Najdi forum

Splash Forum Sex v mestu sex z vibratorjem

sex z vibratorjem

S partnerjem bi rada poskusila to, zdaj me pa zanima kako to počnete tisti pari, ki to prakticirate. Morda se sliši trapasto vprašanje, samo meni res ni čisto jasno kako pa kaj…

Naja

Pri predigri ji ga dam ugasnjenega notri. Ko mi ga vleče jo še z vibratorjem. Med penetracijo ji vibriram ščegetavček. Ko ga imam skoraj celega notri, vključen vibrator trdo prislonim na mojega, da se vibracije preko qrca prenašajo v notranjost. Ostalo pri predlogu (še ni sprejela ponudbe): z živim analno z vibratorjem vaginalno. Probal sem tudi DVP (dvojna vaginalna penetracija) pa ni šlo.

sith, tvoja ponudba – pri nas je bla realizirana ;))) posebni uzitki, res pa je, da ne pase vedno
sicer pa, naja7, – pogovarjajta se, pokazita drug drugemu, kako uporabljat zverinico
pri nas je vil vibrator pred casom pogosto v rabi, zdaj pa sameva;((( kot sameva se kaj drugega

naredite si lep dan

Smo poizkusili, pa ugotovili, da ga ni čez “meso” ;-). Če dobro pomislim, naju plastični pripomočki dobesedno motijo. Pa to ni le vibrator ampak tudi vse ostalo kar je plastičnega in namenjenega za užitke. Pa tudi tako je, da v “prvem šusu” človek niti o zaščiti ne premišljuje kaj šele, da bi iskal kakšna pomagala medtem… 😉

hja, pri nas doma pa večkrat kar prav pride, pri predigri (me on draži, ali pa se sama in gleda – to ga ful zažge, še posebej če mam njegovega v ustih medtem :)), med sexom (masaža ščegija in pa seveda! zapolnitev obeh luknjic v vseh možnih kombinacijah)

s tem da bodita pozorna pri izbiri… se splača dati malo več denarja in namesto trde plastike kupiti čim boljši približnek realnemu

pa veliko užitkov!

tudi midva ga ponucava zato, da sta včasih obe luknjici polni. paše obema! pa seveda za vibrirajočo naslado na mojem knofku. mi je pa všeč ideja, da bi ga on fino prislonil na svojega med seksom, da bi tudi njegov korenjak vibriral v meni :))) bo naslednjič na jedilniku!

dobra ideja.

New Report

Close