Najdi forum

Sex

Pozdravljeni kolkrat na teden sexate kaj imate radi-e kateri položaj ….

Odgovor na objavo uporabnika
Zanima me969, 28.11.2023 ob 07:36

Pozdravljeni kolkrat na teden sexate kaj imate radi-e kateri položaj ….

Midva skor vsak dan.Položajev nešteto.Ona 64 let on 59.

A vsak dan lepo skor ne morem verjet

1 krat na mesec doma,ostale dni drugje 😅

Odgovor na objavo uporabnika
Zanima me 969, 28.11.2023 ob 08:24

A vsak dan lepo skor ne morem verjet

 

Na forumu imajo vsi tudi 3 hiše, 19 cm dolge in debele otepače, pretečejo maraton pred zelo zanimivo, dobro plačano in nestresno službo v kateri so precej bolj sposobni od njihovih kolegov.

Glede na znanstvene raziskave skora 30% parov, po dveh leti ne sexa več. 90% preostalih sex 1-3x na teden. Najmanj na kakšni japonski kjer mislim, da je povrečje nekje 30x letno, največ pa Grčiji nekje 100x letno – torej rnkrat na 3-4 dni….

 

Mož je 14 dni na mesec službeno odsoten. Preostalih 14 dni, ko sva skupaj, pa sva intimna vsak dan. Zavestno si vzameva čas za intimo – počasi in meditativno, saj je spolnost za naju vir energije. Prakticirava tantrični seks, ki naju povezuje na vseh nivojih. Skupaj sva 18 let in lahko rečem, da je nama intima na prvem mestu.

Odgovor na objavo uporabnika
Peter pan, 28.11.2023 ob 08:40

 

Na forumu imajo vsi tudi 3 hiše, 19 cm dolge in debele otepače, pretečejo maraton pred zelo zanimivo, dobro plačano in nestresno službo v kateri so precej bolj sposobni od njihovih kolegov.

Glede na znanstvene raziskave skora 30% parov, po dveh leti ne sexa več. 90% preostalih sex 1-3x na teden. Najmanj na kakšni japonski kjer mislim, da je povrečje nekje 30x letno, največ pa Grčiji nekje 100x letno – torej rnkrat na 3-4 dni….

 

Treba bo v Grčijo po Grka?…pa še sonce je.

s tem je tako…., anonimno lahko vsak nabija do nezavesti vsak dan tudi pri 100 tih letih …😀

2 krat tedensko, enkrat doma, enkrat drugje. Že 7 let ustaljeni ritual z možem in istim ljubimcem.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 28.11.2023 ob 09:11

2 krat tedensko, enkrat doma, enkrat drugje. Že 7 let ustaljeni ritual z možem in istim ljubimcem.

Kva ste to ene ženske kurbice. Vedno več kurbic

anonimno5600:

 

Zakaj si nesramen?

TI pa lepo pelješ da že toliko let tvoj ne posumi

Zanima me 969:

 

Itak, moraš si vzeti čas tudi za moža, da je zadovoljen 🙂

Odgovor na objavo uporabnika
V Grčijo, 28.11.2023 ob 08:55

Treba bo v Grčijo po Grka?…pa še sonce je.

Verjetno je to povezano z manjšo količino stresa in v povprečju kvalitetnejso/manj procesirano  hrano.

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 28.11.2023 ob 09:33

anonimno5600:

 

Zakaj si nesramen?

Zato ker si kurbica potem pusti moža in sexaj z ljubimcem, če ti je tok dober. Ti že mož ne daje vsega v sexu kot sama želiš. Potem pa nas moške ženske zmerjate, če hodimo na kurbe in fukamo svoje fetiše.Samo jaz nobenga ne varam s tem, da smo si na jasnem.

Odgovor na objavo uporabnika
anonimno5600, 28.11.2023 ob 10:20

Zato ker si kurbica potem pusti moža in sexaj z ljubimcem, če ti je tok dober. Ti že mož ne daje vsega v sexu kot sama želiš. Potem pa nas moške ženske zmerjate, če hodimo na kurbe in fukamo svoje fetiše.Samo jaz nobenga ne varam s tem, da smo si na jasnem.

Kako pa veš, da nima tudi mož ljubice? Navadno take zveze delujejo samo tako, da vsi vpleteni vedo, kaj se dogaja in to nekako tudi odobravajo…

anonimno5600:

 

Ah daj no, lubeka doma imam zelo rada, skupaj sva že zelo dolgo. V postelji pač ni kaj prida, zato ne vem zakaj je tako narobe če občasno skočim k drugemu. Gre samo za seks, brez čustev….

 

Podala si lep odgovor

In zato,ker si partnerji niso kompatibilni v postelji ,pride do varanja…

Včasih gre za goli sex,vendar eni to ne razumejo.

Odgovor na objavo uporabnika
Popay npr, 28.11.2023 ob 08:57

s tem je tako…., anonimno lahko vsak nabija do nezavesti vsak dan tudi pri 100 tih letih …😀

🤣🤣 Enim je nabijanje dovolj.

Anonimno 7545:

 

Itak, ne vem zakaj bi se zaradi tega morala ločiti in celo dramo narediti….

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 28.11.2023 ob 10:37

anonimno5600:

 

Ah daj no, lubeka doma imam zelo rada, skupaj sva že zelo dolgo. V postelji pač ni kaj prida, zato ne vem zakaj je tako narobe če občasno skočim k drugemu. Gre samo za seks, brez čustev….

In kaj je drugače pri ljubčku kar doma ni

 

Zanima me 969:

Vzdržljivost, obdarjenost, občutek porednosti….itd

Odgovor na objavo uporabnika
Štajerska 1972, 28.11.2023 ob 11:34

 

Zanima me 969:

Vzdržljivost, obdarjenost, občutek porednosti….itd

pol te lepo zapolni 😉🙂

Zanima me 969:

 

Itak :):)

Evo Štajerka , točno zato imam tudi jaz ljubico.Z mojo sva že dolgo let skupaj,vendar v postelji je bolj “lesena ”

Sex z ljubico je pa nor.Je pa tudi ona poročena in ima pomanjkanje sexa doma.

Zato pa smo,da si pomagamo

New Report

Close