Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek seznam upravičencev za neprofitna stanovanja

seznam upravičencev za neprofitna stanovanja

kaj imajo pa priimki(nisem brala zato nevem če so res tko smešni) z stanovanji,res ne vidim povezave,mi lahko bolj podrobno razložiš,to da iz tebe buta nacionalizem je jasno,mi pa govorimo o konkretnih primerih goljufij,lahko pa odpreš temo z naslovom sovražim vse,samo nevem še zakaj.

Cisto slucajno sem prisel do tega foruma in prebral komentarje ocitno zelo neizobrazenih in zaplankanih ljudi. Tudi sam sem najemnik neprofitnega stanovanja in tudi moj priimek se konca na ic prav tako se tudi priimek moje zene konca na ic, oba sva rojena v Sloveniji, kamor so nasi starsi prisli s trebuhom za kruhom ter celo zivljenje posteno delali, zal pa so s postenim delom uspeli zasluziti le toliko, da so si kupili dvosobno stanovanje v katerem smo ziveli vsi skupaj. Ker sva oba na ic in pac po vasem ta juzna, zal nimava nobene tete, babice itd…, po kateri bi podedovala kar koli v Sloveniji, zato sva zelo vesela priloznosti, ki sva jo dobila preko stanovanjskega sklada. Da ne pozabim, da tudi oba z zeno govoriva slovensko, prav tako pa najin sin, ljudi ni potrebno soditi po priimkih…

Pa kaj ne znajo govorit slovensko, še kitajci ali japonci ki so si trgovine odprli se lahko naučijo tekoče slovensko govorit, bosanec,albanec,rom, ki živi v sloveniji od rojstva pa se ne pogovarja slovensko, in taki dobijo stanovanje, ma dajte no Slovenska sramota druga ne morem povedat.
Srečno

New Report

Close