Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Silent wind…..

Silent wind…..

Polno od vas tukaj tud poje al pa lepi pesmice.Meni zdaj igra ta prekrasna pesem od Tine Turner.
Ta nona je pa res kraljica.Ves ta šmrkeraj,ki se je rodil 50 let za njo in najbrž še nekaj let od zdaj…ji ne in ji ne bo segel do narta.
Subjektivno mnenje pač.Pozna ura nardi iz človeka filozofa.
Še pridemo danes sem.
🙂

Ker sem glih obljubu,da pridem…….ampak res kar z vžganim motorjem…..šibam dalje.Noč je še zeloooooo dolga in tko zgodaj it spat….mah…zapravljanje življenja je to spanje!
Upam,da sanjate tisto,kar bom jaz zdaj delal…;-))))))

Ob taki uri mi še ne sanjamo…si nas zamešal s kom :))))))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ I`m not about to lose my freedom over no female!!! Happy Valentine`s Day...now get in there and make my diner bitch!!!

Saj jest tud včasih nič ne sanjam.Sam v spanju pa ne govorim!
😉

hahaha
pol morš bit buden zdej?:))

send $

Jest itak!sam je blo Sinciju namenjeno tisto,kr zdej spi z zaprtimi usti zgleda(ku čok).
;-)))

mislim, da potrebuješ ustrezno terapijo…….zanili so od začetka vedno zelo blagi….hihiihihihi….ampok tak se začne….ne kriv ne dužan..hahahahh

leta letijo - iščem stevardeso.....

a misliš da je prliman z žnablji na ekran?
in da boža miško-računalniško po hrbtu
in vzdihuje :))

send $

Miško ne…mišona pa ja!
😉

Malfunction?

whatever
sej vsi vemo da so miške(mišoni) za leve in za desne in za invalide

send $

..in Francija ni mišike!Jaz bi jo….pa ne jebe…..Franciju se pa v ksiht smejejo,ker mu jih ni treba lovit.Enkrat je celo po pomoti ujel miš in ni vedel,kaj naj bi z njo…pa jo je spustil!
Če bi pa jaz mišiko ujel….ma ni šans tako napako nardit.
;-)))))

New Report

Close