Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Shaky…Sharky

Shaky…Sharky

El ljubčki zlati dobro jutro, ne me spraševat kako sem.
Dejte Shakiro mal drgač klicat, ker skoz mešam komu pišete :))
če dobr ne pogledam mislim, da ste men kej napisal!!

Sam se pa dobro sliši Shaky&Sharky

Lp Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Dobro se sliši, ja – samo da ima ti en r preveč.

Cmokca,

Jaz te bom klicala Šejki, lahko???
Pa hitro mi povej kako si???;)))))

Naj te moja toplota in dobra volja spravita pokonci in eno lepo cmoko za še lepši dan! Šejki, uživajmo!!!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Bom jest dal boga Šejki!!!!

Sharkon pa paika, tolk sm se namatral za ta nick pol mi ga pa kar mal
podomačte :))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

napizdil do konca!!! Okej SHARKON, pa upam, da me ne boš sedaj še ugiznil???

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Ej ne, ne sonček!!
Sej me lahko kličeš tudi

Sharky, Shark — sam un Šaki mi pa res ni všeč 🙁

lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

zame boš pa kar “pesek”….:-))))))) Pa ne kakšen kup, pač pa en majhen, štirinožen prijateljček…
A lahko?! :-)))

Ma joj no
:))

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

New Report

Close