Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek sex…..opsssss

sex…..opsssss

Kako pa kaj rožički?
Jih nosiš kaj?natikaš kaj?
;-)))))

Grem tja,kjer mi ni treba tolk jezika telovadit!
Sploh pa ne tja,kjer je treba tipkovnico nucat!
Zdaj pa le sanjajta svoja princa…..mogoče pa le koga upecata.
😉

rožički se , konec koncev, zmeraj znajdejo tam, kjer morajo biti .-))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

hehehehehe:)))
sej ti verjamem……..ti kar sam pecej,men ni treba!!

he,še nikoli bolj prostodušnega!

Si najbrž že upecana?
😉

aha..tak da tudi čist natanko me ne moreš namazat…hehehe na kruheka..))njam

namazat na kruh?

A imaš kaj na sebi za namazat?

ne…..maš ti?

Gavrilovičevo pašteto.
Bo v redu…ni glih moja….sam vsaj lačna ne boš.

mmm od gavrila je,najboljše je..njam…)) ma lačna glih nisem,mi pa s tem res mal gušte nardiš..Frišen kruh,pa gavrila namažeš čes,pa še toplo mora bit vse skup..ma pastetka se kar razpusti že na kruhu…da o ustih na jeziku ne govorim…….,mmmmmmmmmmmm

Povej rajš,kako bi bruhala….tud to je erotično!
😉

a veš kdaj jest bruham,ko sme v drugem stanju,drgač ne…tak da neč nau

A nardimo?
😉

kaj pa?

hehe, očitno rabi en orng sendvič .-)))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Ga ponujaš..al se ponujaš?

če boš lačen, dobiš sendivič kadarkoli,
če boš žejen,prav tako, magari ob treh zjutraj :-)))
S “ponujanjem” je pa tako:
zakaj bi se človek ponujal, da preplava Tihi ocean, če ve, da bo že po nekaj km utonil od izčrpanosti?!

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Že davno je zaradi tega človek ladje izumil!
Pa avione tudi!

že mogoče, da je vse našteto uporabno. nihče tega ne oporeka.
vendar ima prispodoba širši pomen od tega .-)

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Se strinjam!
Tudi reakcija nanjo tudi……
😉

eh, sp, močno se bojim, da boš ti dobil še čir na želodcu, če ti bom še naprej jezikala.
ponižna, dobrotljiva, slabotna, mila, itd. “ne znam ” biti, prav tako zelo nerada kimam, če moški to od mene pričakuje, torej, kaj mi še preostane, če te istočasno ne želim spraviti v grob? :-))))))))))

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

na koncu boš itak jokala od nečesa…..
;-))))

A češ malo feferonov?Frišno utrganih?

jokala nisem že 7 let 1 mesec 11 dni……..
Feferoni?
s čim bodo napolnjeni?

s poprom ali z baziliko?

******************* MALI OGLAS: Pod "ugodno" dam v najem škaf od zelja. Zlasti se obnese za namakanje moških nog s št. stopal 44. :-) Šifra: kg češenj in porcija sladoleda

Oprosti.

New Report

Close