Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Simpatična Urška Vučak Markež in njena družina

Simpatična Urška Vučak Markež in njena družina


Ona me ne moti,pa je lahko 100x debela, mogoče komu smešna in zabavna, sprosčena pred kamero itd..ampak otroka sta zaenkrat še njeno ogledalo in v njeni oskrbi, verjetno sama ne nakupujeta hrane in kuhata sama..Sploh če je ona močna sta nagnjena debelosti in je še posebej treba pazit na prehrano..

Ona je simpatična in vseeno mi je, če je debela, je odrasla in opravilno sposobna.
Otroka pa žal nista simpatična, ampak deformirana zaradi debelosti, način prehranjevanja je del vzgoje in tukaj je ženska pogrnila na celi črti. S tako težo sta življenjsko ogrožena – če slučajno misliš, da je sladkorna samo špikanje zaradi inzulina, se pač bridko motiš.
[/quote]
Kaj tebe briga za tuje otroke? Pa ne zdaj da te skrbi za njih ker te ne(nisi ti obličje dobrote) . Ti bi samo malo svoje frustracije stresala. Priznaj lažje ti bo. Ker si ti suha in se je tak fino po debelih znašat kajne. Če bi bila debela bi pa po suhih udrihala da Ziher so bolni in anoreksični morda celo na drogi. Farbaj ti druge. Take tipe ljudi kot si ti zavoham na 15 kilometrov.
Kao tebe full skrbi kakšno bo zdravje in počutje njenih otrok.. Aha jaz sem pa angleška kraljica


Ona me ne moti,pa je lahko 100x debela, mogoče komu smešna in zabavna, sprosčena pred kamero itd..ampak otroka sta zaenkrat še njeno ogledalo in v njeni oskrbi, verjetno sama ne nakupujeta hrane in kuhata sama..Sploh če je ona močna sta nagnjena debelosti in je še posebej treba pazit na prehrano..
[/quote]
Lej njeni otroci njena kuhinja njena stvar. Pač so debeli. Verjetno vam tud kaj fali, ? Jaz vem da nam tud kaj fali, nismo popolni. In tudi vi ne.

Mene pa zanima, kero sliko vi gledate, da na njej vidite PREDEBELA OTROKA?Iz slike, ki je prilepljena tu gor, jaz tega ne vidim. Fantek je normalne postave, celo bolj suh, kot ne, v ramenih in do pasu, noge so pa, kar se vidi, tudi normalne. Deklica pa tudi ni predebela ampak mogoče malo buckasta, s kako kilo preveč.
A vi to že za vnaprej predvidevate in jim ”skušate pomagat”?
Potem imam pa za leto 2018 samo eno željo:
Kuge, lakote, vojske in takega folka kot ste vi-REŠI NAS O GOSPOD

deklica da ni predebela ampak samo malo buckasta??? draga gospa, otrok ima podbradek. In od maščobe deformiran obraz. In trebuh. A to je zate samo malo buckasto? Kaj je pa debelo?

Le kdo se ne spomni Natalije Verboten?
Vsi, večinoma pa moški del, ki je dobesedno norel za njo, ko je prišla na sceno.
In kaj je dotična povedala v intervjuju?
Da je bila kot deklica v OŠ predebela (okoli 100 kg) in da ji je enkrat sošolec rekel, da ne gre z njo drsat, ker se bo led vdrl.

In kaj je bilo čez dobrih 10 let z Natalijo?
Za večino moških je bila fatalna ženska.

Ne vem, kaj hočeš s tem povedat? Da se vse osnovnošolske bajse razvijejo v mega lepotice in uspešne pevke? Da nič hudega, če so bile kot otroci nesrečne zaradi kg in so jih drugi zbadali, da niso bile okretne, niso mogle tekati, plezati, drsati z drugimi otroki, ampak so se doma basale? Da so bile zaradi kg brez otroštva in so jih imeli radi samo starši in babice?

