Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu Sex v troje (mžž)

Sex v troje (mžž)

..pa pri nakupu avta ne plačaš DMVja

Ja, res je problem najt žensko za v troje. Midva že iščema 4 mesece in nič. V bistvu niti več ne vema kam in na koga se obrnit. Je pa tudi tako, da na vse oglase na vseh potralih se samo tipi oglašajo, ali pa take, ki bi imele 500e za uslugo. Omg ne 😏

Mah, meni se zdi, tako kot je napisalo par predhodnikov… najbolje, da gresta žurat v normalen lokal, pa zapecata eno. Ti kot ženska lahk svojemu namigneš, katera ga lepo gleda, ker tipi včas to spregledamo… Danes te stvari niso več tako komplicirane. Sam ne težit bejbi že od začeka s trojčkom, kar bo pa bo. Ko je mal alkota se itak vse hitro razvije.

Sva par in oba z zeljo po njej.se mojem ne pustim v ritko,kaj da bi me dva.zanima me ona.na katerih straneh pa iscete?

midva tud isceva njo. it’s like mission impossible
posiljajo pa maile moski..

Živjo. Mene pa zanima, ali sta s partnerjem dobila dekle za trojčka. Zanima me ali ste potem to izvedli in kako se je končalo. Je vajina veza obstala. Res me zanima tvoja izkušnja, ker sem v isti situaciji. Pred dvema letoma sem prevarala svojega partnerja. On po vsem tem času tega še ne more preboleti in je prišel na idejo, da bi šla v trojčka. Da bi mu to pomagalo razumeti. Ker bi vse naredila za njega bi pristala tudi na to. Zato me zanima tvoje mnenje, izkušnja, vse. Hvala ti zaenkrat.

Pozdravček

Če se nista bila sposobna pogovorit boš težko rešila stavri

Jaz sem poročena,sem BI,v mladosti večkrat bila z žensko.V službi sem se zaljubila v sodelavko,tudi mož jo je sprejel,mu je zelo všeč,tako da smo sedaj dobri prijatelji in večkrat na mesec smo skupaj.Tudi na dopuste hodimo skupaj.Sem pa opazila,da se je še ena sodelavka zaljubila vame in si me želi.

Super da se tako zaljubljajo vate… Jaz sem se pa zagledal v zenino sodelavko, pane znam speljati zadeve, da bi imel obe.. 😀

On ne razume, da imaš otrebno pičkico. Pogovori se z njim in mu reci, da ti je super, da pa ti manjkajo eksperimenti.

Pozdravljena,

Ko prvo ti moram povedat, da je popolnoma narobe da na tak način rešuješ zvezo. V take stvari se spuščajo pari, ki imajo počiščeno podstrešje. Dobivanje z parom ali tretjo osebo vama mora biti nekaj kar deluje samo kot občasna popestritev. Torej seks s katerim malo rabiješ tisto kar je vsaki dan enako. Glede na to, da sta že bila s parom in če prav razumem si ga ti potem zaradi tega prevarala (verjetno si šla s tem moškim??) potem predvidevam da sta že oba bolj odprte narave in ne bi smelo biti takih zamer. Razen seveda če si prekršila vaš dogovor.
Iz lastnih izkušenj ti lahko povem, da je najboljša varianta dveh parov. Še posebej, če imata neki stalni par, ki je vezan in ki ne menjava pare kot spodnje gate. Pri vsem skupaj moraš vedno na prvo mesto postaviti zdravlje. Samo žensko za trojčka je zelo težko dobiti. Če pa jo že dobiš je to običajno taka, ki jih je dala skozi ohoho…Jaz se s takimi ne bi pečal.
Z ženo sva pred leti imela stalen par in ti lahko povem, da smo zelo uživali. Večkrat smo se dobivali bolje je bilo, ker za dober seks zabiš kar nekaj časa da se spoznaš. Probali smo vse možne variante. Tudi MŽŽ ampak je kljub temu vsak prišel na svoj račun.
Če pa vztrajaš pri MŽŽ pa probaj oddat oglas na Avanture.net


Poln oglasnik imaš kurbic, pač se z eno zmeniš, jo desc naskoči pa sta quit. Pa kaj morte babe tako komplicirat ? Samo želje ti še pove, morda bi mladoletnico saj ti častiš mar ne ?

New Report

Close