Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sex med tem ko otrok “spi” v istem prostoru

sex med tem ko otrok “spi” v istem prostoru

Ne rečem, da ima večina na forumu vedno prav.

Je pa jeba, če dvema vsi poskušajo dopovedati nekaj, kar je tudi znanstveno dokazano, pa ta dva komada še zmeraj tumbata svoje.

Raje ne pomislim, zakaj ti vzgojiteljice ničesar ne povejo.
Ob dolgi lajtngi (tvoji) si življenje tako vsakič podaljšajo za par let.

oglasilo se jih je malo več, kot dve, ostale raje molčijo, kot prenašajo vaše vsevedne napade.
Znanstveno dokazano? Ne spravljaj me v smeh.
O moji ineligenci pa so presojali drugi, tako da s takimi napadi poveš največ o sebi.

Zakaj bi ti pa jaz moral videt? Saj ne trdim nič takega, kar bi nakazovalo na to, halo. ???

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

http://answers.yahoo.com/question/index?qid=20080820155649AAZ61gs

Ne vem, če znata mirijam ali mala angleško, ampak dajmo probat.

Ste pa dvolične sex pred spečim otrokom je nasilje nad njim. Ko pa mati doji svojega 26 mesecev starega otroka, pa ni nasilje? Za mene še hujše, svojo joško mu tišči v usta, a od tega pa mislite, da nimajo travm? Pa takrat so otroci resnično budni.
P.S. Ne mi zdaj o tem kako je dojenje zdravo, je, samo do pameten starosti, max. 18 mesecev. Pri 26 mesecih pa lahko otrok je normalno pa bo vseeno zdrav.

“Mala” ti si res zakon :))) cool si ha,ha….
dejstvo je da otrok pri enih al dveh res ne ve kaj se dogaja, oz. če se bi zbudil bi se pa drel al pa vstal in to bi že lahko prisoten videl.
jaz sem tud videla pri svojih 10 sexati strica in teto, pa se jima je zdelo da sem se zbudila sta me poklicala pa se nisem ozvala pa sta veselo naprej….. in tega nisem pozabila, ampak mi ni nobenih posledic pustilo na psihi… ja kaj pa če otrok špega čez ključavnico????

Ma za moje pojme se tut naj ne bi sexalo zraven “spečega” otroka. Ok … tja do enega leta … ok … potem se pa ja da dobit kak primernejši plac? Magari WC. :))) Drgač pa pri nama večinoma pride v poštev kavč v dnevni sobi … pa imata ta mala komaj pol leta, vendar nisem sproščena poleg njiju. Če naju slučajno prime ko sva že v spalnici se enostavno prestaviva v dnevno in opraviva … veliiiiko bolj sproščeno kot pa v sobi, kjer ves čas špegaš v posteljice če se kateri ne zbudi.

V glavnem, ne glede na izpovedi tistih, ki so to doživceli na lastni koži, vi še vedno trdite, da je to za psiho otroka super. Res lepo.

In še nekaj, ne mešajmo golote (neseksualne), menjavanja vložkov pred otrokom in odkritega pogovora o spolnosti (s čimer ni nič narobe in ob čemer, iz lastnih izkušenj, ni travmatičnih občutij) in s seksom pred opazovalcem brez njegove privolitve.

jaz živim s hčerama v enosobnem stanovanju že 10 let. zdaj sta stari 14 in 12. ko sem pred šestmi leti spoznala novega parnterja, sva spala v kuhinji, tudi seksala tam, pa v kopalnici, pa ko njiju ni bilo doma … zvečer sva počakala, da sta zaspali, mi tudi nista nikoli rekli, da ju kaj moti, da se zbujata zaradi tega …

