Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Šiiiiiiiiiiiitttttttttttt !!!!

Šiiiiiiiiiiiitttttttttttt !!!!

Ne mogu kao prijatelj više sa tobom,
iako ne bih hito svadit se sa bogom,
i nek mi oprosti za trenutke slabosti,
jer još sam uvije onaj čovjek nesretni,
što te ima kraj sebe, a ne može za sebe,
vjeruj mi, ljubavi….

I kad zbrojimo, što na život da,
ostanemo uvijek liso bez punta;
i nikad nemamo sve što želimo
za druge živimo da ih ne uvrijedimo,
a sami patimo, a sami patimo ……

Ni ja ne mogu srce da ti dam…..
jer ja bih onda od nekoga pobjegla,
i nek mi oprosti za trenutke mladosti;
još sam uvijek ona žena nesretna
što ne može bez tebe,
vjeruj mi, ljubavi.

I kad zbrojimo, što na život da,
ostanemo uvijek liso bez punta;
i nikad nemamo sve što želimo
za druge živimo da ih ne uvrijedimo,
a sami patimo, a sami patimo ……

I kad zbrojimo, što na život da,
ostanemo uvijek liso bez punta;
i nikad nemamo sve što želimo
za druge živimo da ih ne uvrijedimo,
a sami patimo, a sami patimo ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Zajček, imaš morda nasvet, kako potolažiti
bolno srce? K tebi bo prišel ježek, kdo naj
pride k meni ????

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Tristo hudicev, kaksna zalost in cmeravost v soboto zvecer. Ja, Marici, kaj to kislo vreme tako vpliva nate al kaj te prijelo kar naenkrat? Kaksne “patnje in kaksno zivljenje za druge..

Lepo imas v pozdravu napisano, da nima smisla objokovati preteklost, vzeti je treba zivljenje v svoje roke!

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Pismo, ježek moj mili, srce moje, pa sej
ne gre ravno za žalost, le za rahlo otožnost,
le za rahlo nostalgijo, le za …… ah, pustiva to
temo, ji ne prideva do konca.

Mlada jagnjeta, ki so to noč prišla na ta svet,
so v meni vzbudila tisto otožnost nad miniljivostjo,
tisto otožnost in nemoč na nečim, česar prav zato,
ker ne želimo prizadeti drugih, morda nima ne smisla,
niti ni vredno spreminjati. Ostaja pa, ah ja, ostaja…..
da, res, ostaja ……

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

zivljenje je taksno, da se ziva bitja nenehno rojevajo in tudi nenehno umirajo.. Ma, kaj bi te ucil, ko vse tako bolj ves od mene.. Ej, prejmi en velik nasmeh, pa lupcka in bodi dobre volje ta vecer..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ježek, ježek, precenjuješ moje sposobnosti
dojemanja sveta in vsega, kar bi naj svet naredilo….
močno precenjuješ! Učim se vedno, vsak hip, vsako
minuto, nikdar ne morem obstati in si dejati: zdaj pa
nekaj res znam, ker me že naslednji hip potegnejo k temu
“vedenju” nova spoznanja.

Da, nenehno je rojevanje v tem svetu, nenehno je minevanje….. žal pa se je s slednjim težje sprijazniti.

Ježek moj, pravzprav naš (vsi smo od vseh, nobeden ni od nikogar … ampak, ti pa si malo moj……. !), nikar mi ne govori, da jaz vem nekaj, česar ti ne veš… bog ne daj, ker se v tem hipu ob tem slabo počutim. Sem in bom zgolj učenka dneva, učeka življenja, dijakinja v gimanziji prijateljstva in absolventka v šoli življenjskih izkušenj …… in to si tudi ti, nisi, bogme, nič pavziral, nisi zabušavla nobeno leto, morda si celo preskočil letnik v eni od teh šol……???

Rada te imam, ježek, zelo rada! Prijatelji si to lahko povemo brez sramu in brez zavor, ki spremljajo občutja ljudi, ki bi si želeli povedati nekaj lepega.

Sinoči mi je ena spoštovanja vredna gospa, dama, direktorica, ki se je poslovila od dolgoletnih sodelavcev dejala nekaj tako lepega, da bom iz teh parih besed lahko in zmogla črpati energijo dolgo dolgo časa in v dneh, ki prihajajo in mi niso in mi ne bodo naklonjeni. Ampak, kot praviš ježek, moramo gledati v dni, ki prihajajo, ne v dni, ki ostajajo za nami. V tem imaš prav in te besede so mi ostale v spominu in sem si jih dala v podpis zato, ker jih skušam, zgolj skušam v težkih trenutkih preizkušen globoko dojemati.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Ježek, hvala ti za ta kratki popoldanski klepet.
Močno sem ga potrebovala v teh trneutkih osame,
močno! Hvala za pomoč, morda bi se morala zahvaliti
celo nekomu tretjemu, posredniku, le kdo bi vedel ???
Lepo se imej, prijatelj moj, zelo lepo. Kepa ostaja,
a požiranje je lažje, verjemi!

