Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sex v *

sex v *

Zdejle sem pogledala nekaj mailov, pa skoraj vsi sexajo v *. In moram reči, da taki maili prevladujejo. In to me kar malce žalosti. Meni osebno to glih ne sede ne vem kako. Ne delat, pa ne gledat. Se mi zdi, da so res lepi občutki, ko je na “pravem” mestu. In se mi zdi, da je tale * zadnje čase bolj modna muha, kot ne vem kakšen užitek. Se motim?

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

thja, huda cenzura :-)))
Se mi zdi, da sprašuješ o anali, kajne? Meni paše. Seveda ne vedno. Ko pa paše, res paše.
Ne vidim pa prav nobenga razloga, zakaj bi se šla tovrstno rekreacijo, če ti ni do nje. Pa modna muha gor ali dol.
Je pa po moje veliko odvisno tudi od moškega: nekdo te bo znal z masažo, slino, prstki, jezikom tako nakurit, da si ga boš želela prav v riti. Si pa mislim, da marsikomu ni jasno, da je ta luknjica prvobitno namenjena nečemu drugemu kot pa penetraciji … in je zatorej potrebna malce drugačna priprava. In če vse to je – uf, divje ;-))

A čem se mal “odpret”? Men paše, ob prepotrebni pohoti seveda, če mi ženska s prstki šari okoli križca. Not porint? Tut o tem sem že (aktivno) razmišljal. Ampak samo ženske rokice. Kdo ve ….. 😉

Khm … Ponedeljek bo še zanimiv, vidim.

diskretni, marsikateremu paše … tud not porint, ne samo šarit ;-)))

p.s. upam samo, da tvoje “odpiranje” ne bo povzročilo kake travme :-)) eh, jo bosta že z ženkico pozdravila … te bo poslala ležat na kavč, se sprehajala okrog tebe, se božala po joških, pa po trebuhu, pa še dooool, se s prstom sprehodila po tvojem trebuhu od popka samo kak cm navzdol (evo, 24centimetrski bi bil zdajle že blažen;-)), in se spet umaknila, sedla na mizo z razkrečenimi nogami, ti pa bi si želel polizat njene nabrekle ustne, seveda si kot pacient tega ne smeš dovolit … s trdoto v hlačah upaš, da bo za to, da zamenjata igrico … da denimo postaneš ginekolog :-)))

Ja, tud meni paše “krožit” okrog, tud čist mal notr porint, s prstkom. Tud ljubemu tko paše. Za čist do konca pa, ne vem, ko sem vzdražena, ga hočem čutit, ga objet z vaginalnimi mišicami, to je tko …. hm, super. In ga potem, ko se bliža vrhunec, probat izrinit, pa se ne da,… v različnih položajih, ne samo poza “ata na mamo”

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

17 centimetrov se je ravnokar predramilo. Grem mal na stranišče ….

maš vnetje mehurja, al kaj? :-))))

Pred šihtom sem šel za eno uro na bicikl. Prejle že tretjo Julijano odprl. :)))))))

…lušno je, ko kleči za mano, mi z rokami lastniško objame boke in začne krožit po riti…jo objema z rokami, gnete, boža in počasi s prsti prehaja na rožco…mal dvignem boke, se mu nastavim, želim da nadaljuje…mucka postaja vse bolj mokra in zahtevna…in ne vem, kje si ga močneje želim…ko se zapiči vame in ga objamejo moje vaginalne mišice, vem, da je izbral za oba najslajšo pot…mmm, sladko…

lp zate…

……………………………………… Kje te lahko dobim!!?

tukaj…

Ah …. ti nezgoda. To je premalo.

to še ni nezgoda…nezgoda bi bila, če bi me tvoje roke objele, stisnile k sebi in počasi prešle po hrbtu navzgor, se dotaknile mojega vratu, počasi primaknile moj obraz k tvojemu…ko bi se jezička poigrala, bradavičke napele in prijetna trdota dotaknila mojega telesa…ko bi tvoje roke objele mojo mehko rito, jo privzdignile in prav počasi razširile…hja, od tu naprej se pa začne nezgoda…

Jaaaa, pikica, to mi delaj!
Zdajle mi pa misli uhajajo … nekam,
vse si predstavljam v živo, že čutim, stiskam

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

hihi, lušno ne…mmm, paše točno tko in benti, prav vsakič mi vzame sapo…
no, tud jaz danes tlele ves čas nekaj mencam…

lp zate od mene…

… te počasi ponesle proti steni, kjer bi me z nogami objela okoli bokov in obvisela na meni. Lizala in srkala bi si jezika. Z rokama bi me od zadaj zagrabila za lase in mi upognila vrat. Z jezikom bi drsela proti ušesu, zaznala sladkoben vonj feromonov in nadaljevala proti ramenom … Obrnil bi te od stene in ponesel proti … Mizi? Mizi! Položil bi te nanjo in še vedno objeto s pogledom v oči posesal topli ustnici ….

Nezgoda se še vedno lahko le zgodi.

mmm, ljubček, sladek si…
in upognem vrat, prepustim se tvojim vročim poljubom, ki me žgejo vse nižje in nežno objamejo bradavičke…roke spustim na tvoje boke, pritegnem te bliže, še bolj si moj in še bolj te oklenejo moje noge…in ko dvignem boke še višje, ko se moje telo v loku nastavi tvojemu, mmmm sladek moj, čas je za igrico…tako znano, pa še vedno neizpeto…

rajcaš me, pacek…

Ti rajcaš mene, packica!

Madonca, spet ti!
Ko postane zares vroče, pogledam avtorja – spet diskretni!

ehhh, daj no, tebe!?? da rajcam!!!???ccc…

hihi…

Res čudno da bi me! Jaz sem skala, ki se je nič ne prime.. To bo ja!

Modna muha, res. Pa danes se veliko govori o tem, včasih se ni.
Užitek? Stvar vsakega para posebej.
Če vesta, kaj je treba nardit, je užitek, je…. pa še velik.
Če nimata pojma, potem pa ne samo da ni užitka, potem je lahko celo kaj narobe….
Priporočam knjige v roke vzet (btw – Dajmo se dol je odlična knjiga) in se potem odločit, kako kaj naprej.

ma na tebe se itak vse prilepi…ne vihaj nosu…

Jah, mogoče sem pa preveč zadržana. Samo, ko pa sem tko čist zadovoljena. Tko, v standardno luknco, pa še orala. Hm, takrat bi kar
celega od užitka pojedla, ne samo vitaminske bombe. Mimogrede, sem pršla do tega, da sperma res vpliva na žensko polt.

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Dobra ugotovitev, hihi…. mislim tole v zvezi s poltjo….

Ne gre za to, da si preveč zadržana…. morda si boš kdaj zaželela, če pa si ne boš, pa nič, kaj zato! Kdo pa naj tvoje spolno življenje usmerja če ne ti? Delaj to, kar ti paše, pravzaprav moram napisati takole – delajta to, kar vama paše! Ne glede na modne muhe in “časopisne zapovedi”…. tako vama bo še najbolj fajn!

New Report

Close