Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Sex danes zjutraj

Sex danes zjutraj

Danes zjutraj dam gor pas za nogavice in črne najlonke, čez prosojno obleko in obujem natikače z visoko peto. Taka navalim na mojega še , ko je spal. Takoj akcija, zgleda da je mislil, da se mu sanja. Sam sex je bil res noro dober. Ta jutranji sex na tak način bom definitivno še ponovila.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimna746, 03.08.2024 ob 07:28

Danes zjutraj dam gor pas za nogavice in črne najlonke, čez prosojno obleko in obujem natikače z visoko peto. Taka navalim na mojega še , ko je spal. Takoj akcija, zgleda da je mislil, da se mu sanja. Sam sex je bil res noro dober. Ta jutranji sex na tak način bom definitivno še ponovila.

Ja noro. Da se ti lubi zutre oblečt in s petkami po njemu skakat, ko je še puhasto v sanjah.. ni slajšega kt se privit nežna, mehka, topla, spočita, v evinem kostumu..

Definitivno si trčen/a…

Toliko dela že zjutro 😂

Pa si se umila pred tem?
Drugače se to dela zvečer ali takrat, ko pride stari iz šihta, ne zjutraj.
Zjutraj ga raje zbudiš tako, da mu ga počasi in nežno potegneš, skrita pod odejo. Pa potem kavo k postelji prineseš. Gola.

temu se reče pravi petelinji zajtrk. Ga lahko še jaz dobim?

Ali si prava rokerica ali pa si jutranji pohoten tip

Odgovor na objavo uporabnika
crazyfrog, 03.08.2024 ob 07:34

Ja noro. Da se ti lubi zutre oblečt in s petkami po njemu skakat, ko je še puhasto v sanjah.. ni slajšega kt se privit nežna, mehka, topla, spočita, v evinem kostumu..

Najbrž je kokoši odprl temo. Je obul petke in si spet nekaj v rit tlačil…..nagravžno. Ne smem brat takih tem, potem cel dan sploh jest ne bom mogel, mi bo šlo na bruhanje….

Itak da edino zjutraj, ko on še napol spi, to lahko počneš!

Kdo te bo pa hotel flodrat pri svetlobi, grdavšo špehasto!

Odgovor na objavo uporabnika
modrivrag, 03.08.2024 ob 09:05

Najbrž je kokoši odprl temo. Je obul petke in si spet nekaj v rit tlačil…..nagravžno. Ne smem brat takih tem, potem cel dan sploh jest ne bom mogel, mi bo šlo na bruhanje….

😁😁😁

Misli na kaj lepega raje..

Odgovor na objavo uporabnika
Manj ko vidi, lažje gre, 03.08.2024 ob 09:07

Itak da edino zjutraj, ko on še napol spi, to lahko počneš!

Kdo te bo pa hotel flodrat pri svetlobi, grdavšo špehasto!

Ga že serješ, Kokoši. Ni bilo petelina zjutraj?

Res me zanima  nekaj fiziološkega. A vam res ni treba zjutraj na wc najprej  izprazniti mehurja in po včerajšnji hrani nekajkrat prdniti?

Vsaj pri meni je tako, da se blato zjutraj nahaja pri izhodu, res pa sem že v letih. Ampak če prvo ne spustim nekaj zraka, ne morem izločiti na wc! Tako da mi nobene take neumnosti po glavi ne gredo kakršna je jutranji seks.

Pa kako ste vi to skupaj grajeni? Ali pa  med seksom do konca smrdljivo prdite,  ker se niste zbudili in niti šli najprej na stranišče ali kako?

Odgovor na objavo uporabnika
Fiziološko, 03.08.2024 ob 09:42

Res me zanima  nekaj fiziološkega. A vam res ni treba zjutraj na wc najprej  izprazniti mehurja in po včerajšnji hrani nekajkrat prdniti?

