Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sesul se mi je svet

sesul se mi je svet

a pošilja sms-je na stacionarno številko? Daj še men povej kako ugotoviš lastnika, če imaš mobilno številko in ime.

Vneseš številko v google, že samo to včasih da kak zadetek.

Ne vem, kdaj si ti nazadnje gledala po imeniku, ampak v njem so tudi mobilne številke. Veliko njih.

Tudi jaz še nikoli nisem uspela preko imenika najti gsm številko ali lastnika gsm številke. Če hočeš, da je objavljena, moraš to posebaj navesti.

http://www.google.si/search?hl=sl&source=hp&q=3242-SMS&btnG=Iskanje+Google&meta=&rlz=1R2ADSA_slSI347&aq=null&oq=

KAJ PA JE TO 3242SMS – MENI JE GOOGLE NAŠEL LE TVOJO TEMO NA SSVETOVNEM SPLETU

http://www.google.si/search?hl=sl&source=hp&q=3242-SMS&btnG=Iskanje+Google&meta=&rlz=1R2ADSA_slSI347&aq=null&oq=

http://www.google.si/search?hl=sl&source=hp&q=3242-SMS&btnG=Iskanje+Google&meta=&rlz=1R2ADSA_slSI347&aq=null&oq=

KAJ PA JE TO 3242SMS – MENI JE GOOGLE NAŠEL LE TVOJO TEMO NA SSVETOVNEM SPLETU

http://www.google.si/search?hl=sl&source=hp&q=3242-SMS&btnG=Iskanje+Google&meta=&rlz=1R2ADSA_slSI347&aq=null&oq=%5B/quote%5D

3242 – SMS…. je bil odgovor tistemu/tisti, ki je uporabil nick 3242.

Ja,njena GSM številka je v imeniku,in jaz sem jo takoj našla.

Za zdaj sem tiho,držim v sebi,ne vem pa,kako bo za Novo leto,ko se bomo spet srečali.Kako si bom lahko takrat voščila z očetom,kako bom lahko voščila srečno novo leto mami.

Ja, in nekateri navedejo.

Jaz sem ta teden dobila klic s cifre, ki je ne poznam, šla na google, sicer mi je vrglo ven samo kakih 5 zadetkov, ampak med njimi je bila tudi ta cifra plus e-mail iz imena in priimka. Preverila ime in priimek in se je vse ujemalo.

Že pred leti sem pa na chatu spoznala enega tipa, ves posladkan in to, vedela sem njegovo ime in na katerem področju dela (ni mi povedal imena firme), pa nek čisto anonimen mail, pa sem našla vse sorte o njem, tudi to, da njegova žena oddaja psa.

Pa še nekaj za vse tiste,ki pravite,da je moj svet zdaj samo moj mož in najino dete in naj me odnosi med starši ne brigajo.
Kaj bi si ve mislile o vašem otroku,ki bi nekaj takega vedel in vam ne bi povedal?Češ,starši me ne zanimajo,niso moja stvar?!Kaj me brigajo,mene zanima samo moj dom,samo mož,moj otrok,za ves ostali svet se mi fučka?Meni se žal ne.

Pa povej že! In nehaj stokat! Pri teh letih bi že lahko vedela, da ati pa mami nista svetnika in imata pravico do svojega življenja in svojih grehov, ki se tebe ne tičejo. Pomisli, kako bo fino, ko bodo tvoji otroci brkljali po tvojih skrivnostih nekoč in jih obešali na veliki zvon. Tvoj ata je že nekajkrat polnoleten in se nimaš popolnoma nobene pravice vtikat v njegovo intimo. Pa premisli, če si tvoja mama sploh želi vedeti, kar veš ti. Da ne boš nazadnje ti tista črna ovca, ki je zakon uničila. Po navadi so kurirji tisti, ki jih najbolj skupijo, zato, prste proč! Drugič pa trikrat premisli, preden spet brskaš po tuji zasebnosti, če se ne znaš soočit s stvarmi, ki jih sploh ne želiš vedeti. Pa da ne bo sedaj tvoj mož tisti, ki bo pod večnim drobnogledom in strokrat preverjenimi SMS-i.

