Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v savni

Sex v savni

Tud takrat ni varna varianta! Kaj pa, če ima bolj živahnega možička, pa ona za to ne ve? Al pa je sama tud malce bolj živahna, čeprav je “uzakonjena”? Veš, menda obstajajo tud samske, ki niso tko zlo aktivne, kot bi človek pričakoval.
Tko, da, ne vem kolk je sploh KAJ varno!
Kakorkoli se obrneš, r** maš vedno zadaj!

************* Nasmeh daje življenje, veselje do življenja pa nam daje smisel za nasmeh

Me nisi razumela ali pa pa sem ti res stopil na žulj?

nisem mislila tega. Minister je rekel, da je boljše imeti ljubico kot kdaj pa kdaj sexati v 3 ali 4, ker je ljubica bolj sigurna in bolj varna. pa sem odgovorila samo kaj jaz misli8m, da se lahko zgodi oz. se je parim prijateljem je šel zakon po gobe na tak način.

Vem, da ne eno ne drugo ne more iti brez nekega tveganja. Pa še vedno zagovarjam mnenje, da raje to počnem skupaj s partnerjem kot pa da bi sam skakala okoli. Najin odnos se je precej bolj poglobil. Sicer pa tega ne počneva vsak dan.

Maška napisala:
….. Dejstvo je pa takšno, da si eni upamo, druga pač samo sanjate
in ste nam zavidate, po domače povedano zganjate foušarijo…..

Moram ti podret tvojo teorijo. Ne sanjam o tem, kar govoriš.
Tega si preprosto ne želim.

Zato ti nisem nevoščljiva.

Počni kar želiš in to z veseljem (kar sem ti pa že tako želela, tebi in tvojemu)!

diskretni napisal:

> Zakaj imam občutek, da gre pri tebi v vseh vpisih samo za
> teoretiziranje?

Diskretni, pa zakaj nisi vesel teorije? A ni čudovito, da človek želi izvedet nekaj novga, celo študira v to smer?
Ti bi bil pa lahko vsaj malo vesel, da ti nekdo poskuša dat nove smernice razvoja!

Cmokčija zate!

g.minister napisal:

> Kondom npr. snameš, z roko pa si potem malo “počohaš” spodnjo
> upadlo glavo. In guala: bakterije so preskočile iz roke na
> tiča…
>

Pa ima ljubic@ čisto prav! Sterilnost je lepa čednost, ha ha!
A po moje si v redu, plemeniti, a se imaš rad. In kaj je v tem slabega?

Mljask. Čakaj trenutek, da samo obliznem tvojo slino, ki se mi je nabrala v desnem kotičku ustnic pa v jamici pod ustnico in nad zgornjo ustnico. Dovoli še, da jo pogoltnem, kar mi jo je še ostalo v ustih.

Mnjam. Takole je namreč s teorijo. Danes sem človek dejanj. 😉

Malo pa si pretiraval. Cmokec je bil tak nežen, msilim, da tud brez sline, topel dah na tvoje lice (obrito?), v zraku ostane vonj….diši?

Nekaj umetniške svobode sem si dovolil. Priznam. Danes z neobritim obrazom in od divjega brina ukradenim vonjem.

Na žulj mi nisi stopu, saj ga nimam. Razumela sem point.

Joj, moja tema – sex v savni. Edin, ko mi vse dol pade pa je, ko vidim dva tipa v savni kako se božata. To ne prebavljam, pa konc. Ne morem niti not v tako savno. Ponavad so še ful dobri. Mi jih je kar škoda.

Skratka, sem 200 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} mokra, ko sva z ljubijem v savni.

Kot da si užaljena!
Ne bodi!
Prav sta naredila…… !
uf uf! …stojim za tabo mašika1111
🙂

jaz bi vaju rad gledal , poznam to savno. a si tam blizu doma ali zakaj tja hodiš?

a ti maš tud rada da te kdo gleda? he he pridem gledat sam povej kera savna to.

Kar povedat, vam bo prec kaj (iz skladišča pod bajto) prodal. :)))))))))

tudi meni je všeč sex v savni
če sva najprej sama, začneva, pol pa če kdo pride, naju sploh ne moti

###

mmmmmmijauuu

New Report

Close