Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sex v *

sex v *

drugače pa, uživaj, čeprav besede niso namenjene tebi…tudi jaz sem, ko sem brala tebe in backo…

lp

Ti neki zaupam? Zadnjič, ko si omenila, da me boš imela v mislih … Za umret fajn pohvala. Paše!

Z rokama ti drsim po telesu proti bokom. Sledijo jima mokra usta in topel jezik, ki s trdimi gibi kroži po mehki koži. Ko sem med joškicama se ustavim in zazrem v tvoje oči. Tako, izpod obrvi. Loteva se me divjost. Opažam kako si želiš nadaljnjih dotikov. Želiš si mojih poljubov vedno nižje in ko sem pri popku se prvič streseš. Sunek poželjenja ti požene kri v glavo. Oči so vroče, ustnice napete in rahlo priprte. Nežno, skozi dva goboka izdiha šepetaje izgovoriš: “Še. Hočem te!” Z oslinjenimi prsti sem ti rahlo pritisnil bradavički in ju svaljkam. Trdi in napeti sta, kot kot obe čudoviti joškici.
Z usti se približam venerinemu hribčku in zopet pogledam v oči. Usta imaš že bolj odprta in jezik je tudi že zunaj. Pričakuješ, da te bom prvič polizal preko muce. Med tem, ko klečim te primem za boke in potegnem z mize. Zdaj stojiš in si nanjo naslonjena le z rito. Sploh ne rabiva veliko besed. Nogi si razširila, z levo roko za bokom privzdignila krilo, z desno prijela za spodnjice in jih potegnila vstran. Ljubim delno depilirano ženskost. Z odprtimi usti se približam tvoji muci, z rokama pa te od zadaj zagarabim v stičišču rite in nog. S spodnjo ustnico se dotikam muce medtem, ko je nos zatopljen v mehkobo pristriženega gozdička tik nad sramnima ustnicama.

…… Ljubica. Ti si packa, ki me …..

ki te? vzburja? povzroča utripanje tam, kjer si želiš? mmm, sladek si…in tud pacek…veš, bradavičke so prav nesramno poskočile ob tvojih besedah…bova nadaljevala?…
zdaj se divjost loteva tud mene in prav nič me ne skrbi rdečica, ki obliva moja lica…tvoje ustnice me dražijo tam, kjer cveti moja ženskost, počasi, samo trenutek, me podražiš z jezičkom…ljubimec, nehaj se igrat, noge me izdajajo, z rokami objemam tvojo glavo in stokam, medtem ko ti počasi okušaš mojo strast…

mmm, vroče mi postaja…
poljub zate…

Bova jutri nadaljevala.

Lupčka.

” …ljubimec, nehaj se igrat, noge me izdajajo, z rokami objemam tvojo glavo in stokam, medtem ko ti počasi okušaš mojo strast…”

Strast, ki oddaja čudovit vonj. Zatopim se vate. Z usti objamem sramni ustnici, ju sesljam, oblizujem in z nežnostjo grizljam rožnato meso. Treseš se, pritajeno ječiš in mi z dlanmi, obrnjenimi navzdol objameš lici ter odločneje potisneš vase. S širokim polizom potegnem preko muce, da s konico jezika začutim nabrekli ščegetavček. Utripaš v divjem ritmu srca, ki poganja kri v najmanjši košček tvojega telesa. Z vsakim dotikom se zdrzneš in me v nekem trenutku poskušaš potegniti navzgor. “Počasi”, ti rečem. “Nimava veliko časa a naj traja čim dlje!” Roki, ki sta ti med lizanjem muce božali boke in gnetli rito preselim na notranjo stran beder. Razprem ju in si nežno drkam tiča. Ta je tako nabrekel, da me premajhna kožica že skeli. Čisto je pocast. Z vsakim potegom se izcedi svilena tekočina, ki si jo ponesem v usta. Brez okusa je a prijetno topla in lepljiva. Drkam počasi in ga nikakor ne stiskam, saj je tako drkanje ravno dovolj da ga pripravim zate. Spet pogledaš kaj počnem in ob zapiranju oči še bolj zaječiš. Z levo roko nanesem nekaj lepljive tekočine na tvoj anus in ga s sredincem nežno masiram. Sprva še čisto zaprt se ob naslednjem nanosu sline zmehča. Vso dlan ti potisnem v usta in slino ponesem na razdraženo odprtino. Dlan stisnem v pest z iztegnjenim palcem in ga približam ritni luknji. Z, od sline in semenske tekočine, namočeno rito se nasadiš nanj in previdno krožiš. Sladkoben občutek tesnobe v ritki ti požene kri v lica. Komaj se zadržujem! “Dovolj bo!”, si rečem. Dvignem se, te primem pod mehki ritnici in privzdignem. Ravno toliko, da s polovico rite obsediš na robu mize. Objeto te z nabreklim kurcem podrgnem med bedri. Iztegnjeni roki mi skleneš okoli vratu, pogledaš navzdol, si s konico jezička oblizneš spodnjo ustnico in z obrazom, obrnjenim v tiča poveš česa si ta trenutek najbolj želiš. Divji pogled se preko ne pravilnega trebuščka počasi dvigne in prodorno usmeri v moje modre oči.

