Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Simfonija …

Simfonija …

Dobro jutro, prijatelji!

Ko sem se sinoči vračala domov, me je celo pot spremljalo jasno nebo, posuto s tisočerimi zvezdami. Toplina v avtu in toplina ob pogledu na to jasno zvezdnato nebo me je zajela celo in v hipu sem postala rahlo sanjava. Občutila sem tisto blaženo lagodnost, tisto srečo, ki je kot

Simfonija (Z.Modrej):
“Sreča je kot notni zapis simfonije: ko zaigramo eno samo noto, podoživimo eno majhno srečo, in ni to nič posebnega. Pravi zven in veljavo zadobijo šele ko v nizu zadonijo …..”

Aha!
Tudi mi Tjavendanovci smo kot posameznik kot notni zapis neke sreče, ki se prenaša na ta forum. In ko zaigramo vsi, ko posamezniki v nizu zadonijo, dobi naš forum pravi zven in takrat smo – kot simfonija.

Zaigrajmo torej danes spet eno nepozabno simfonijo! Prenesimo zven naše notranjosti na forum, podelimo ta zven z ostalimi in naša “ušesa” (oči) bodo spet priča eni novi, nepozabni glasbi, zvenu, ki nas bo spremljal v nov dan!

Še enkrat – lepo, sončno jutro, topel in prijeten dan, v sebi pa zacvetimo in se prepustimo evforiji bližajočih se praznikov!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Vsem skupaj, en lep, topel, jutranji pozdrav !
Lepa hvala tebi Mariči, za omenjeno ” simfonijo “. Je tako, ja !! Vsi skupaj tule gor, smo ena simfonija, posamezen akord v solistični izvedbi, nikoli ne zveni, tako lepo !!

lp, zajček

Marija, dobro jutro tudi z moje strani. Vse kaže… da se na našem forumu obetajo postni časi… predpriprava na vse tiste šunke, potice in pirhe očitno vplivajo na to… da nas je tukaj sam… nekaj malega 🙂 No, pa se ne bi preveč sekirali, verjamem, da bo po praznikih boljše.

Vse lepo naj vas spremlja v današnjem dnevu!

Jani

nova
Uredništvo priporoča

Oooooooo zajček!

Koštrunček moj :)))))))))))))))))

No, vidiš… sem pa mislil, da si se nekam izgubila… 🙂 včeraj ni bilo nič neta? Pa n’č lučko gasnt? Pa n’č lučko pržgat?

Jani je vesel zajčka :))

He, he, menda si sedaj uvidel, kako ti je, kadar me ni :)))))))))))))))))

tudi zajček, je vesel Janija !

A veš Jani, jaz sem tako mimogrede,
opazila, da je vsak ponedeljek bolj “posten”.
Najbrž je to pogojeno z delom posameznika.

In ker sem pravkar prišla in ker sem pravkar prebrala outlookovo pošto, so mi poslali dodatno obvestilo v zvezi z letošnjo “moško” dohodnino, ki vam jo posredujem, za bolj smešen začetek dneva:

Republika Slovenija
Ministrstvo za finance
Davčna uprava RS

Obvestilo o povečanju obdavčitve vseh davkoplačevalcev moškega spola

S 1.1.2002 bo uveden t.i. davek na moškost. Razlog, da izstopajoči moški organ do sedaj ni bil obdavčen, je predvsem v tem, da je več kot 99{04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465} časa neaktiven. Kljub temu se je Vlada Republike Slovenije zaradi visokega proračunskega primanjkljaja morala odločiti za uvedbo tega davka.

Davčno obvezanost bo ugotavljal pristojni davčni organ, in sicer glede na velikost organa davčnega zavezanca. Uporabljena bo spodaj navedena progresivna davčna lestvica :

Davčna lestvica:

23 do 30 cm luksuzni razred davek: 100.000 SIT
18 do 22 cm privilegirani razred davek: 50.000 SIT
13 do 18 cm dobro stoječi razred davek: 20.000 SIT
7 do 13 cm ogroženi razred davek: 10.000 SIT

Opomba:

Vsi davčni zavezanci moškega spola bodo morali oddati obrazec za napoved davka na moškost do 31.3 vsako leto skupaj z obrazcem za napoved dohodnine!

Vsak davčni zavezanec z več kot 30 cm dolžine organa bo obravnavam individualno in mu bo davek odmerjen za vsako uporabo organa posebej (uporaba za scanje ni obdavčena!).

Davčni zavezanci z dolžino manjšo od 7 cm so davka na moškost oproščeni in jim ni treba oddajati napovedi davka na dolžino organa, prosimo pa jih, da na DURS ne vlagajo zahtev po podaljšanju!

S spoštovanjem,

Davčna uprava Republike Slovenije
(DURS)

Na, zdaj pa hitro “zidarski” meter v roko in – merit in – računat!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Dobro jutro vsem skupaj!

Naj skupaj ubrano na strune tjavendana zaigrajo prstki najlepše melodije…..