Pa povej že! In nehaj stokat! Pri teh letih bi že lahko vedela, da ati pa mami nista svetnika in imata pravico do svojega življenja in svojih grehov, ki se tebe ne tičejo. Pomisli, kako bo fino, ko bodo tvoji otroci brkljali po tvojih skrivnostih nekoč in jih obešali na veliki zvon. Tvoj ata je že nekajkrat polnoleten in se nimaš popolnoma nobene pravice vtikat v njegovo intimo. Pa premisli, če si tvoja mama sploh želi vedeti, kar veš ti. Da ne boš nazadnje ti tista črna ovca, ki je zakon uničila. Po navadi so kurirji tisti, ki jih najbolj skupijo, zato, prste proč! Drugič pa trikrat premisli, preden spet brskaš po tuji zasebnosti, če se ne znaš soočit s stvarmi, ki jih sploh ne želiš vedeti. Pa da ne bo sedaj tvoj mož tisti, ki bo pod večnim drobnogledom in strokrat preverjenimi SMS-i.[/quote]Točno to!

Kdo ti je dal pravico, da brskaš po tujih SMS-ih????

Brigaj se za se in za svojega partnerja! Mogoče bi pogledala še njegove SMS-e?

Pa povej že! In nehaj stokat! Pri teh letih bi že lahko vedela, da ati pa mami nista svetnika in imata pravico do svojega življenja in svojih grehov, ki se tebe ne tičejo. Pomisli, kako bo fino, ko bodo tvoji otroci brkljali po tvojih skrivnostih nekoč in jih obešali na veliki zvon. Tvoj ata je že nekajkrat polnoleten in se nimaš popolnoma nobene pravice vtikat v njegovo intimo. Pa premisli, če si tvoja mama sploh želi vedeti, kar veš ti. Da ne boš nazadnje ti tista črna ovca, ki je zakon uničila. Po navadi so kurirji tisti, ki jih najbolj skupijo, zato, prste proč! Drugič pa trikrat premisli, preden spet brskaš po tuji zasebnosti, če se ne znaš soočit s stvarmi, ki jih sploh ne želiš vedeti. Pa da ne bo sedaj tvoj mož tisti, ki bo pod večnim drobnogledom in strokrat preverjenimi SMS-i.[/quote]Točno to!

Kdo ti je dal pravico, da brskaš po tujih SMS-ih????

Brigaj se za se in za svojega partnerja! Mogoče bi pogledala še njegove SMS-e?[/quote]

Že v prvem postu sem napisala,zakaj sem vzela v roke očetov GSM in kako sem po nesreči prišla do SMSjev.Še nikoli v življenju nisem komu preverjala telefona,še nikoli nisem nikogar zasliševala.Očitno sem preveč naivna in zaupljiva za današnji svet.In to me tepe.

Bravo. Ti si vsaj normalna. Te, ki so ti pisale, da te mora zanimati samo mož in otrok, so hude odvisnice od odnosov. Mislijo, da držijo boga za jajca, ker imajo moža in je vse drugo nepomembno. Verjetno same ne bi niti hotele vedeti za varanje, ker potem bi bile pred dilemo zapustiti moža in podvigom, kako si v naslednjih treh dneh najti novega, ker brez moža pa res ženski ne gre živeti, ker potem si ostala brez sveta.

Bravo. Ti si vsaj normalna. Te, ki so ti pisale, da te mora zanimati samo mož in otrok, so hude odvisnice od odnosov. Mislijo, da držijo boga za jajca, ker imajo moža in je vse drugo nepomembno. Verjetno same ne bi niti hotele vedeti za varanje, ker potem bi bile pred dilemo zapustiti moža in podvigom, kako si v naslednjih treh dneh najti novega, ker brez moža pa res ženski ne gre živeti, ker potem si ostala brez sveta.[/quote]

In kaj imajo starši in njihovo intimno življenje pri tem?

