Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Sex v troje! Bi še koga rajcalo če bi še en tip obdeloval njegovo bejbo?

Sex v troje! Bi še koga rajcalo če bi še en tip obdeloval njegovo bejbo?

Seveda. Za popestritev je to čisto zdravo. Le zaupati si morata. 🙂

Moram priznati da me že dolgo mika da bi svoji dragi predlagal.


ti ji kar predlagaj, ampak problem nastane, ko bo ideja njej všeč, ti pa se premisliš 🙂

No hop med rjuhe, si ji že to predlagal? Kakšen je bil njen odziv? Sta že uresničila?

Vsak ima svoje želje in lahko sanjari o čemerkoli,
Tudi mene to zelo vzburja ko pomislim da se nama pridruži še en moški, da opazujem kako jo obdeluje no kako jo obdelujeva je pa res da za enkrat moja draga se ni za tovrsrni akcijo upam pa da
nekoč bo.

mene tud to rajca in želim si da bi punca uživala iz zelo obdarjenim tipom,rad bi jo tako razvajal

oj,,vem da ni primerna stran za take stavari kot so ponudbe in ostalo…
tesko da nebi dodal na zanimiv temo,,,
jast mislim ce se obojestransko razumeta imata razcistene pojme v glavi se da,more vedet clovek pri sebi do kaksne skrajnosti gre lahko,sem bil tudi sam v paru,se je skoraj ze zapletlo,in me je danes zal da se ni odvilo do konca,,, 😉
seveda vsak ima svoje poglede in misljenje…
tako da ce si zeli kak par me lahko seveda kontaktera 😉 [email protected]

lepe dni 😉


Sori, prvi pogoj je pismenost.

tvoja_teta

vem v šoli smo 😉 ..se bom naslednjič bolje potrudil
brez zamere 😉

Poznam par ki sta v zakonu več kot 25 let. Ona je na FB našla 12 let mlajšega tipa, ki jo je nagovarjal k sexu. Vse je zaupala možu in možji je rekel naj gre z njim v posteljo, da ji kasneje v življenju nebo žal. Nato jo je mož peljal na dopoldansko “nabijanje” sam pa naprej v službo. Sicer sta imela potem še leto dni težave saj ji je mož naprej metal ta sex a je ona mi zaupala, da je želela še naprwj sex z ljubimcem a ker je za vse vedel mož ljubimec potem ni hotel več sexat z njo.

Tudi jaz bi to…

V zvezi 8 let, seks tako zanimiv, da še nisva prišla do podobne ideje, vedno preizkušava kaj novega, še veliko je nepreizkušenega, še veliko želj in pričakovanj. Me zanima kako dolgočasen moraš biti v postelji, da bi že kar iskal popestritev tretje osebe.

Se priporočam kr poklič 070911937

Bobby No1

Res zanimiva tema, a konkretnega odgovora na to vprašanje še do dandanašnjega dne NI,… vsi dosti pišejo, cele znanstvene govore, pa psihologijo, ….jaz pa sem z mojo to tudi prakticiral, večkrat, pa je bilo dobro, le pravih ljudi, ki to res počnemo iz užitka, takih v reali ni dosti, vsi bi, pa ne bi, pa toliko govora o vsem tem,.. midva sva uživala, treba je pač vzeti v zakup kaj je sex, čustva ne smejo biti vpletena, pa nismo zato perverzneži, ali da to počnemo za protiusluge, kje pa, mnogo tega se sicer dogaja, a to ni to, nekateri se prodajajo, to pa vzame ves užitek, če je par za trojčka ali GB, kar večina itak ne razume, je lahko lepo, če so udeleženci zavestni, da to želijo in v tem uživajo, tako ženska, še bolj pa potencialni porivači, a glede diskretnosti,.. ja, pa ja de, sedaj v dobi FBja pa elektronike bi vsi JEBALI in kazali sporočila, bog ne daj še slike, ni več diskretnih ljudi, zato se marsikatera ne more izživeti z dvema ali več k…i ,brez, da bi že naslednjo uro vedelo za to vsaj 10 ljudi, ki potem to delijo in pošiljajo vsakomur, sami pa itak ne znajo, nočejo ali karkoli,… v glavnem, inteligentno zahojen folk,…a je to rajcig, …meni in še mnogim zares ne, pa brez zamere in lep vikend želim

Odgovor na objavo uporabnika
sada, 05.07.2016 ob 05:03

Na tem forumu boš dobil samo negativne komentarje. Midva sva skupaj že skoraj 20 let. Po vseh letih je sex še vedno super, vedno kaj novega. Občasno si privoščiva trojčka za sprostitev. Še enega tipa poiščem sama. Do njega nimam nobenih čustev, mora biti vizualno ok, pa seveda prej pogledam orodje. Za mene je to kot erotični pripomoček.
Se dobimo, se malo zabavamo in adijo. Ni nekega prijateljevanja na dolgi rok. Nama je ok.

Podobna ideja se nama je pojavila po mnogih zaporednih njenih orgazmih, kako se to doseže je druga vsebina9. Bila je že zelo glasna, sesala mi je palec na roki, ko sem opazil, da naju nekdo opazuje. Takoj ga je začela z roko vabiti a se je umaknil, ko sva peljala ‘samokolnico’ proti balkonu. Želela je v vagino in usta hkrati za kar sva bila potrebna dva. Opazovalca sem naslednji dan srečal in skušal navezati stik, a se je povlekel. Časi se menjajo in ljudje z njimi.

New Report

Close