Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek šifrer, ahja

šifrer, ahja

A narcis da je? Ne, ne verjamem. Tisto z Marijo ga je kar prizadelo….nima pa najmanjše veze z narcizmom. Skoraj obratno.

A narcis da je? Ne, ne verjamem. Tisto z Marijo ga je kar prizadelo….nima pa najmanjše veze z narcizmom. Skoraj obratno.
[/quote]

Zgolj ena značilnost narcisov je, da niso NIKOLI za nič krivi … ostale si lahko poiščeš na sosednjem forumu MOM/NOM – svojci.

A narcis da je? Ne, ne verjamem. Tisto z Marijo ga je kar prizadelo….nima pa najmanjše veze z narcizmom. Skoraj obratno.
[/quote]

Zgolj ena značilnost narcisov je, da niso NIKOLI za nič krivi … ostale si lahko poiščeš na sosednjem forumu MOM/NOM – svojci.
[/quote]

Za narcise sploh ni bistveno, ali so krivi, ali ne. Nikakor to ni značilnost narcisov, kot tudi tisto ne, kar je nekdo prej pisal. Šifko ni narcis. Kot rečeno, malo je izgubil kompas. Vedno sem imela občutek.
, da ga prav nihče čisto resno ne jemlje.

Ga ravno slišim na eni postaji.
Se spomnim pred leti se je tako reklo (ne vem, če se kar sam ni hvalil na ta način). Ko ospreš radio, je AŠ….pazi, ko odpreš kozervo…!!

Kaj bo izgubila?

Kaj bo izgubila?
[/quote]
Nedolžnosti najbrž ne, je že prej bila ” manekenka”. 🙂 Je pa vprašanje, ko postanejo stare preko trideset se krog spoznorjev hitro skrči proti ničli in mnoge tovrstne le še životarijo.


Dvojna merila?
Ja če bi bila ta mladenka s kakšnim enako starim brezdelnežem, luzerjem, dealerjem, nasilnežem, socialcem, faliranim študentom, narkomanom, … (takih je večina) bi tudi jokali da izgublja najlepša leta s takšnim? hehe zagotovo ne.
Pa je zanjo zagotovo bolje, da je z starim Šifrerjem, kot z enim od prej omenjenih. Šifrej je vsaj pameten, ima denar in veze, laho ji kaj pomaga, svetuje, konec koncev je sam v življenju veliko dosegel.

Šifrerjev glas mi je sicer zoprn, besedila – nekatera ima odlična, glede aranžmajev njegovih skladb, pa mu v sloveniji ni para. Sicer vprašanje, koliko je aranžmaje sam delal, ampak so odlični, je dober organizator, da je uspel zbrat tako odlično ekipo


Dvojna merila?
Ja če bi bila ta mladenka s kakšnim enako starim brezdelnežem, luzerjem, dealerjem, nasilnežem, socialcem, faliranim študentom, narkomanom, … (takih je večina) bi tudi jokali da izgublja najlepša leta s takšnim? hehe zagotovo ne.
Pa je zanjo zagotovo bolje, da je z starim Šifrerjem, kot z enim od prej omenjenih. Šifrej je vsaj pameten, ima denar in veze, laho ji kaj pomaga, svetuje, konec koncev je sam v življenju veliko dosegel.

Šifrerjev glas mi je sicer zoprn, besedila – nekatera ima odlična, glede aranžmajev njegovih skladb, pa mu v sloveniji ni para. Sicer vprašanje, koliko je aranžmaje sam delal, ampak so odlični, je dober organizator, da je uspel zbrat tako odlično ekipo
[/quote]

To se pa bere tako, kot da so vsi njenih let falirani študenti, narkomani itd.

Taka zveza se ne more obnesti. Čim bo spoznala kakšnega premožnejšega svojih let, ga bo odpisala. Dejstvo.

Šifrer je zakon in večine vas ne bi niti povohal, zato pa taka nevoščljivost tu!

Če bi mene hotu povohat, bi mi šlo grozno na živce.
Komu ali čemu sem nevoščljiva??? Lepo prosim za odgovor.

Če bi mene hotu povohat, bi mi šlo grozno na živce.
Komu ali čemu sem nevoščljiva??? Lepo prosim za odgovor.
[/quote]

da bi tebe kdo hotu povohat.
Tudi, če ne bi bilo nobene druge izbire.

Saj ta mlada bejba je dogodek kot: “mimo šel”, ali pa danes…
Čez leto dni po to popolnoma druga slika, pravzaprav dve sliki in dva okvirja. Kaj toliko pizdite za neko zadevo, ki ni vaša in niti ne bo trajnica.

Tudi stric W bi ja. Olalala…
Ampak klinc, si ne morem privoščiti. Ni dnarja, lepote ali slave. :-))

-------------------------------------------------------------------------------------------------------- There are only five things we need in life: - good friends, good job, good food, good sleep & good _UCK (whatever you thinking is right) Great minds discuss Ideas; Average minds discuss Events; Small minds discuss People.

Tale Šifrer je očitno hujši od Jaggerja. V članku berem, da gospodična “Obožuje otroški smeh, spontanost in igrivost, zato jo še posebno navdušuje in izpolnjuje delo z najmlajšimi.” Očitno jo navdušuje tudi zabava s (precej) starejšimi.
Maah, dokler bo njegova hidravlika funkcionirala bo šlo pol pa čao miško…
kot se je že zgodilo Cavazzi, Benču itd….

------------------------------------------------------------------------------------------------------- [i]Do what you can't.[/i]


Ma monovci ste res ene velike čustevene sirote, ne vsi pardon . Nekdo vam napiše neko kao morda really trditev in morda kot trač. Ta vam celo samo “prilima” na link, to je ta tip. Svojega komentarja pa ni sposoben. Bednik. Vi pa veselo na provokacije ali mora tudi ne veselo odgovarjanja. Ovceeeeee4eeeee !!!!!!!!!!!!!!,

Cavazza ima delavnico za hidravliko kar na dvorišču. In dobre mehanike.

sej starci in majhni otroci si počasi postanejo podobni, tu nekje..starcem potegne na otročje, obnašanje itd..tako da ni čudno, da se je odločila za dedka.
z majhnimi otroci in starimi ljudmi so podobne skrbi.

Zanimivo, kako tudi eden sam ni podvomil v resničnost zapisanega članka. Ker je možno prebrat v rumenem tisku, potem je prav gotovo to sveta resnica. Mlado damo poznam, tudi gospoda, ne bi bilo korektno pisati v kakšnem razmerju sta, ker imata sama dovolj možnosti, da o tem kaj napišeta, če bosta želela, prav gotovo pa ona ni njegova nova partnerica. In edini tabloid so, ki so objavili to šokantno novico dneva, ki bi naj trajala že dolgo.

Ja, izgleda, da ga res močno muči druga puberteta.
Ampak, ali nima on tudi otroka izven zakona, za katerega se ne zmeni? Nekje na Štajerskem.

New Report

Close