Najdi forum

Naslovnica Forum ‘Teorije zarote’ Siljenje v cepljenje

Siljenje v cepljenje

Zakaj nas tako silijo v cepljenje.
V Sloveniji je prava panika glede cepljenja.
Včasih se mi zdi, da se bo kacinu zmešalo, če se nas ne bo čimveč in takoj cepilo.
Bom začela kmalu verjeti,da nas hočejo čimveč po celem svetu precepit in nam s tem prej narediti škodo kot korist.Ni mi jasno zakaj hočejo otroke cepit?! Grozijp nam,če ne boš cepljen,ne boš smel to in ono….Zakaj se mora cepit tisti,ki je prebolel? Zakaj zbolijo kljub temu,da so cepljeni? Zakaj se moraš testirat, če si cepljen?!
Dejstvo je,da je cepivo prekmalu narejeno!

Sem poslušala prej po radiu, da če v Črni Gori nisi cepljen in zboliš za covidom, ne dobiš bolniške.

Avtorica, kdo te pa sili?
Kolikor jaz vem, je še ogromno 60+, ki si želijo biti cepljeni pa še niso bili. Potem pa še ogromno 60-, ki si želijo biti cepljeni pa še čakajo, ker ni dovolj cepiva.

nova
Uredništvo priporoča

[img]https://scontent.flju1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.6435-9/181548038_2955116901433495_3844834130572234525_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-3&_nc_sid=730e14&_nc_ohc=94yoSL3spuMAX8L4P1g&_nc_ht=scontent.flju1-1.fna&oh=45cfab5c5d64b3457b00ba22f7067d50&oe=60BA1CC2[/img]

Denar, denar in še enkrat denar.

Sem slišala, da v Nemčiji, če si cepljen ti zavarovalnica ne krije zdravljen niti ne dobijo po tvoji smrti svojci zavarovalnine saj si se prostovoljno cepil s terapijo, ki je še v fazi testiranja… pa to je le ena izmed posledic nespametne odločitve oz klonitve pod pritiskom

Sem slišala, da v Nemčiji, če si cepljen ti zavarovalnica ne krije zdravljen niti ne dobijo po tvoji smrti svojci zavarovalnine saj si se prostovoljno cepil s terapijo, ki je še v fazi testiranja… pa to je le ena izmed posledic nespametne odločitve oz klonitve pod pritiskom
[/quote]
Baje je tam tako, ker si ti slišala….
No comment, kaki pacienti ste tuki gor.

Dost zalostno, da vas je treba silit v cepljenje. Morali bi biti zelo srecni, da imamo cepivo, in moznost cepljenje. Kje imate mozgane ? Brez cepljenja nas caka eni samo sranje.

Edino prav, da ne dobis placane bolniske – ce si zbolel, ker se nisi hotel cepit.

Ta cepiva so na splosno zelo napacno predstavili!
Kaj je temu motiv, ne vemo, denar vsekakor, kaj vse se zraven, pa sam boh si ga vedi!

Cepiva so namenjena temu, da clovek ne zboli za nevarno boleznijo.
To cepivo za kovid te pa ne zasciti, da ne zbolis, ampak da je potek bolezni bolj blag, kar je sicer pri hudih boleznih vsekakor dobrodoslo, pri kovidu, ki pa ni huda bolezen, je to nesmiselno.

Druga stvar, ce si cepljen, lahko sicer potujes in vecerjas v restavraciji, a masko moras nosit, ker si lahko kuzen, testirati se moras, ker si lahko kuzen in v bistvu se bolj nevaren za okolico, ker virus nosis in ga prenasas na druge, a zaradi cepiva nimas simptomov in se sam ne ves, da si kuzen!
Edino, kar te cepivo zasciti pred tezkim potekom bolezni, a za tega imas itak komaj 2 procenta moznosti in tudi ce te kovid dobro sesuje, imas spet komaj 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moznosti, da umres, ce le nisi 80+!
(ravno te dni sem slisala za enega necepljenega starcka 90+, ki je lahkotno prezivel kovid)

Meni se zdi, da tudi, ko bo cepljenih 70 ali koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ze hocejo precepiti, se bodo spomnili pa nekaj drugega, zaradi cesar nas bodo zapirali in nam omejevali svobodo!

Ne vem kdo vas sili?
Kaj toliko gledate ta TV. Jaz je nimam in ne čutim nobenega pritiska. Pa sem se cepila.
Cepljenje je prostovoljno in odločitev vsakega posameznika. Seveda pa so postavljena neka pravila če nisi cepljen. To pa tudi vsak pri sebi pretehta. Ne vem no, jaz ne opažam nobenega pritiska. Če pa jemlješ kot pritisk to da ne moreš na hrvaško brez cepljenja oz. testa siljenje….
Nekaj so dejstva. Nekaj pa siljenje. Tudi v uporabo varnostnih pasov nas nihče ne sili. So pa posledice če se ne pripnemo.

Se strinjam! In tudi ev. zdravljenje bi moral sam plačat.

Ta cepiva so na splosno zelo napacno predstavili!
Kaj je temu motiv, ne vemo, denar vsekakor, kaj vse se zraven, pa sam boh si ga vedi!

Cepiva so namenjena temu, da clovek ne zboli za nevarno boleznijo.
To cepivo za kovid te pa ne zasciti, da ne zbolis, ampak da je potek bolezni bolj blag, kar je sicer pri hudih boleznih vsekakor dobrodoslo, pri kovidu, ki pa ni huda bolezen, je to nesmiselno.

