Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SHIZOFRENIJA

SHIZOFRENIJA

Crna magija ne obstaja. Isto tvezis ko en moj kolega. Pa zacuda on je naso eno tako smotano ki zdaj zivi z njim, zdravi pa se ne noben od njiju. Tablete, sport, zdrava prehrana pomagajo… v bolnici pa si dokler ne zadenejo doze tablet. Tisti ki imajo sami sebe radi se pozdravijo in nekaj naredijo zato. Tudi tumor se odstrani in jemljes zdravila dokler nisi zdrav, npr…

Za ostale pa je vseeno, samo da mene ni v njihovem peklu ki ga zivijo…

Crna magija ne obstaja. Isto tvezis ko en moj kolega. Pa zacuda on je naso eno tako smotano ki zdaj zivi z njim, zdravi pa se ne noben od njiju. Tablete, sport, zdrava prehrana pomagajo… v bolnici pa si dokler ne zadenejo doze tablet. Tisti ki imajo sami sebe radi se pozdravijo in nekaj naredijo zato. Tudi tumor se odstrani in jemljes zdravila dokler nisi zdrav, npr…

Za ostale pa je vseeno, samo da mene ni v njihovem peklu ki ga zivijo…
[/quote]

Ja pa obstaja črna magija. Ti sploh veš koliko zlobnih ljudi živi v tej državi. Dimenzij je več. Ni samo ena. In ti prekleti hudiči vderejo tja, kamor nihče drug ne zna. Zato lahko tako redki pomagajo proti temu.

Tako je. Shizofrenija ni bolezen, ampak “črna magija”, ki jo nad teboj izvajajo drugi ljudje. Glasovi, prividi, slabo počutje itd. vse to prihaja od ljudi, ki uporabljajo tkim. “črno magijo” s katero posedejo svoje, ter tvoje telo in ti potem pošiljajo razno razne “privide”, misli, počutja itd…

pri muslimanih imajo shizofrenijo kandidati za verske voditelje. Pri derviših je celo pogoj!

Majčkeno se izobrazi o tem, kaj je derviš!

New Report

Close