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Mariči , sem vedela, da ti tega cd – ja ne bi smela dati . Uh, kaj naj zdaj naredim ):
drugič dobiš polko in valčke :))

Mariči , v času ko mi je težko poiščem prijatelja . Običajno vedno pomaga, ko se pogovoriš z nekom .
Kar se pa ježka tiče je pa tako , ja bo prišel ko bo zunaj sijalo sonce in bo rahlo naletaval sneg, vmes pa bodo cvetele breskve :)))

Izgleda, da me je moja mentorica precej naučila , ker sem dejansko postal moder zajček. Dobro berem med vrsticami ., včasih samo…Ne, Mariči, ni bilo tretjega , bil je le on sam !

cmoka!

uf, mater, šele zdejle Mariči sem dojela katera je tale pesem. Bemti život moj !

Ha, ha, ha, ha, spet si en podivjani zajček,
ha, ha, ha, ha!
Polčke in valčke ti bom pa nazaj zapakirala,
bela cesta!
Pesem je ena najlepših, najčudovitejših,
najdoživetejših, naj…… pa kaj naj še napišem,
ta pesem je daleč najlepša od vseh, kar sem
jih kdajkoli slišala. In zato ti, zajček podivjani,
iskrena, res iskrena hvala.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Hmmm , kaj pa če jaz tudi kaj razumem … ?
A sploh žihar ?

.. se mi zdi , da kar razumem , ja …
težke misli misli ….

Mariči , nič žalostna bit , kar uno si zapoj .. Na planincah juhuhu ,
pa bo jutro pa sonce na planincah .
Cmoka :)))))

V oceanu ljubezni,je tudi školjka za tebe :-))

O bog, daj mi moči in znanja plavati, da
jo najdem! Hvala ti, KR !

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

jaja res je na kubik!Jest pa vem rešitev Marija moja..bo treba cd-teko zamenjati.Nič več takih pesmi,ki nas “SERE” nostalgično,srčno…ali preprosto samo lepo popeljejo nekam,mogoče samo v razmišljanje,mogoče samo nekam daleč,kjer je vse drugače…
zato draga moja,prav zato se muca drži(hehe)recepta,da tako muziko ne posluša več(matr nakladam)…Od sedaj naprej poslušam samo Uff Kaka ritka,kaka ritkica….pa teh problemovki jih opisuješ-simptomov otožnosti nimam več! bemti to guzico moram dobit!!! Ti jo poslat in ko ti bo najbolj khm..khm potem si jo rukn gor,hehe polulala se boš od smeha,pa še peteršilja ti nebo treba jest!jaja ..verjem tkole bo treba narest!

P.s. pssstt pa še guzico bova imele tako k max faktor…ker ma ta pesem tak terapevtski učinek,da začneš en mal guzico trenirat,da rata uffff hot roba!1***
Marijaaa lupčka ena sračka močno ve kako ti je,zato please,nemoj više one što cepaju srce,dejva raj uhhh kaka ritka!!****

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Drzim pesti zate.., tako skoljko, kot tudi za izpit..

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Marici, ti si res en cist gorski studencek, tko da ves! Lepo je tvoje zuborenje…

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Kaj pa klasika ni vec dobra? Recimo kot :” pa ne bos ti meni zizike majal, pa ne bos ti meni hlacke doli dal”

Ljubezen je drugo sonce, ježek

Ja bravo ježek tudi to..ja tudi to…dobro da te mamo viš,sm pozabila na zizike..heheh
A niso to fletne popevčice,ki te spravijo v dobro voljo in ne v so9lzice..Jep take je treba poslušat!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Ti , ti ježek ježkasti !hahaha

No , prav , pa ne boš , hahaha ………..

Hehe, Mariči, ne spravljaj me v skušnjavo, temveč reši me hudega !

Amen !

Ti veš , da spremljajo tuki vsak moj korak . Malo zaglibim, jih dobim po piskru :)) noče čebelica , da divjam . He, he, anede ti pa tako rada vidiš, da divjam , pa Saško tudi :))

New Report

Close