Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sex v 4

sex v 4

ženska najbolj ve, kaj njej paše, ne kaj paše vsem ostalim.
to je fama in glede na to, da si se oz. sta se odločila poskusit to, boš videla sama da ni za posploševat.

btw: poznam par, ki ima iste želje, z nekaj izkušnjami. če te zanima povej.

čuj ti!
a tak? jaz zdaj nisem več dobra?

:)))

a boš meni tud kaj zrihtala?

leta letijo - iščem stevardeso

preveč dobesedno si to vzela…

ja seveda me zanima…

Poljub je kralj dotikov

je že tako nimam rada veliko dotikov, poljubov od ljudi ki niso moji sorodniki ali meni blizu….se pravi…novoletna voščila…prazniki…to je men…bljak, ko te vsi nek slinijo….

nasprotno pa ni meja, pri dotikih z možem…

ženske…kot sex partnerke, kot…dodatek, v nekem hetero odnosu….mi pa žal….niso všeč. Da slikovito povem : rajca me homosexualni prizor, rajca me prizor, 2 moška in 1 ženska….2 ženski in moški…če one z njim delata:)
sami lezbični prizori pa me nit ne ganejo…preveč…mogoče za gledat, da bi pa pomislila, ob pogledu na žensko ki mi je všeč….da bi z njo js to počela…mi pa nekako ni…ne:)
Včas se čudim moškim, kako so lahko sploh tako navdušeni nad ženskimi organi:))))))) ker tam res ni nekaj lepega:P
razen moje:))))))
Smilijo se mi recmo ginekologi, ki so deležni marsičesa!

jemljem vedno dobesedno, ker je to vse kar tukej gor imam : )

zdej pa resno: če si zainteresirana, navežem stik. naprej se bote dogovarjali sami. če je pa to samo provokacija, pa me tudi ne bi presenetilo : )

zame pa neč?

leta letijo - iščem stevardeso

Imaš kako hitro sexuljico tudi zame?

koj ginekolog..hahahaha

u si pa zanimiva….sploh tisti del, česa ne bi..hahahha

leta letijo - iščem stevardeso

hehehe no takole mirela…skleniva kompromis..ti mi posodiš moža sedeš v fotelj in uživaš,dva moška in jaz..če se ti bo ovlažila nimam nič proti da prideš vmes, če ne ne bom nič jezna..

🙂

Poljub je kralj dotikov

…v domu starejših občanov:-)))))

veš kaj vse pride h ginekologu:(

enkrat tko vidim na hodniku, hud ginekolog, mlad, lep…hud!

pol pa pred ordinacijo eno dekle, pa njena mama, vidno iz podeželja…(to je blo v LJ) punca…ni bla ne čedna, ne oblečena ravno ….no coment…
in pol grem js na wc, in ona na sosednjem….je revo še predriskalo:( …..in potem…si lahko misliš….hm…tega dohtarčka, tam spod:)))))

booogi:)

To me pa zelo zanima.prideva jaz in moja partnerka,vauu.

saj dedci imamo radi naravne gospe..hahah

leta letijo - iščem stevardeso

moj email je viden-upam

Poljub je kralj dotikov

Pacon:-)

ja pravjo tako, da vsak ima svoj okus…..tko je reku pes, ki je drek lizal, menda:)

bi mogli pa slike menjat:)

js očitu ne upam tega rečt:))))

Pa bi bil tvoj za stvar?

jaz sem bolj kar za direktno srečanje…nekako slike lahko je bogve čigava…na sliku wow…v resnici..begam…

Poljub je kralj dotikov

matr ondi…sej vem da je tole za vzdihovat uh ah ohhhhhhh ampak saj piše midva(ja oba sva za to)
ondi beri počasi-ne hiti
🙂

Poljub je kralj dotikov

to imaš tud prav:)

sam ne vem če si na pravem forumu:)

tle ni nekih…interesentov resnih!

bl so nas sam besede;)

po moje je mene vprašal…..

pr nas smo o tem debatirali…in nismo za to…ne jaz, ne on! mi bi sam gledali;)

mirella jaz imam čas,voljo in željo….

Poljub je kralj dotikov

New Report

Close