Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sharon

Sharon

ja men je že povrelo skoraj vse…grem ajat!1
Hvala za sex……bilo je odlično..bo reba ponovit!!!!!
Lepo spi..nočko

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Enako!
Ponavad še kaj bolj papriciranega skuhamo!
;-)))

mmmmmmmm sam da peče.pol sem jest zmeri za…..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ljut feferon?Kako tako stvar?
;-))

Muca…
ma ti si opasna ;-)))

send $

heheh ja kje pa…..to sem sam tko reče…!!.hihihi:))))

Priznam pa ja mi je najbolj seksiš tole blo..tko in tko…da ne grem v tiste perverzne detajle..hihihihi

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jep ovezno..jest jih mam kar na špagci ljute ku hudič..pa jih dam en mal v jed..in je njamiiiiiii

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Pol ti priporocam kake španske
kjer gre za obilico erotike
to zažiga pr ženskah ce se ne motim :))

ne vem naslovov.. npr Med tvojimi nogami ipd.

send $

A ti mene hecaš…….
Ja španščina,ze od nekdaj bi se je rada naućila…

Španci moški..jep definitivno najboljši loverji……

Glede filmov al pa erotike..vse to raje počnem kot gledam..zato…..hvala vseeno…

Glede naslova pa gledam sam tisto….Med njegovimi nogami:)))))))heheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

waw
pol se pa morava spoznat :))
tud jaz bi se rad naučil špansko pa bi lahk skupi trenirala parlar español :))
in ker sem sit mrzlih deklet bi mi pašalo poznat kakšno vročo, temperamentno ki vzame tud sama akcijo v roke ;-))

ps: kao da imaš izkušnje z Španci… ko tko komentiraš hehe

send $

Ti kar dej!Če ne tuki…pa veš,kje smo ta najbolj pokvarjeni!
;-))))

Potrebnica!Da te ni sram!Da tuki poštene dedce kvariš in v skušnjavo spravljaš!!
Te bo treba nategnit..ups!
;-))))

heheh ja kaj pa če sem po temperamentu španka..hehehehe kaj veš..bemti všeč mi je vse kar miriše na Španijo…jao jao……

Miikimiška..a nisi ti …mislim ONA??

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aja…..heheheh no prav bom!!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

aja…..heheheh no prav bom!!!!

Hmm nisem vedla da je tisti tipček tko..hud v postelji,bemti..sej res da se na ful govorilo,da se je zdravil zaradi preobsedenosti..ampak bemti!! Men dec ni tko vizualno všeč..ampak pred tistim grifom pa ejga kapo dol…………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Jaz bi ustrelu tistega,ki bi mi sploh poskušu omenit kakršnokoli zdravljenje zaradi tistega,kar je ZDRAVJE…ne pa bolezen!!!!!
Preklete opice ameriške!

kul bejbe
men tud to vsec, pa sploh plesalke, pa jezik, filmi

ne ne jaz nisem ONA, nick mi je v tisem momentu padel na pamet pa tako vsec se mi je zdel.. no sej mi je se zmeri

send $

ah skusnjava….
kaj bi brez nje :))

send $

o čem to ??
imaš kaj privatnega ali o tretji osebi ?:))

send $

Hmm o sexu madona……
pa o daglasku…pa o njegovem grifu..bemti!!!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

New Report

Close