Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sex…..opsssss

sex…..opsssss

Mož in žena seksata in ko je mož v pozi na vrhu ga prične žena božati po glavi. Mož jo vpraša kaj počne.
“Roge iščem” odvrne žena
“Zakaj?” vpraša mož
“Zato, ker seksaš ko hudič ”
Mine nekaj dni situacija podobna vendar žena na vrhu. Mož jo začne božati po glavi. Vpraša žena : “kaj pa delaš?”
“Roge iščem.” odvrne mož
“A, zato ker sem živa kot hudič”
“Ne ker si težka kot krava”

hwhwh………..

leta letijo - iščem stevardeso.....

:-)))))
jaz sem v tem trenutku trdno prepričana, da se bodo ženske po temle sexu lepile nate…………..ufffffff

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Agronomke ziher!
😉

ahhhhhhhhhh…..
spet en trenutek več, ko sem srečna , da sem to, kar sem :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

oooo ti lump ti!!.))))))9

kaj pa njim fali?…..

A si živinorejka mogoče?
😉

Najbrž nič.
;-)))

pol pa nehej žalit!:)

Mam fajn frenda,kaj?
cmoka Perli!

prosim še enega…doolgega….lubija?

Koga zdej:
Krave,agronomke,razota,tebe al Štefko?
;-)))

sam za sex!
UUUffff!!!
pardon SEN!
;-))))

hehehe, ne.. po moje edino muhe mislijo, da sem mogoče mesarka .-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

??????

agronomke…..

SP pravi, da je lačen, pa ni doma nič evrokrema, da bi si ga na kruh namazal :-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Hjaaviš,k ve da ga lahko pri meni dobi kadarkoli,je klever ne tale sp-jek naš….)))aham….

ojej…
draga perla..to pa ti čist narobe delaš…..-)))
mislim to, da sp dobr ve, da pr teb lahko dobi kadarkoli :-)))
mal drgač moreš ti to obrnt:

sp bi moral vedeti, da “bi mogoče kdaj dobil”…ampak..da bi bil tisti dan en tak specialen, nekaj posebnega in izjemnega:-))
šele v tem primeru bi sp To znal cenit veš….
PERLA, NE POZABI, DA JE SP MOŠKI!
.-)))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hehehehe..hvala za nasvete…hehehehehe:))))

ni za kaj…mam jih še precej, če boš kdaj….v skušnjavi, da kešnga rabiš .-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

priznam da bom,ker očitno sem še zelena na tem področju….hvala…:))

v kamni dobi so bili moški lovci, saj veš, lovili so mamute in divje slone—-
potem so bili bojevniki…Kaetagina, padec rima, ipd.
potem so pobijali indijance, indijce, na slonih so se pripodili iz azije…..
potem so se “igrali” kdo bo izgubil dver sv. vojni, skratka….moške možgane v 99 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} zapolnjuje želja bo “borbi”, po “boriti se”, po “Zmagovati”….
in če jim me, kot ženske, prinesemo vse lepo na krožniku, jim to še zdaleč ni v zadovoljstvo…
obratno !
milijo, da jih v njihovem “lovu” in “borbi” podcenjujemo, hehehe.
in zato še kako velja: bolj ko se moški bori zate (in za tisto, kar mu daš) RAJE TE BO IMEL !!!

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hvala za tole poučnost…no sp..Nič ne dobiš eurokrema,sam nutelo maybe!!
Pa še to če boš lepo prosil zanjo!!!

hehe, če bi bla jest na tvojem mestu, bi on dobu nutello šele potem, ko bi me vsaj 3 dneve po rokah nosu .-)))))

potem..pa bi se lahko začela o nutelli mal zgovarjat…..

.-)))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

New Report

Close