Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Sex v troje (mžž)

Sex v troje (mžž)

Sreco a ti si placan na tem portalu za dajanje nasvetov ali kar sam od sebe cele dneve visis tle, odgovarjas in ponujas (maltene prosis) zenskam naj ti pisejo v zs za resitev svojih tezav?
Ce si placan potem se opravicujem

Srecko ne se razburjat, saj te ne bosta vzela sabo v posteljo – pa ce jih se tako podpiras!
Aja pa prvic slisim, da je znak razuma zate fustracija! Verjetno si isti siromak!
[/quote]

Haha, ti še z od znaka ne poznaš, razum je pa zate tako in tako nekaj abstraktnega. Če te pa postelja mika, kar skoči vanjo. Ti privoščim. Posteljo.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________


Kaj te moti? To, da sem korekten do žensk.
Si mogoče nevoščljiv? Ni potrebe, nikogar ne ogrožam, najmanj pa tvojo hm, malenkost.
Ali to, da tam kjer je potrebno, povem brez dlake na jeziku.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Se popolnoma strinjam s Srecko5. Če nimaš pojma o čem gre, in če nimaš namena pomagat, potem raje spregledaj temo, ter frustracije izkašljuj po kom drugem. Najino spolno življenje, če te že zanima, čeprav te nič ne briga, je kljub težavi ki jo imava, boljše kot kdajkoli. Svojega otroka pa vzgajava čist normalno, pred otrokom se najverjetneje ne bova kurbarije šla, da se izrazim s tvojimi besedami. Ti, ali nimaš otrok, ali pa celo niti partnerja ne, je pa več kot očitno, da življenja nimaš urejenega kot treba, zato se pa spravljaš na druge. Ne udriham ravno rada po drugih, sploh če jih ne poznam, so pa cvetke kot ti, ki me spravijo tako daleč, da se žal moram spustiti na vaš nivo, in udarit nazaj. Moj otrok je moje življenje, in noben mi ne bo pametoval kako slab starš sem mu, sploh pa ne takšni, ki me ne poznajo! Pa lep pozdrav, tale temo lahko mirne duše obideš, če ti ni povšeči.

Tako je treba odgovoriti. Bravo.
Sem vedel, da sta iz pravega testa.
Sedaj sem prepričan v vajin uspeh.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

In sam ni toliko dedca da bi si posladek poiskal sam. Mu ga mora ona, samo da bo končno enkrat mir pri bajti. No, še ena druga prednost je v takem načinu: imaš zadevo pod nadzorom da ne bi med njim in drugo kaj ušlo predaleč.

Pomagat ti želimo, v tem je point!
Srecko5 je pač internetni siromak, ki pač nagovarja vsepovprek!
Ne spravljam se nate, želim ti povedati, da s temi željami, ki jih imaš/imata si boš naredila še samo večjo pizdarijo v življenju! Pa kako si domišljaš, da bo vajina zveza normalno obstala ali še celo nadgrajevala, ko bo prvič ob sebi videla kako ti mož drugo nabiva!?..ko mu bo fafala k****, boš ti lepo nje p**** lizala!..ko ti bosta dala vedet, da si odveč, boš šla v kuhinjo za kavo gor dat?
..kaj boš otroku, rekla ko se bo v tvojem okolišu govorilo, da se natepavete napočez?..boš rekla, da je teta prišla, ki si jo zrihtala za atija!..pride babi po tebe, ti greš pa na sladoled!
A si res tako teslo, da ne dojameš, kakšne posledice bodo pustila tvoja/vajina dejanja!
Deklica zapomni si, ni zastonj kosila!
Na žalost, ti nekateri želimo obrazložiti, kaj je resnično življenje. Se ne slinimo, pač povemo tako kot je. Če ti je pa resnica všeč ali ne, je pa tvoja stvar. Je pa resnica, veš.
Še enkrat ti pravim OTROKA IMATA!
Ne bom ti več smetil teme, ker enostavno ne dojameš!

ps: Spolno življenje dveh ne mora biti vredu, če zraven potrebujeta tretjo osebo!
Kar se fustracjij tiče, ne prelagaj na nas, mi ne iščemo lokalne kurb/kurbirjev za svoje partnerje.

Nevoščljivost ima dolge noge, podobno kot laž saj to ti veš najbolje. Kar kriči iz tvojega pisanja.
Haha, a ne.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Vsak ima svoje mnenje, in spoštujem mnenje vsakega. Ampak jaz sem temo odprla iz enega samega razloga, in ta je znan vsem. Če bi želela mnenja o sexu v troje, bi dala to vedet. Temo sem odprla predvsem za tiste, ki s tem imajo izkušnje. In ne, nebi se šla trojčka in podobnih zadev vpričo otroka, pa tudi ne vpričo vseh ostalih. Kakšno bi pa bilo najino življenje po tej izkušnji, in kakšna bi ta izkušnja bila za naju, je pa predvsem kasneje najin problem, a ni tako?