. . .

Dobro jutro moja virtualna ljubimka. Lupčka za lep konec dopoldneva.

mučiš me, ljubimec, sladek si, tvoje besede pa vroče, sočne in divje…veš, da tudi ženske utripamo? hmm, nekje na začetku presredka…in če si še vedno tako vroč in utripajoč, sladek moj, se lahko še malo igrava!?…
…temna strast žari v tvojih očeh, predrzno se ti nasmehnem…zaupam ti in medtem, ko moje telo drhti v tvojem objemu te poljubim…nagel gib te preseneti, ravno dovolj, da z ustnicami divje podrsam po tvojih, jih z jezičkom oslinim in razprem…jezička se stakneta, pobožata in poglobita v divji ples…medtem ko se tiščim k tebi, čutim v mucki vrenje, noge dvigujem in iščem odrešujočo trdoto, ki me tako muči…v roke vzamem tvoj obraz, se ti zazrem v oči in s hripavim glasom zašepetam “zarij ga vame”…in medtem ko naslonim glavo na tvoj vrat, opazujem tvoje roke, ki oklenejo moje boke in me nastavijo na mogočno trdoto…in zdaj, sladek moj, se moji boki sami premaknejo in mucka, vroča in mokra, se zadovoljno razpre…vzdihnem in se ti prepustim…zdaj sem tvoja lutka in z vsakim gibom se boš trudil, da ti še bolj sledim in bolj sladko stokam…

mmmmmm, lep dan tudi tebi…poljub zate…

Ljubica. Poskusil bom kaj napisat. Ampak bo šlo res težko. Čist sem napaljen. Po tem vpisu bom definitivno šel v center na sprehod in na kufe brez cukra.

Potem se bom vrnil in ti levo nogo privzdignil pod kolenom, z desno pa pospremil trdoto v voljno meso. Ljubil se bom! Čeprav samo virtualno. Kot bi želel, da vznemirjenje traja in postopoma narašča do neslutenih višav, bom s trdoto podrgnil po nabreklem mesu in razprl s svileno tekočino prepojeni sramni ustnici. Sladek nemir se sunkovito stopnjuje. (zdaj se resnično tresem) V vsej pohoti ne mislim na nič drugega kot na trenutek, da ti ga zasadim. Prepojen z občutkom odločne moške nežnosti, nemira, strasti in pohote ti ga poklonim in si obenem želim vzeti kar mi pripada. Porinem ti ga do korena in občutek, ko začutim hrapavo prepreko v tvoji muci, pomešan z divjim vprašujočim pogledom: “Kaj mi delaš!?”, me razvname. Z desno roko te primem za vrat in potegnem k sebi tako, da se s čeli dotikava drug drugega in ob globokem dihanju gledava navzdol kjer hedonizem presega svoj namen. Odprta usta in dva jezička, ki iščeta slast drug v drugem …

Z dolgimi, počasnimi vbodi te polnim. Vsakič ko se v popolnosti združiva si oblizneš desni sredinec, ki si ga prepojenega z mucinimi sokovi ponesla v usta. Oblizuješ ga s tako pohoto, kot bi vlekla trdi penis in pritajeno ječiš. Počasni ritem vbodov se spremeni v kroženje po notranjosti muce, ki je na robu mize pustila majhno lepljivo lužico. Z levico te primem pod desno ritnico, desno roko iztegnem po hrbtu in te potegnem bližje k sebi. Zdaj sva si bližja. Lažje te dosežem. S kratkimi, odločnimi gibi rite ti nabijam trdega kurca, v odgovor pa dobim skladno ritmično gibanje tvojih bokov. Dobesedno nabijaš se. Tvoje telo je čisto napeto. (čist sm not padu. oprosti, ampak zdej si ga grem pa brez sramu zdrkat) Rito pričneš premikati v še bolj divjem ritmu. Tudi v bokih se dviguješ. Želiš, da je muca še bolj pofukana, še bolj potešena, še bolj polna mojega kurca, kateremu žila je tako nabrekla, da se vidi utrip ……