zdaj pa že kaki dve leti zelo intenzivno govorimo o tem. zdaj ju moti, se zbudita, mi mečeta blazine v vrata, morata na wc, ipd. toda zdaj tudi nikoli ne gresta ven, sta non stop doma, zvečer gresta ob 22 spat. kdaj naj seksam in predvsem kje? naj si najemava s partnerjem apartma, da bova lahko seksala, al naj se gužvava v avtu? naredili smo kompromis: seksava podnevi, ko sta tamali pokonci. midva v svojo sobo, mali dve v kuhinji pred tv in za računalnik ali pa ven. imata se možnost umaknit, imata možnost ne slišat, jaz hočem seksat pri svojih 35 letih in nimam prav nobenega namena ne počet tega samo zato, ker sta moji najstnici odločeni, da bosta doma 24/7.

so pa naši pogovori o spolnosti zanimivi. pogovarjamo se o zvokih, ki spremljajo seks, pa o tem, zakaj je fino imet prost dostop do kopalnice, itd. moja želja je tudi, da onidve, ko bosta splono aktivni, tega ne počneta po hobi sobah, avtih ali kje drugje, temveč da to počneta doma, recimo. se bom umaknila, ni problema. mi je ljubše, da vem da to počneta in s kom, kot pa da to pred menoj skrivata.
_________________________________________________

na splošno pa ima ogromno staršev / partnerjev težave s seksualnim življenjem. sploh tisti, ki živimo v malih blokovskih stanovanjih, kjer se vse sliši tudi skozi stene. zdaj ali bomo zafrustrirani in neizživeti ali pa bomo sklenili kompromise, se pogovorili s svojimi otroci, in predvsem ne skrivali spolnosti kot tabu temo. seks vendar je sestavni del patnerske zveze in – moje mnenje – prav je, da otroci vedo, da tudi to obstaja in d ase starša tega ne sramujeta.
me ni, namreč, še vedno ni jasno, kdaj sta moja starša zaplodila moji sestri, ker ju nikoli nisem slišala seksat. je pa oče veliko skakal okoli. le zakaj …


Ne provociraj!

Opozorilo za vse:
še naprej se držite teme, kulturno izmenjujte mnenja in izpustite medsebojno napadanje in osebne obračune. Za to se lahko uporabi mail in ZS, če se kdo ne more zadržat. Velja za vse.

Lepo prosim, držite nivo kulturnega pogovora.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I


Ne provociraj!

[/quote]

Se opravičujem, ne razumem zakaj sem obtožena.
Hvala za razlago.

s_cream,
težava je bila v tem, da počasi se debata seli v črno cono pljuvanja. Težava je v tem, ko se začne pretiravati (rekla si, da eni pravijo da je za “psiho super”, kar ni res). Ampak nisi edina, da se razumeva, sem te pa ravno “zalotila”.

Bom raje rekla, ko ljudje pretiravajo in potencirajo, kaj je nekdo drug rekel, potem pride do krega.

Zato je treba nekje ustaviti.
Tako na kratko, vse ok, samo bolje prva zamera, kot zadnja.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Res, Andreja, prosim, če tudi nam razložiš. Sem namreč ena od tistih, ki se še sedaj s srhom in gnusom spominjam na tovrstne aktivnosti staršev in ne morem reči, da mi ni pustilo posledic. Zakaj bi torej s_cream provocirala?

Ali pa boš raje kot razložila, enostavno brisala temo? Je bolj simpl, ne?

Andreja, res, kje si od vsega trmarjenja ravno s_cream našla?

NO, tule ste se ene res izkazale in zelo nazorno pokazale, kako ste omejene.
Ve pač vse najbolje veste in tudi, če bi bilo za dobro vašega otroka, ne boste nikomur verjele, da se pač otrok lahko zbudi, ko sexate, ve pa tega ne opazite. Ne, ker v svoji zaverovanosti v svoj prav pozabite prav na vse, celo na lastnega otroka. Toliko o starševski ljubezni in občutku o vzgoji.

Prav, jaz se iz te teme umikam, sama osebno nikoli ne vidim smisla v prepiru, če le-ta prestopi kulturno izmenjavo mnenj.

