svojim pragom.

In piše se “izpad”, ne “ispad”, saj nismo na Hrvaškem. Da drugih napak sploh ne omenjam.

ju knou d dril ….

Jaz sem vrjetn edina tle na tvoji strani. Pusti te kmetice tle k pluvajo nej delajo pa bo. Haha. Babe nepofukane zafrustrirane fousljive zato jih ne maram, sicr se skrijejo pred mojo vizuelo. Mislm da je sestricna in njena hcerka fous tvoji hcerki ce se dedci tepejo zanjo njo pa se povoha nben. Bo tvoja teorija drzala. Delo s tem nima nbene veze to je samo tolazba. Ko jih j…. uzivaj

New Report

Close