Sej ne vem. če res želim vedet, ampak … Od kod si?
Poljub

mmm, sladko in tako hudo…na vratu čutim nore utripe, prsa se mi dvigujejo od divjega dihanja…
ja, grem tud sama mal ven, bo prijalo…in ko se vrnem, te pocrkljam, mal na uho zašepetam, noge oklenem okoli tebe in…mmm, spet me je zaneslo…

klikn na moj nick…

poljub.

težko je nadaljevat, kajne? tudi sama nisem prepričana ali naj nadaljujem ali ne…pisanje ti gre tako dobro, da me potegne not, total in vem, da ne bo ok, če spodobno (v znanem stilu!!!seveda) ne zaključiva…in se dava dol na daljavo…

sladek moj, čela se stikajo, ustnice v strasti grizljajo, zaletavajo druga v drugo, medtem ko najini boki plešejo strasten ples…v vsej tvoji veličini te čutim v sebi, globoko in hočem še globje, da neha bolet ta nora strast, da se končno potešim…noge imam naslonjene na tvoje boke, vidim svoje špičake, kako brezmočno nihajo za tvojim hrbtom, tvoje roke objemajo mojo rito…še bolj se stisnem k tebi in zakrožim z boki…pogledaš me…ponudim ti ustnice in ko se jih dotakneš, ko čutim tvojo trdoto ponovno v sebi, zopet zakrožim z boki…popolnoma se te oklenem, objamem tvoj obraz in med dotikanjem najinih ustnic zašepetam “spustiva se na tla”…moč tvojih rok me preseneti in medtem, ko se spuščaš na hrbet, sem varno, še vedno spojena s tabo…krilo privzdignjeno, bluza razpeta, iz nedrčka silijo prsi, moja kolena tesno skrčena ob tvojih bokih…sladek, primi me za boke, razširi me…zdaj si moj, ritem je moj, naslonjena nad tebe si te v dolgih sunkih svojih bokov silovito jemljem… moji stoki ti govorijo, da me čaka vrhunec, moje telo, usločeno nazaj me ne uboga več…ko začutiš moje krče, ki objamejo in nevzdržno masirajo tvojo trdoto, sladek, je čas tudi zate…
mmm, potna obležim na tebi, tvoja roka poboža moje lase in me stisne v nežen objem…samo ta trenutek…

veš, tole je bilo kar mučno, kot sem rekla, zaključit je bilo treba…in tokrat sem po svoje…mmm, dober ljubimec si…

poljub zate

Želim si še, vendar naju preganja čas. Mudi se mi po otroka v vrtec in hitro nekam pod tuš, čeprav si želim tvojega vonja.

Lepo je bilo. Poljub zate.

enako…hvala za dva prijetna, priznam, mal zmedena dneva…

poljub.

Tisto si brala? Paci! Si si vsaj očke umila? Saj tisto je bil en sam f*k in nič drugega!
Sicer pa me neverjetno spominjaš na neko- temnolaso, v mini krilcu, vedno vročo in pripravljeno na seks! Pa še ime je bilo isto kot tvoj nick. Menda zato vsakič ko te berem dobim mehka kolena in trd penis…

je tale * rita verjetno…

Tudi meni to ne sede vedno…in mislim, da ni ženske, ki bi ji to sedlo vedno…

Z gotovostjo pa lahko trdim, da seks v rito sede vedno, ko žensko dobi moški, ki jo zna tako zrajcat in ji pokazat posebne užitke, ki se dobijo le ob seksu v rito…tisti orgazem je nekaj posebnega, veliko bolj inteziven je…tako pravijo tudi druge ob klepetih, ki smo jih imele…
Ja tisti dan, ko me obnori do konca, hočem še v rito in takrat so užitki nepopisni…

Da je to modna muha…ne vem…moda me nikoli ni zanimala, rada ustvarjam svojo modo in se na njo najbolje zanesem, ker paše meni, ker je ustvarjena le zame…!

hehe, kaj brala??? požirala…ups…priznam, besede me kurijo…in nič paci in tud ne očke umila, temveč prstke…hehe…
hmm, imaš torej lepe spomine na mojo soimenjakinjo (samo to!!!)…tudi prav…in če ti ob mojih besedah kaj otrdi, le naj…mi paše…

men pa ne! So težave pol veš – treba pomagat!

Težave si delaš čisto sam dragi…še nisi spoznal tega;))

Ah seveda! Tu berem same fu*kiš zadeve in si zamišljam ne vem kaj! Njemu pač ni treba izdat povelja, kar sam vstane!

ja in…poigraj se z njim..kje je tu težava, jaz je ne vidim dragi;))

Veliko ljubše bi bilo če bi ti opravila s svojimi nežnimi rokcami, prijetnimi ustnicami in čudovito lulčko!!

tkole preko neta ne znam tega delat..znas ti;))..jaojao..

New Report

Close