Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu sexy debeluško za prijatelstvo/resno vezo

sexy debeluško za prijatelstvo/resno vezo

Ne vem, če bo šlo, ona je z Dolenjskega.

Heey😋😋

rad bi spoznal kakšno debeluško z večjim oprsjem,40 +da greva kam v toplice se razvajat,javi se

Želim si pravo debeluško res pravo , ta mi da užitke ,ker suhih ne maram , svetuj mo kako do nje priti

Želim si pravo debeluško res pravo , ta mi da užitke ,ker suhih ne maram , svetuj mo kako do nje priti Med 40-50 let
[/quote]

Jaz sem….

Od kod pa si koliko stara?

Morskival… če si za obojestransko razvajanje, mi sporoči kontakt.

jojoZ, jaz nisem ženska. Boš moral pravi sporočilo poslat 😉 Ti želim, da jo najdeš, jaz jo tudi iščem.


Morskival… če si za obojestransko razvajanje, mi sporoči kontakt.
Sem zato ,da se dobiva ,ne vem pa od kot si pa ti ,predvidevam ,da si prava debeluška ,prosim odgovor.

Če je kakšna debeluška na voljo iz celjskega konca, za diskretno obojestransko razvajanje, naj mi sporoči na: [email protected]

Od kod pa si koliko stara?

Če je kakšna nepotešena debeluška iz celjskega konca, naj mi piše na: [email protected]

Sem iz dolenjskega konca. Kontaktiraj me na [email protected].

Ti si prava dama ,katera ti lahko da prave užitke seveda če si zato,ne vem kake užitke imajo tisti ,ki hočejo suhe,jaz ne mislim objemat kosti. želim si ,da prideva oba na en cilj ,pa čeprav samo na kavo,da se spoznava po bližje,zanima pa še me odkod si doma

Iščem seksi debeluško iz celjskega konca… Leta in kilogrami niso pomembni. Važno je, da znaš uživati. Piši mi na: [email protected]

Če si prava debeluška se mi oglasi ker si želim ,da se pocartava , sem malo starejši in toplega srca.

Uh debeluške?Ojoj same ženske z psihičnimi motnjami.

Debeluška ,je lahko malo starejša,da imaš za kaj prijet ,se tudi malo starejši

Evo, jaz sem malo bolj okrogla 46 letnica, ki ma rada razvajanje 😉

Piši na [email protected] 😉

Iz katerega kraja pa si , želim se srečat z tabo ,če si debeluška , da se malo ogrejeva

še vedno iščem

New Report

Close