Toliko bedastih odgovor lov na enem mestu pa se ne. Prvic, seksualni odnos med starsema nima veze z otrokom. Kaj dva odrasla cloveka pocneta v postelji, je samo njuna stvar. Dokler vsem (odraslim) udelezencem pase in se vsi strinjajo, je cist legitimno.

Drugic, ti ji ne pomagas uvidet resnico, ampak stresas gnojnico. Hinavscina, skrita pod kvazi altruizmom, vsak dan lahko to preberem v casopisu. Resnica ni samo ena, ampak jih je toliko kot je ljudi.

Kapis?

Katerih tablet si se najedel, ko tako zmedeno pišeš? Si zafiksan?

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

A ti jo tudi nagovarjaš?
Pošlji ji zasebno sporočilo,
ne pa tle nekaj bluzit, kako vsak dan bereš v časopisu o hinavščini, kvazi altruizmu, ..bla, bla, bla,…
Jaz ti ne morem pomagati, če ste postali popolnoma brez moralnih vrednot! Pa še kako ima veze odrasla kurbarija z otroci! Samo če si sebičen pezde, to enostavno ne opaziš! jebi ga, drugače ti ne morem pomagat!
Glede na to, da nas intelekt, moralne vrednote, presoja,…itd., loči od živalskih vrst, bi predvideval da ne skačete kot opice en po drugemu!
Se pač motim!

Aha ti si tisti ki pisari po onem drugem forumu in je seksualno zavrt. Poisci si pomoc in si razjasni pojme.

Ti si si jo že, pa poglej kaj si postalo!..internetno zabito tele, ki bi še ovco nategnilo, če ne odskoči prvi čas!…to je zate seksualna razvitost/razgledanost in razjasnjeni pojmi!
Boh se te usmili!

Zdaj pa bom takole rekla… Temo sem odprla iz razloga, katerega poznate vsi. Da najdem žensko za trojčka. Razlogi zakaj in kako, kako bomo to izvedli, kakšno bo moje življenje kasneje, so nepomembni. Če ima kdo izkušnjo iz prve roke s tem, bom hvaležna vsakega napotka in nasveta. Ostali, ki bi radi žalili in napadali druge, vas prosim da se zadržite komentarja. Hvaležna sem tudi tistim, ki imate dobronamerne nasvete proti trojčku. Srečko5, to o žalitvah velja predvsem zate.

Hvala, jaz sem svoj namen na neki način dosegel. Tvoj dragi se je malo vzel v roke, začel pogovarjati. Sem zelo vesel. Ti si na nek način pokazala, da imaš malo alfa lastnosti. Vztrajnost.
Skupaj lahko dosežeta karkoli želita. Tu vaju podpiram.

Sex kot sex, kaj je, mehanika na nek način. To, da se dva imata rada, sta iskrena drug do drugega, odprta ! Imata otroka. Tu gradita naprej, ko bosta starejša, se bosta z nasmehom spomnila na vse skupaj.

Predaje sam ne poznam, rešujem probleme. To naredita tudi vidva.

_______________________________________________ SAMOZDRAVLJENJE S KANABINOIDI V SLOVENIJI https://m.facebook.com/groups/438014413832415/?multi_permalinks=548310252802830&notif_t=group_highlights&notif_id=1613462320193479&ref=m_notif Zdravilec s konopljo in zdravilnimi rastlinami. _______________________________________________

Hvala za pozitivne besede.

Kaj se tiče sexa v troje se vam lahko zgodijo nekaj stvari:

-razpade zveza
-on odide z njo
-ti odideš z njo
-ali pa ste vsi skupaj kot družina

Enkrat sem že pisal o tem,zgodbe ne bom ponavljal,no v glavnem smo že nekaj let v trojčku in kot družina,z obema imam otroka,živimo skupaj,hodimo na počitnice,…

Imava zeljo da se nama pridruzi se ena punca,predvsem za ona ona.isceva na avanture.net,vendar ni odziva.a so res vse tok zadrzane ali pa hocejo to iskusnjo delit s partnerjem tako kot mi2.a je se kater resen portal kje se najde?

Imava zeljo da se nama pridruzi se ena punca,predvsem za ona ona.isceva na avanture.net,vendar ni odziva.a so res vse tok zadrzane ali pa hocejo to iskusnjo delit s partnerjem tako kot mi2.a je se kater resen portal kje se najde?

Problem je, ker iščeta njo, če bi njega ne bi bil problem, Pišita na ZS pa lahk kaj povem, če vaju seveda zanima.

Pa to je ta problem.napises jasno da isceva njo,potem se pa tipi ponujajo…

Ja, vsak bi rad prišel do zastonj seksa.

Hm koliko me pamet služi to napravi tako da idete van sa ženom i ona zakoči jednu žensku i kad “prime” onda slučajno tebe ugedaju i tako idete novim dogodivščinama na proti.

Večina takih parov, ki išče samo njo, tipi pa velik obvoz, je takoj jasno, da za takim oglasom stoji on in samo njegova želja po še eni ženski. Tak par se še s parom noče dobiti. Lahko se pa za parom skriva tip sam in bi rad trojčka z dvema ženskama, ki se javita. he-he-heeee

New Report

Close