Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Seznam MONovcev, ki so se poparčkali in so v razmerju!

Seznam MONovcev, ki so se poparčkali in so v razmerju!


Vevrca dobro da imaš kasko…nabavi še mrežo za metulje…sezona je tu…

Res je. Sva se zelo hitro poparčkali in sva še kar v razmerju 😀
[/quote]
A zato sem jaz izvisel?!?


Nekateri ne uporabljamo velikih začetnic niti pri pisanju svojih:-))) No zdaj pa lahko štartaš na novo še en psihotriler zakaj:-))
[/quote]

Je2vetri. 😛

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Cogito, ergo sum. 😉

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Zardevam.

________________________________________________________________________________________________________ » Respect My Existence or Expect My Resistance! «

Nisem vedela, da dajem vtis, da sem moški. :-))
[/quote]

Ne bo nič! Se držim reka; “če je ni je hudič, če pa je sta pa dva!”
v tem primeru bi 2. bil v tem; pa kak hudiča ne ve v čem je razlika med pederčino in pedrom?
http://razvezanijezik.org/?page=peder{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}C4{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}8Dina 😉

Tud s tagolo in tagrdo ne bo nič, ker če je gola ni mus da je tud grda! Meni je namreč bolj pomembno da je resnica, pa najbo grda al pa lepa!

Generalno pa; kaj mi bo par, če pa imam peterčka? Sosede namreč, ki me rihtajo kot kralja! Včeraj sva se s tanajpridnejšo šla kmečko romantiko beri pospravla okrog 500 bal, predvčerajšnim z najpametnejšo debatirala do polnoči, danes bo ješprenj za prste obliznit od najstarejše, za sladico greva pa z najmlajšo češnje rabutat kot darilo za njen rd, ker me tudi najlepša ne pozabi ko ji je lepo.

uuuhhh, Tara_S, to pa tud v teoriji ne bi mogel sfolgat, še takrat ne, ko bi bil v penziji in bi bilo cajta preveč,zdej si me pa v paniko spravla, hehe….

Tile tu se v resnici še srečali niso!

New Report

Close