Vsaj pri meni je tako, da se blato zjutraj nahaja pri izhodu, res pa sem že v letih. Ampak če prvo ne spustim nekaj zraka, ne morem izločiti na wc! Tako da mi nobene take neumnosti po glavi ne gredo kakršna je jutranji seks.

Pa kako ste vi to skupaj grajeni? Ali pa  med seksom do konca smrdljivo prdite,  ker se niste zbudili in niti šli najprej na stranišče ali kako?

Včasih prav paše najprej seksat.. Se stuširaš lepo pred spanjem in pol crkljaš, še na pou speč zgodaj zjutraj. Verjetno se z leti res druge fizološke potrebe bolj izrazijo..

da si prva danes.

stuširana ženska zvečer, ki zjutraj leži ob tipu… in, če ni ženska  v jutranjih urah čista koma, tam okoli 7 zjutrej ker se ne more še zbuditi, je odlična inspiracija zdravemu moškemu za petelinji zajtrk.. , ponavad ima tip v tem času penis najbolj naspidiran za akcijo.. .

Odgovor na objavo uporabnika
Popay, 03.08.2024 ob 09:57

stuširana ženska zvečer, ki zjutraj leži ob tipu… in, če ni ženska  v jutranjih urah čista koma, tam okoli 7 zjutrej ker se ne more še zbuditi, je odlična inspiracija zdravemu moškemu za petelinji zajtrk.. , ponavad ima tip v tem času penis najbolj naspidiran za akcijo.. .

No, malo pripomore tudi wasserstand… saj pri nas puncah tudi. Ampak če je dobra akcija, dihtunge držijo…😉

Odgovor na objavo uporabnika
Seksulja, 03.08.2024 ob 10:18

No, malo pripomore tudi wasserstand… saj pri nas puncah tudi. Ampak če je dobra akcija, dihtunge držijo…😉

se pa nisi poscala ampak skirtala 😉

Meni tudi paše včasih takole zjutraj seksat. Ko moj še spi je v bistvu dovolj, da se samo stisnem k njemu in ga začnem žgečkat po bradavičkah in ko začuti moje dolge nohte in opazi, da imam na palcih prstane ( to ga ful napali, da si dam ful prstanov na roke) se mu čisto odpelje. In potem seveda sledi noro dober seks.

Jao mili bože kaj si popey tu sklamfal, brez repa in glave, ko tvoj jutranji seks z desanko

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 8690, 03.08.2024 ob 12:41

Jao mili bože kaj si popey tu sklamfal, brez repa in glave, ko tvoj jutranji seks z desanko

@8690

Uhhhh, uhhh, takoj si se naslikal…, pa kje si drkađija…, za tebe ne vem.., niti me ne zanima..

Za sebe pa…, vedno klamfam, če je ženska ob meni zjutraj budna in ni zaspanka.., moja je baška ura je je 7 ura zjutraj.., ne moreš da verjameš..

Ti popej tukeeeij in zdeeeeij hehe pa še nisi fukala spirtski lagano, ne? Si lani enkrat mislil, letos pa bolj po redko☝️😁

Midva sva 60+ in ne seksava več.Prišparava cajt ( vsaj pol ure lahko dlje zjutraj spiva, zvečer pa gledava TV)…Ni se nama prej in potem nič tuširat ( prišparava denar za vodo in žajfo….) Ni nobenega pritiskanja, ne matranja…ne izbire ure, dneva: skratka: uživava življenje na polno!

A zadah je bil tudi noro dober?

Odgovor na objavo uporabnika
Anonormno, 03.08.2024 ob 17:06

A zadah je bil tudi noro dober?

🙂

Zgornji ali taspodnji ? 😉

 

 

 

 

Odgovor na objavo uporabnika
Alaria, 03.08.2024 ob 19:04

🙂

Zgornji ali taspodnji ? 😉

 

 

 

 

TIsta se posebej ” ce se je zenska zvecer umila”, a on pa ne. 😄

New Report

Close