Govora je bilo o tem, da jo ta zadeva ne sme prizadeti in sesuti, ker ona ima moža in mož je njen svet. Takšne nasvete lahko delijo samo hude odvisnice.

Le zakaj, če kaj takega ni vaša stvar, če je vaš svet le vaš partner in otroci, če vas ne zanima, kaj se s starši dogaja – le zakaj vam ni vseeno še takrat, ko nekdo od vaših staršev zboli, ko nekdo umre … pa saj to ni vaša stvar?!
A glede varanja vam je pa vseeno?

Saj vašim staršem ste pa vi otroci!

In če obrnemo situacijo, svoji hčerki pa bi povedali, da jo njen mož vara? Ali sinu, da ga vara njegova žena? Tudi ne?
Zame je popolnoma ista situacija, še hujša je, da ugotoviš, da eden od staršev vara drugega.
Ne da je to njuno intimno življenje, s katerim sta oba zadovoljna, potem so lahko trojčki, četverčki, swingerstvo, S/M… gre za varanje. Za katerega veš in ne poveš.

Zate “danes anonimna” pa žal nimam nobenega uporabnega nasveta. Le to ti lahko rečem – drži se!

Kolikor obračaš in moraliziraš, nikoli ni isto, če imaš enak odnos z varajočim in prevaranim ali pa različnega. Sin ali hčerka nista primerljiva, ker je to tvoj otrok, zet ali snaha pa ne. Starša sta pa oba tvoja starša, tako varajoči kot prevarani. Poleg tega je tudi vprašanje, kako konstruktivno je, da odrasli otroci s svojimi vrednotami in prepričanji butnejo v intimni svet svojih staršev in začnejo pogrom proti varajočemu, čeprav o odnosu svojih staršev na splošno ne vedo ničesar ali vsaj ne vsega. Vsak naj razmisli, če res ve, kaj dela, samo to.

Kaj bi pravzaprav rada dosegla z razkritjem atovega sms sexa?

Saj ne vem,če bi rada kaj dosegla.Po eni strani ni pošteno do mame,da se nekaj takega dogaja za njenim hrbtom,ona pa živi v dobri veri,da je vse lepo in dobro,po drugi strani pa ji ne bi rada pokvarila niti zdaj praznikov,niti naprej življenja-kar neveš,ne boli.Pa spet si pravim,mogoče pa bi oče prenehal,če bi ga postavila pred dejstvo,da vem.Ne vem,ne vem,kaj storiti.
Za sebe vem,da bi želela,da mi moji domači,prijatelji,pač tisti,ki bi kaj takega vedel,da bi mi povedali.

A tako malo je vredno eno žensko dostojanstvo. A vam, dame, bi bilo prav, da se dec okoli kurba, ve pa ne veste nič?

To se mi zdi pa strašno nespoštljivo. Jaz bi se najprej pogovorila z očetom in zahtevala od njega naj mami pove, sicer bi ji jaz. Potem pa naj se ona odloči, a se bo pustila poniževati ali pa ne. če je njima tak sistem ok, bi se stem naučila živeti tudi jaz. Ne bi pa dovolila, da ima kdo mojo mamo, ki jo imam rada, za norca.Če bi si to sama dovolila, pa je to potem njen problem.

Ne glede na starost je seveda potrebno imeti neko dostojanstvo.

to je tvoj trenutni stres, ki ti bo čez par dni zbistril um in razširil obzorje gledanja tvojega sveta in sveta nasplošno.
tvoja prepričanja so tudi tvoja zmota, saj človek vedno išče tisto, kar potrebuje, to je lahko samo tudi del nečesa, da lahko ostane celota “tu” in mislim tudi “tam” uspešna in trdna.

Jaz bi prav gotovo govorila z očetom. Take stavri prej ali slej pridejo na dan in potem je hudo za ženo in otroke prav tako. Tudi če so odrasli otroci jih to prizadene.

New Report

Close