V mojih časih smo imeli na celi šoli eno tako debelo, kot je ta deklica na fotki. Vsi so jo poznali. Bila je naša soseda in zaradi tega so še mene zafrkavali, češ, kako sosedo imaš. Druga malo manj debela je bila naša sošolka, ona je malo bolje prišla skozi.
Moja soseda je potem pri okoli 20 letih dobila normalne okvirje. Danes je stara 40, poročena, otroci, dobra služba. Tipa je dobila, ko je shujšala, prej ni bila z nikomer. Ah, samo pol življenja je bila nesrečna in zakompleksana zaradi kil.

Mogoče sem se res malce nerazumljivo izrazila. Želim samo povedati, da otroška debelost ni nujno tudi “popotnica” za debelost v odrasli dobi.
Edina stalnica v življenju so spremembe.
Marikatera deklica je zdaj lahko suha in je oh in sploh, v odrasli dobi pa se zredi za 40 kg in je kod sod. Marikatera debelušna deklica pa se spremeni v pravo lepotico.
Tako da, se ni smiselno nad komerkoli zgrazati ali ga obsojati, ter zasmehovati, ker se lahko v življenju vse (nepričakovano) spremeni. In to v trenutku.

Moj podpis!

Tudi Omar Naber je povedal, da je bil kot otrok predebel in Andrej Milutinovic tudi.

Za taksne ljudi je znano, da shujšajo, ko pridejo v takšna leta, ko začneš razmišljati s svojo glavo. In ne ostaneš več le na nivoju ‘kako sem ubogi, ker me zafrkavajo’, ampak hočeš imeti tudi ti ‘normalno’ in zdravo postavo in si za to tudi pripravljen nekaj narediti.

Ja, ampak če pogledaš Ursko, je večja verjetnost, da bosta otroka debela oziroma sta nagnjena k temu. Tudi jaz sem bila buckast otrok, ampak res samo buckast, brez podbradka itd..pa sem zdaj suhica, kot sta tudi od nekdaj oba moja starsa in tudi brat.

Ja, ampak če pogledaš Ursko, je večja verjetnost, da bosta otroka debela oziroma sta nagnjena k temu. Tudi jaz sem bila buckast otrok, ampak res samo buckast, brez podbradka itd..pa sem zdaj suhica, kot sta tudi od nekdaj oba moja starsa in tudi brat.
[/quote]

Gaštel je tudi v genih.Ni pa nujno.

Pri tako starih otrocih je debelost odraz tega, kaj imajo na mizi, kaksen je odnos do hrane in gibanja.

Saj niso edini v Sloveniji, kjer je situacija taka, je pa prav, da se reče bobu bob. Otroka pač nista debela, ker bi se neko jutro takšna zbudila, prej je bilo pa vse ok.

Saj imam jaz tudi kak kg za oklestiti, da ne bo kdo mislil, da samo druge vidimo.
Mogoče se pa njej kot mami njena otroka niti ne zdita tako debela, saj ju vidi vsak dan. Reči se ji pa najbrž tudi nihče ne upa.

Otroka sta premočna, pa rečte kar hočete. Kile gredo kasneje samo gor, v taki starosti naj bi bili otroci bolj kot ne suhceni, ker se veliko gibajo, prebava dela na max, rast je na max itd..Še vedno JE in BO čas za rejenje.
In to je samo odraz prehrane doma. Če pa je predispozicija za debelost, pa je treba paziti še toliko bolj.

Seveda ni nujno, dejstvo pa ostaja, da so debeli otroci lahko zelo nesrečni … in tukaj je največ krivde na starših in njihovih prehranjevalnih navadah. Ne govorimo o zalitih otrocih, ta dva otroka sta kritično debela.

Vprašanje je, kaj človeku bolj škodi. Ali dolg in velik gobec, ki obremenjuje telo in ga mora celo življenje nosit s seboj ali par kilogramov viška?

Ljudje se sploh ne zavedate, kako škodo delate predvsem svojemu telesu, s svojo negativo, ošabnostjo, prepotentnostjo, privoščljivostjo, da ne rečem grobostjo, ki ima na samega človeka dolgoročno veliko bolj negativne posledice.

Sploh ljudje, ki jim gredo na živce sprščeni in nasmejani ljudje, zamislite se nad sabo, kako energijo pošiljate v univerzum.


