Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek SHARKI!!!!!!!!!!!

SHARKI!!!!!!!!!!!

Vseeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee naj naj za rojstni dan … Kaj ti želim? Želim ti veliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiko sreče, smeha … in predvsem … ljubezni!

Cmooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooka … na lička … :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Dragi prijatelj…ti popam tazga lupčka…pa glej…da boš srečen…zdrav in nasmejan…in naj te zadane…naj ti paše…čak te kličem…pa-pa

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

No , če je pa on danes slavljenec , potem mu tudi jaz želim vse do naslednjega praznovanja same take krasne dni , kot se obeta danes !

Nikita …. ki ga bo kar objela (hmm , Bog ve , če je ne bo skenslal kot Since včeraj ?!) in mu dala dva cmoka – ** – ecco :)))

Ne bo skenslal…Niki…ne bo…Sharkon je pa taprav moški in ve kako se dela z ženskami…cmoka, no pozna bonton…;))

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

BGv si me prehitela….

Sharky enga velikega cmoka in vse naj, naj….

tudi jaz, frend

leta letijo - iščem stevardeso.....

Roko in vse najboljše…pa mal več se oglašaj tu!
Sp

Sharky, naj bo tvoj tok življenja dovolj razburkan, da boš srečen, dovolj hiter, da boš ujel vse lepe stvari in toliko raznolik, da bo tvoje življenje ravno prav barvito! Predvsem pa veliko ljubezni in ostani tak super kot si še naprej!!! Pa tisoče cmokecov na ….. 🙂 ********************************************************************************************************,…=),

Lp, Sinthija

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Ola :))

Hvala Vam dragi prijatelji, res da sem bolj malo tü saj sem zabasan do konca v službi….

Želim Vam lep dan….

Lp, Matej – Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Ooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo … srceeee … no … še enega direktnega cmoka, ko si že tu … Direkt na čelce! :-***

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Sharky man :***

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Ola :))

Hvala Vam dragi prijatelji, res da sem bolj malo tü saj sem zabasan do konca v službi….

Želim Vam lep dan….

Lp, Matej – Sharkon

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Oj Sharko, a ti si tudi tu zdaj?:))

Lp, Sinthija

"Srce se ne prodaja, ne kupuje...se daruje!"

Jes

Lp

Prihaja poletje, bodimo veseli in imejmo se radi! Zavedajmo se - ŽIVLJENJE JE LEPO - Manj veš, manj pozabiš - manj pozabiš več veš !

Cmoka…uživaj!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

New Report

Close