Heheh Marija ta je zelo dobra.Nasmejala me je hudiča da je res!!Skrajni čas da uvedejo “sankcije” bi rekel zajček..hihihi

Upam,da se bo danes vetrček malce umiril zunaj….lep dan vsem!! LUbije******tapravi spomladanski so zgledajo pa takile *§*§*§*§*§*§*§ tile svedrasti kušlci zavrtijo da je joj..probajte!

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na, muca, še eno za še boljši dan – in za
skomine, ki se nam obujajo pri tretij – mirnejši
hčeri:

Mati je imela 3 hčere, vse še device, ki so se vse poročile v
zelo kratkem razmaku. Ker je bila mati malo zaskrbljena glede začetka
njihovega spolnega življenja, so ji morale vse hčerke obljubiti, da ji bodo
z medenih mesecev poslale razglednico z nekaj besedami o njihovem spolnem življenju.

Prva hčerka je poslala razglednico s Havajev že dva dneva po
poroki. Na kartici je pisalo le ‘Nescafe’. Mama je bila na začetku zmedena,
potem pa se je odpravila v kuhinjo po posodo Nescafeja. Na njej je
pisalo: “Dober do zadnje kapljice!” Mati je zardela, bila pa je vesela za
hčerko.

Druga hčerka je poslala razglednico iz Kanade en teden po
poroki. Na razglednici je pisalo ‘Benson & Hedges’. Mati se je takoj
spomnila in odhitela po moževe cigarete. Na škatlici cigaret Benson & Hedges je pisalo: “Extra long. King size!” Mama je bila ponovno v zadregi, toda srečna za hčerko.

Tretja hčerka in njen mož sta odletela na medene mesece na
Karibe. Mati je čakala cel teden, razglednice ni bilo. Po naslednjem tednu
še vedno nič… Šele po celem mesecu je kartica končno prispela. Na njej je, s tresočo pisavo, pisalo ‘British Airways’. Mati je vzela v roke zadnjo
revijo, prelistala nekaj strani, in našla oglas za British Airways.
Pisalo je: “Trikrat dnevno, sedemkrat na teden, v obe smeri!”
Mati je omedlela.

No, jaz ravno omedlela ne bi, res ne, bi pa ……………..

M.

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

Muci, to so preroške besedice tvoje, ko citiraš zajčka zlatega, he, he…
točno sankcije so potrebne, marsikdaj !!
Ej, mater tile cmoki svedrasti, sorči, ampak tole moram pa trenirat…joj, a ne gre lažje….čaki, ko sprobam, ti jih natrosim!

Muci, problem, ne najdem teh svedrov. Help !

heheh lej alt pritisn in hkrai črko M pa nastane svederček § viš * §
hehehehehe a gre?

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Na jih, samo ZATE:

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

he, he, bravo zajček !!

hihihi pa zvezdice ne pozab vmes…* § * § mors priznat da je prav telovadba za kordinacijo prstki in mozgančki..hehehha

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§
§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§

tile so za vse nas!

Mariči

Mariči --------------------------------------------------------------- Danes sem kradla čas. Ne počutim se krive. Srečna sem, ker to še znam. (po R.Kerševanu)

he, he, he lahko bi vedela, da t in ebo zadost :))))))))))))))

Tkole muci :

§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*

ej, a bolj enostavno, pa ravno tako cool, ne bi šlo ??

hihihi a niso srčkasti tile svedrčki čaki kako bi Jani reku..trava že dobiva FEDRČKe..naj jih še poljubčki naši..pa jaz dodajam..heheheh

*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§*§

P.S. S fedrčki nad ustnice mehke mmmmmmmmmmm………..

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

… mater , ma nej mi že en pove , kaj za hudiča pomenijo te zvezdice ?!

Nikitka , evo , tud , če ne ve , kaj pomeni ***************

madona kušlci..lubčeki..cmokijiiiiiiii

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

Madona, Nikitka, praksa, praksa!!!!!!!!!!!!

… pa tko zlovešče so se pojavljale te zvezdice … ponekod…

Nikitka se zvezdic mal nezaupljivo boji

… da je to res to ?!

Nikitka se boji , da ne bi pomenilo pljuvanja al pa ene na go..c

gvišna nč bat.Tisto perje nima pojma kaj to pomeni..heheh mal preveč tjavendan čita pol pa misli da je to * nekaj za na kruh namazat..heheh mi pa vemo da so to lubiji..heheheheh

kO SMO PRIPRAVLJENI STOPITI V NEZNANO, V POLJE VSEH MOŽNOSTI, SE PREPUSTIMO USTVARJALNEMU DUHU, KI VODI PLES VESOLJA...

He , he , ja , sej sem večkrat opazila , da ji ni nič jasno :)))
Včeraj sem prebrala , da je enga reveža “prijatelja” obtožila , da sem jest :)))
Pa sploh ni opazila , da me skor cel teden ni bilo na forumu !
Kr neki !

Nikita se sprašuje , v kakšni obliki bo zdaj letelo perje

New Report

Close