Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex na javnem mestu

sex na javnem mestu

A približno tako kot, da bi s konja stopila? 😉

Ja, ene dve številki prevelikega

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

a ti to men?

poskus kdaj ti 3 ure jahat konja, sicer s spremembo smeri in kratkimi postanki, ampak še vedno moraš imet noge narazen…pa ni zato potreben izvenserijski konj, da te bolijo (prijetno!!!) kolki, ritne mišice ipd…

lp

Joj, vi in vaši konji :)))

Pozabila sem dodati, da so tudi stadioni idealna mesta za razne aktivnosti ;))

Nisi edina…vaja dela mojstra…in mislim, da bi se ornk smejali, če bi vsak napisal kdaj mu je bilo najbolj nerodno ob kaksnem zanimivem splodletelem seks dogodku;))

maš prav glede vc-ja za invalide; je kruto, a po teoriji verjetnosti maš največ miru

fajn je bit malo ekshibicionista, ja… kot je napisal diskretni…

Seks sredi mesta, v temnem kotičku,

pa v avtu,

pa pred avtom v objemu teme, ko slišiš pokanje suhljadi v gozdu, pa te vseeno ne ovira, da ne bi izvajal vseh svojih perverznosti, ki jih poznaš…

pa v tuš kabini, ko ostali čakajo v vrsti

pa na šolskem stranišču

pa na nudl plaži, jasno sredi dneva

uf, če pa še samozadovoljevanje zraven štejemo, pa je spisek skoraj neskončen (:-P)

Skratka, idej je dovolj… bo pa treba še probat kaj takega kot je bazen, pa morje, pa savna… Edino… za bazen sem slišal, da lahko klor povzroči kaj neprijetnega…

med tekmo Škotska : Slovenija? malo natikanja med množico kosmatih moških nog, kukajočih izpod frfotavih kiltov? :-)))
dobra ideja 😉

Ja! Med polčasom na sredini igrišča in imela bi skoraj 10.000 navijačev! To bi blo šele f*ukiš!

ne, ne, ne tko … takrat proti koncu, ko je blo že jasno, da bodo feštali Škoti … ko ni več razloga, da prav dosti skačeš, kričeš, vriskaš … pač malce obsediš ;-))) in finale natempiraš za sodnikov zaključni žvižg, ko množica zahrumi … tedaj si lahko dovoliš, da pošteno zahrumita tudi obe telesi

A so to potem tvoje “ideje” ali realizacija?

Men se zdi, da fant dobro misli. Veliko gibanja, nič stresov, ena sama velika ljubezen…ha ha. Jaz sem za.

In zdrava hrana ljuba? Ja pazi se ptičje gripe…

dragi..naj ti zaupam, četudi požderaš kuro, ki ima tičjo gripo, se tebi ne bo zaenkrat nič zgodilo…če se ta virus motira..pa ne rečem..zaenkrat pa smo ljudje še varni;))..zato ne straši ljube backe preveč…

se nisi enkrat zaradi komarjev pritoževal? :-)) zdaj pa pišeš, kako bi kr v gozdu – kaj pa klopi? si ne moreš mislit, kakšne posledice ima pik okuženega klopa ;-)))) se ti lahko še sex upre ;-)))

Saj veš – glede na to, da se včasih ženskam reče kura (ops), virusu sploh ne bi blo treba mutirat….Zato opozorilo ni blo odveč

ti tč frdaman;))

:-))))
Misliš moj?

ja o tč-u govorim..

pa v objemu sončka, ko poka suhljad, pa pospešen ritem, ko te pikne komar.
Predvsem pa ljubimcem zavetje daje noč. In zato predvidevam, da se več takšnih aktivnosti dogaja takrat, ko je dan kratek, noč dolga, tja do ene 9-ih zvečer se lahko že marsikaj dogodi. Tud če gre kakšen sprehodokužek mimo, obraze skriva tema.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Tičonu, dobro! Jaz mam pripravljenega..

No ja…………obstajajo še kakšni, drugi, malo bolj primerni prostori.
:))))

Še kar na zdravniško ambulanto misliš

hahahahhhhah…………hAHHHAHAHAHHAHA…………..

….. krasno bi bilo, sestra bi pa jajca gor držala….

New Report

Close