Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Šibam v LJ

Šibam v LJ

Lepa moja klapa,prijatelji!
Jaz se odklapljam in šibam v Lj.Kot sem dejal bom med 16 in 18 rogovilil po BTC-ju,če srečam koga od vas(Shaki,obljubo si dala!) bom prav vesel in pijačka pade,pa še kaka beseda podobna tem na tem forumu,drugače bom pa pozno zvečer prebral,kaj ste kaj naložili.
Tistim,ki komunicirajo z nami samo ko so v službi,želim lep vikend in na branje v ponedeljek,tistim,ki zapravljamo svoj denar doma pa upam,na branje tudi čez vikend.Ni vrag,da spet kake nore ne ušpičimo!
Pa-pa vsem,posebno moji ljubici,ki je ……..
Lepi ste,pa-pa
Sp

Srečno- varno pot, tam čez vaše ride…uživaj, uživajta, uživajte in pa-pa!

Pa še ena cmoka, za lepo popoldne!

___________________________________________________________ "Le kako naj moje sonce sije zmerom, če se pravo še kdaj skrije?" SHAKESPEARE

Lepo se imejčkej Sprevržči … in že vem, da te bom pogrešala čez vikend … :))) … najine “resne” debate … No … pa saj vikend traja le dva dni … ;)))))

Lp, Bgv

..................................................... Lp, Bgv (nč več incognito) (bugnavilea.mojforum.si)

Uživaj, pa poročaj, kako zgleda bela Ljubljana (škoda, da nisi prejšnji teden šel dol, bi se pa še midva kje našla….ura zamujena, ne vrne se nobena, pravijo)

Cmoka na lička.

New Report

Close