Najdi forum

Naslovnica Forum Sex v mestu Si umijete muco zvečer po….

Si umijete muco zvečer po….

Midva zvečer zaspiva “s tičem notri” in če umaževa rjuho… nič hudega, jo vrževa v koš za perilo. Ker sva packa in ker fukariva kot zajca, posteljnino menjava pogosto, sploh rjuhe in se ne sekirava, pri nas imamo pralni stroj, ki služi svojemu namenu. Da se posteljnina ne umaše, se potrudiva s “fuk cunjico”, vonjave ostanejo in morajo ostati, to so vonjave ljubezni.

MON-e pa ne fukarijo, se ne umažewjo in so čiste in spodobne 24/7, PRASlCE nemarne, to so v resnici največje packe.

MON-e, nimate pojma !!!

Brezdlačne muce imajo tudi ne ljubiteljice mačk.
Nekatere si zvečer umijejo psičko.

Ne se ne. Se stuširam zjutraj. In zvečer pred odhodom v posteljo. Mi na konec pameti ne pade da bi se še po seksu. Sicer pa po seksu zaspim. Če ne….že ni blo fajn :).
Je pa enkrat sodelavec razlagal kako je bivša takoj ko sta končala letela pod tuš. Mu je bilo tako žaljivo. In ga čisto razumem. Se moraš it razkužit da ne boš slučajno imela kaj njega na sebi? Žalostno.

Pa še eno vprašanje….kaj pa če seksate popoldan, ali pa recimo v avtu, ali pa pač nekje kjer ni tušev?
Ali pač to ne in imate vse vnaprej splanirano kateri večer vas sme “umazat”? 🙂

Ni čudno da je toliko tečnih ljudi. Vsi zafrustrirani do amena. Ko bi se vsaj pol toliko ukvarjale s tem da bi uživale kot se ukvarjate s tem da ste “čiste” mogoče ne bi bile tako zategnjene.

Kot da je moški orgazem možen samo na en način.. kot prvo on velikokrat konča v mojih ustih ob postelji imava mokre robčke..

in je odvisno včasih pogoltnem, včasih izpljunem v robček, pa si grem potem v koplanico splahnt usta z ustno vodico, noter ne spušča v nobenem primeru, ker nimava nobene druge zaščite in se potem briševa.. tuširam se potem zjutraj da se ne tuširam 2 x na večer pa tkooo.. uporabi domišljijo… ko pa je še spuščal noter (uporaba kontracepcijskih tablet) pa sem si jo šla umit ja, če ne teče vn celo noč

Je v zadnjih postih ja:)

Pred si jo umijem, po sexu pa ponavadi ne

Jaz se tuširam zjutraj in zvečer, ponavadi je to pred seksom, da sem čista za dragega, po sexu pa nikoli – razen če seksava v ritko, pol se greva pa vedno oba stuširat 🙂

S katero jaz fukam, ji jo ni treba umiti, jo- poližem, ali še bolje- ji našpricam v usta, da popapca, katera za stvar, mmmmmm

Ponavadi ko vidim mojo punco v kikli jo stisnem vobjem srca .
Vendar enkrat sva se med plesom poljubljala ter sva bila stisnena z trebuhom se predno sva se štuširala .

New Report

Close