Andreja, vseeno… Razen tistega “super za psiho” ni v mnenju s_cream nič pikrega, zlobnega, primitivnega…, kar za večino drugih prispevkov težko trdimo. Ne bi raje stopila na prstu komu bolj očitnemu?

Glej, a vidiš, da poskušam razložiti, tipkam pa res ne 100/uro, pa vmes moram še kaj drugega narediti.

V glavnem, lepo izmenjujte mnenja, medsebojni napadi in obračuni pa bodo umaknjeni. Kletvice, zmerjanja in žalitve osebnosti niso dovoljeni in ne zaželeni. Prosim, spoštujte to.

Ker je tema zelo dobra in se bomo vsi veliko naučili iz nje. Iz medsebojnih obtoževanj pa ne prav veliko, samo nekateri se bodo počutili kot drek. A v redu? Lepo se pogovarjajte naprej in dovolj je bilo zmerjanja. Točno veste, na koga leti. Kar nekaj tem je bilo daleč, daleč pod nivojem kulturne komunikacije. Ja, ja, včasih pa kaj pustim, pustiva, pustimo …. Zato, ker ne vidimo. Ko pa vidi, pa si ne morem zatiskat oči in pustiti, da zmerjajo drug drugega. Naj se raje reče, to kar delaš in misliš ni Ok, ne pa, da je nekdo pitbul, pa kmetavz, pa zagoveden … To je verjetno logično.

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Vidim, da so me brisali, ker sem miriam potegnila v to .Torej, kaj si poletg tega, da si me hotela osmešiti kot nerazgledano.. , še povedati s tem?
Vidim samo link do podobne strani z tudi dobrimi odgovori.

Zato, ker nisi rekla, DA JE TO V REDU.
če to lahko počnejo poleg otrok in jih to ne moti in jim v cerkvi niso rekli , da ne smejo, potem se ti nimaškaj buniti.


očitno ne mislite nehat s cerkvijo, ne? Čudno, da tako liberalne, odprte, sodobne ljudi tako boli versko prepričanje nekoga drugega, ki mimogrede sploh nima veze s temo.

Vzemimo tale primer, ker bi rada pokazala o čem govorim:

Sprašujem se, kako se človek počuti, ko prebere, da je omejen. A je res omejen. Ni morda omejeno njegovo razmišljanje?
Gre za majhno razliko, ki pa pomeni veliko razliko v počutju človeka, kateremu to rečemo.
Zakaj na vsak način prizadeti drugega? Se potem bolje počutimo? Ne vem, morda pa sem v zmoti?

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

ne vem no, najin otrok (3 leta) se včasih v spanju povsem neslišno zbudi, sede in gleda okoli sebe, minuto za tem leže in spet spi.

Ima svojo sobo, če včasih spi pri nama pač ne seksava v spalnici. Ko smo V kakem hotelu vsi v isti sobi in se nama seksa to počneva drugje – običajno v kopalnici ker druge ni. Nama pa ne pade na pamet, da bi to počela zraven otroka. Tudi midva sva prepričana, da je kakršnokoli izpostavljanje otroka spolnemu življenju odraslih spolna zloraba otroka.

A je res omejen. Manjka ? na koncu. Pravilno bi bilo
“A je res omejen?”

I Domišljija je pomembnejša od znanja. Znanje je omejeno, domišljija pa poganja svet. Albert Einstein I Naročilo na ePosvet: https://med.over.net/svetovalec/andreja-verovsek I

Evo, pikica zlobe z moje strani: Andreja, počuti se približno tako kot s_cream, ki si jo edino od množice mnenj obsodila, da provocira. Edino njo! Ne bi bilo bolje, ko bi ji recimo napisala, tvoje mnenje bi lahko koga provociralo, namesto da si njej kot osebi očitala, da provocira?

New Report

Close