Ja itak, Natalija je nepricakovano in v trenutku shujsala?? Kar tako se je enkrat zbudila in imela pol manj kil? Si zihr? Ker meni se ona zdi prav bolestno, anoreksicno suha, ocitno gre iz ene skrajnosti v drugo, ker nima normalnega odnosa do hrane.

Poslušala sem jo zadnje dni kot komentatorko in ne morem se otresti občutka, da je Indiri fovš, da je tako shujšala.


Ja itak, Natalija je nepricakovano in v trenutku shujsala?? Kar tako se je enkrat zbudila in imela pol manj kil? Si zihr? Ker meni se ona zdi prav bolestno, anoreksicno suha, ocitno gre iz ene skrajnosti v drugo, ker nima normalnega odnosa do hrane.
[/quote]

Poznam jo iz gimnazije, pa sploh ne vem, kdaj je imela 100 kg, kot nekdo tu piše. Je imela več kg kot zdaj, ampak nikoli pa toliko, pač bila je nekaj srednjega po kilaži. Zdaj pač skrbi za imidž kot vse ženske, ki so v javnosti tako ali drugače. Ni pa anoreksična tudi zdaj ne.

da so vsi, tako Urška, pa tudi oba njena otroka, krepko PREDEBELA. Če kdo tega ne vidi, ima pač resne težave z vidom in dojemanjem, kaj je debelo in kaj ne. Saj ne gre za to, da bi kdo mislil, da niso v redu ljudje, ampak, kar se kilogramov tiče, bi se morali pa resno zamisliti. Če se odrasla oseba ne želi potruditi zase in za svoje zdravje, naj se vsaj za svoje otroke. To bi pa ja morala biti dolžnost in skrb vsakega starša. Pa ne mislim, da mora pri tem iti v skrajnosti, ampak neke osnovne vzorce zdrave prehrane bi pa morali uvesti. Zakaj bi že otroke izpostavljali boleznim, ki pritičejo ljudem z viška kg, ker je veliko težje popravljati posledice nespametnega prehranjevanja kot pa se prav čas ustaviti in upoštevati vsaj osnovne smernice za zdravo življenje. Slej ko prej bosta tudi ta dva otroka spoznala, da sta pretežka, takrat bo pa jok in stok, ker ne bosta vedela, kako se zadeve lotiti. Zato pa so potem popularne take oddaje, kot je biggest loser, kjer jih morajo učiti čisto od začetka, kar bi morali že zdavnaj usvojiti in znati.

Ja, in ko se navadiš na tako hrano in se želodec pre-raztegne, je problem. In vedno več je otrok, pod 10 let, ki imajo visok pritisk zaradi debelostii, tega včasih ni bilo.
Drugače pa izgledajo čisto lušna in zadovoljna družina.

Še ena, ki očitno izhaja iz sebe. Če sama nisi zadovoljna sama s sabom naj ti povem, da jaz sem. Lahko pa podam opažanja. In več kot očitno je, da je Vučakova predebela, kar vodi v resne zdravstvene težave, enako pa vzgaja tudi lastna otroka, ki se ne zavedata, kam ju to pelje. Zato bi morala ona imeti toliko pameti v glavi, da bi ju usmerila na pravo pot.

Samo nekaj ne razumem…koliko pojesta ta dva otroka, da sta tako buckasta?? Nasi trije kar veliko jedo, pa so vsi suhcani, pa jedo v vrtcu, soli, doma vsak dan pozno kosilo in se vecerja….med vikendi pa ce smo doma pa se mi zdi, da cele dneve samo kuham…pa jejo vse, od mesa, kruha, zelenjave, sadje, sladkarije, pa res vse, pa skoz na sistematskih pregledih zdravnica vprasa, ce kaj jedo, ker so tok suhi…..zdravi so pa vsi kot ribice…

prava debeluha in nekako jugo poteze na obrazu. Ona deluje kot 70 letna matrona. Gledala je pa še nisem, a kje nastopa? Je igralka? Kateri loby jo šonira, saj kot Desa ne spada na RTV! To se jih mora mož sramovat!

Kmalu naj gre po poti Jerneja Šugmana, ki je razumel: Živim da se nažiram (mastna svinjina,…).

Jao bože,ampak nekateri ste pa res brezobrazni!

New Report

Close