Najdi forum

Naslovnica Forum Politični čvek Shod je prekršek, prevara volivcev pa OK?

Shod je prekršek, prevara volivcev pa OK?


Ljudje, mene je sram, ko vas gledam in poslušam s temi izpadi. Nimate nobenega realnega argumenta, kot to, da da je prevara, ker se ne ignorira nekoga.
Tam so v parlamentu zato da sodelujejo, se pogovarjajo, sklepajo kompromise, itd. v dobro države – ne za to da se ignorirajo. In da je vrhunec vsega kar naredijo v mandatu to, da nekoga ignorirajo. Sram naj bo take in sram naj bo vas, volivce, ki to podpirate. A takega obnašanja učiš svoje otroke – se ignorirate doma, in se delate da nekdo ne obstaja?
Živa groza res, kam gre ta vaša obsesija, to je že za na psihiatrijo res. To ni normalno, to vaše obnašanje sedaj.
in je razlika med jankovičem in janšo – Jankovič se je pogovarjal – in ni uspel sestaviti vlade… janša pa je ni, ker so ga vsi ignorirali .- to je razlika.
Daj povej kdo je tebe vzel na šiht, s tem da si se drla, jaz sem top, ignorirala bom to in to osebno v podjetju – popolnoma. To je moja obljuba vam šef, zato, me morate vzeti in zato sem jaz prava za to delovno mesto… resno??? ta prva letiš. ne pa da volivci kupujete take obljube.
Ni čudn, da smo v takem dreku, če imamo tako zblojene volivce, ki volijo samo na podlagi tega kdo bo koga ignoriral – program te pa seveda ne briga -figurativno napisano, LMŠ bi ti lahko vse vzeli, – lahk ti penzijo pobere, plačo zmanjša, vse podraži, lahk uvede zakon, da moraš njemu od tvoje plače plačevati procent- vse si lahk izmisli – to te sploh ne briga, na vse pristaneš, vse mu daš, vse ti bo super, sam,da ti pred volitvami obljubi, da ne bo sodeloval z janšo. tako se očitno obnašate – ker LMŠ sploh ni imela programa nobenega, nič povedala za kaj se zavzemajo, kaj obljubljajo – edino kar je na sredini začel ponavljati LMŠ je bilo to, da ne gre z Janšo… pa še to na sredini… ne na začetku.
Zblojeni ste – in zaradi takih imamo potem državo v k…, ker politikom ni dejansko ni treba nič delati, vi jih očitno volite samo če rečejo,da bodo dal janšo na ignor. E pa vi ste za na psihiatrijo direkt. To je dejstvo.
In ta vaša histerija to dokazuje.

Ti mater janša sej svoj poseben tip, ki si zasluži tudi kritike za določena ravnanja – ampak tako užaljeno in psihotično kot vi in tudi šarec – se pa ni obnašal, po tem, ko ni sestavil vlade. Tako da tukaj se vidi, kdo dejansko je bolj obseden z oblastjo – ne janša toliko, ki mu to očitate, očitno ste vi levaki. Ker ta histerija je preko vseh mej in to samo zato, ker bo na oblasti druga opcija. Samo zato se vam je čisto strgalo dobesedno.
[/quote]

“…lahk ti penzijo pobere…”

Ubogi ljudje, kje ste pa to pobral? Penzije ti ne more vzeti ne bog ne hudič. Penzija je z ustavo zagotovljena dobrina, kot zaslužena nagrada za delo v najboljših letih, ko na starost postaneš obnemogel in resnega dela nezmožen.
Ja, vem. Zdi se mi, da so za neke volitve v nekaj mesecev stari državi tardeči lagali in šuntali ljudi, da bo Pučnik vzel penzijo, če bo izvoljen. Naivci in tisti malo čez les temu še danes verjamejo in pišejo take kuzlarije.
Precej otročji forum, ker niste sposobmi razločevati med resnico in propagando. In v vseh postih v tej temi se čuti, kako ste nekritično dojemljivi za lažnivo propagando.

Moram še dopisati k prejšnjemu postu.
Sicer se pa z ostalim strinjam, kar si napisala.

Jebo ja tebe in tvojo logiko, Martin.
Idi se učit politike ali pa skoči v Dravo ali Savo. Najbolje bo pred turbinski vtokom.

Zadel si.🙋🙋

New Report

Close