Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex in poze kaj imate radi

sex in poze kaj imate radi

@Spanker
Nimam kaj dodat, vidva s tvojo f u ka ta vrhunsko, hehe.

od dobrega kavsača se nobena ne loči.

..kontratenor

Tudi jaz mam najraje doggyja, še posebej če lahko po ritki kresnem, tako malo z občutkom :). Pa lep pogled mam na dogajanje pred sabo. Pa fajn mi je še stoječ položaj ko jo mam na sebi, ona pa me z nogami objame okoli bokov 🙂

Stara sem 34 let, uživam v sexu, v različnih položajih. Po 30 letu, sem postala bolj odprta za sex, sprobala več različnih položajev v katerih prej nisem uživala. Prej mi je lahko prišlo le v misionarskem položaju. Sedaj mi pride lahko od zadaj, če ga jst jaham v sede, ali da on leži. Zadnje čase doživljam močne in dolgeorgazme in med enim sexom mi lahko pride večkrat. Paše mi tudi v ritko, a ne vedno, mora biti pravo razpoloženje in moram bit dobro zrajcana! Kar se tiče noge njemu za vrat, to mene zelo boli, svinsko boli, vendar potrpim, ker mojemu to paše zato nočem omenjat, da me boli.

Pa naj vas človek razume… Če nisi mazohistka, torej ne uživaš v (dogovorjeni) bolečini pri seksu (spankanje, ščipanje, floganje, bičanje, vklepanje, lasanje, če omenim najmehkejše), zakaj za božjo voljo trpiš pri seksu? Grem stavit, da bi se tvoj tip zgrozil. On gotovo misli, da je tvoje javkanje užitek…povej mu, preberita si predhodne komentarje, kako se bolečine znebit in uživat!
Še nasvet za ostale “zadržanke”:
Pri “grobem” seksu, igricah, raziskovanju si določite varnostno besedo. Ker očitno Slovenke nimate jajc izdavit, da vas boli, ne paše, se prej dogovorite za varnostno geslo, ob kateri mora partner prenehat, spremenit položaj ipd. najlažje je to banalna beseda, ki jo med seksom ne uporabljaš npr. Jagoda 🙂
Nam moškim namreč zelo paše, če vam še bolj paše 🙂

BRAVO 56 letna ,želim ti obilo užitkov

Mislim ,da je povsem odvisno od situacije. Sicer je pa malo atletike kar dobrodošlo v postelji ,da ne ležita kot dve trupli. Meni paše vse,partnerko pa tudi spremljaš in vidiš v katerem položaju ji najbolj godi.. Aja sem 40 letnik

New Report

Close