Druga stvar, ce si cepljen, lahko sicer potujes in vecerjas v restavraciji, a masko moras nosit, ker si lahko kuzen, testirati se moras, ker si lahko kuzen in v bistvu se bolj nevaren za okolico, ker virus nosis in ga prenasas na druge, a zaradi cepiva nimas simptomov in se sam ne ves, da si kuzen!
Edino, kar te cepivo zasciti pred tezkim potekom bolezni, a za tega imas itak komaj 2 procenta moznosti in tudi ce te kovid dobro sesuje, imas spet komaj 5{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} moznosti, da umres, ce le nisi 80+!
(ravno te dni sem slisala za enega necepljenega starcka 90+, ki je lahkotno prezivel kovid)

Meni se zdi, da tudi, ko bo cepljenih 70 ali koliko {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} ze hocejo precepiti, se bodo spomnili pa nekaj drugega, zaradi cesar nas bodo zapirali in nam omejevali svobodo!
[/quote]

Baje je umrl en starček, star nekaj manj kot 57 let, zaradi covida. Brez znanih pridruženih bolezni.

Se strinjam! In tudi ev. zdravljenje bi moral sam plačat.
[/quote]

Podpis.

Da te ni sram lagati.

Sem slišala, da v Nemčiji, če si cepljen ti zavarovalnica ne krije zdravljen niti ne dobijo po tvoji smrti svojci zavarovalnine saj si se prostovoljno cepil s terapijo, ki je še v fazi testiranja… pa to je le ena izmed posledic nespametne odločitve oz klonitve pod pritiskom
[/quote]
Lažeš ravno obratno je predlog, ko bo prišlo do neke potrebne precepljenosti in če bi se cepljenje ustavilo, zavarovalnica ne bo v celoti krila stroškov zdravljenja covida19 necepljenim.
Ste pa mojstri širjenja izmišljenih laži.

Baje je umrl en starček, star nekaj manj kot 57 let, zaradi covida. Brez znanih pridruženih bolezni.
[/quote]

Jp, tudi 30 letnik je umrl zaradi kovida.

In pred nekaj leti, ne bos verjelo, je umrla 30 letna zdrava zenska zaradi noric! In en 35 letni cisto zdrav moski zaradi pljucnice po gripi!

Da te ni sram lagati.
[/quote]

Nisem si jaz izmislila plandemijo za vzpostavljanje svoje agende. Obrni se na pristojne 🙂

Če pa želiš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varen in potrebuješ več doz, ti odstopim svoji 2 z veseljem. 🙂 Podpišem kjer češ… jaz odločam o svojem telesu in življenju. Nisem žrtveno jagnje. Še manj pa škjavo kapitala

Vsi tisti, ki boste želeli študirati na Harvardu, se boste morali cepiti. Zdaj se pa odločite sami… :-)))

Nisem si jaz izmislila plandemijo za vzpostavljanje svoje agende. Obrni se na pristojne 🙂

Če pa želiš biti 100{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} varen in potrebuješ več doz, ti odstopim svoji 2 z veseljem. 🙂 Podpišem kjer češ… jaz odločam o svojem telesu in življenju. Nisem žrtveno jagnje. Še manj pa škjavo kapitala
[/quote]

Sram te bodi lagati.

Torej marksisti prek nastavljenih marksističnih vlad prodajajo cepljenje.

Saj pa če pogledaš razne Janše, Tonine, Šarce, ti je jasno.

To je biznis brez žrtev, bi se reklo. Ljudje zgubijo okus in so panični, 10 dni živijo v popolni paniki, grejo pol na ‘zastonj’ cepljenje. Cepljenje seveda ni zastonj, kupi ga nastavljena država. S tvojim denarjem.

Torej ja, jaz mislim da ste vi tako glupi, da vam to nič ne škodi. Če nebi bli glupi, nebi padli na dobesedno vsako marksistično foro. Tak da ja, cepite se. Naj bo naročniško poletje popolnoma vaše, seveda odvisno od vašega naročniškega Corona paketa. Zatirajte tiste, ki so preboleli ali niso cepljeni. Delajte kar vam srce poželi, svobodni ste v svoji gluposti, samo da delate dober biznis s svojim umom in telesom svojim gospodarjem duše. Komu škodi če vse pa cela civilizacija spocrka. Komu mar, če ste tak glupi.

Se strinjam! In tudi ev. zdravljenje bi moral sam plačat.
[/quote]

Jap se strinjam….TAKOJ naj se ukine osnovno in dodatno zdravstveno zavarovanje, ker…sedaj cepljen ali ne…zavarovani smo VS…do zdravnika pa…prideš zelo težko.

Drugo pa…kako bo nekdo vedel da so zapleti pri bolezni posledica korone…če bodo delali tako…potem bodo ljudje še naprej umirali zaradi drugih bolezni, kriva bo pa korona tako kot sedaj.

Poznam kar predej ljudi ki smo preboleli to ˝smrtnonosno˝ virozo in NIHČE od nas ni potreboval zdravniške oskrbe…poznam pa kar nekaj primerov ko so iskali korono pa ta ni bila in je človek nato umrl, ker…ga niso ustrezno zdravili…eden mlad ati s tremi nedoraslimi otroci.

Če pa pomislimo koliko ljudi ima stranske učinke po cepivu pa…človek ki pomisli na cepljenje…rabi psihiatrično obravnavo, ker ima samomorilna nagnjenja.

Sram te bodi lagati.
[/quote]
Sram je lahko samo tiste, ki namerno z namenom oškodovanja zdravja ljudi promovirajo ta strup. Pa ne le sram, tudi kazensko vas bo treba začeti preganjati. Enega po enega. Seznam je že precej dolg

A ima kdo izkušnje s temi testi za protitelesa iz lekarne. A to sploh prav dela,?

Če greš na kak adrialab.

New Report

Close