Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Sin čez vikend pripeljal dve punci domov

Sin čez vikend pripeljal dve punci domov

Sploh ne vem, komu naj se zaupam. Tako zelo sem razočarana in sram me je, da se moj sin tako obnaša. V soboto je pripeljal domov punco, za katero sem vedela, da se z njo dobival pred parimi meseci. Sem mislila, da sta končala, ampak punca je kar prijetna in zato nisem prav dosti spraševala, je pač njegova stvar. Punca je tudi prespala pri nas, s čemer nimam težav. Potem pa dekle v nedeljo zjutraj odide in popoldne vsa šokirana v dnevni sobi najdem drugo punco! Sploh nisem vedela, kaj naj rečem. Nikoli prej je še nisem videla, ampak ravno tako je prijetna, res sva lepo poklepetali, ampak v meni je kar vrelo od jeze. Od kje temu mulcu pride na pamet pripeljat domov dve punci? Zvečer mu nisem mogla nič rečt, ampak ko sem prejle prišla iz službe sem ga okregala. Ne vem od kje mu to, nisem ga tako učila in vidim, da ga je moja kritika prizadela. Takšnega obnašanja ne morem trpeti. Prijateljica je rekla, naj ga vržem iz hiše, ampak mislim da je bil to hec. Kako naj sploh kaznujem devetnajstletnika?

 

Moj ponavadi za vikend pripelje 3-4. Sem se ze navadla.

Vedno je en dan prelomni glede nove in stare punce. Morda se bo pa kmalu zresnil.

to je nova “flower pover” reinkarnirana generacija 70ih  🙂  Živijo na polno, ker so skoronani.

očeta nič ne omenjaš, mogoče mu je pa on vzor?

Pa si se vprašala, če punce želijo njega ne on njih….zakaj je on kriv?

Devetnajstletnik ne sme imeti prijateljic?

Sina lahko le pohvališ, da ne naseda naukom puritank, kar pa za tvojo prijateljico ni ravno mogoče trditi.

Dejstvo je, da je monogamija zlo današnje družbe, virus, ki povzroča probleme s hidravliko. Spomnim se, da sem pred časom nekje prebral primerjavo, kako je besedica monogamija nekaj, kar zveni kot kakšna skovanka iz Gospodarja prstanov… MOR-DOR… MONO-GAMIJA… Ko tako prebereš te kar strese… 

Hedonizem, draga moja, hedonizem… V čem je smisel življenja, če ne v užitkih, pa če tudi spolnih❓

 

Bi vam bilo bolje da pripelje dva fanta?

Moj je poskušal isto, le, da je še leto mlajši. Pripelhal je puncom s katero sta bila par 4 mesece. Meni se je zdelo prekmalu, a naju je res lepo prosil. Sva mu dovolila. Nekje po 3h mesecih sta šla narazen in on bi kar naslednji viken pripeljal že novo.

Sva rekla ni šans! Ko bosta par vsaj pol leta, poltem pa vabljena oba.

Je bila huda a kri, a mu nisva popustlila.

Kazen mu ravno ne moreš dati, ne dovoli pa, da se to dogaja tudi v prihodnje.

Ah ti mladostniki…….skoz neki 😳

Odgovor na objavo uporabnika
Mimi120, 13.09.2021 ob 21:28

Moj je poskušal isto, le, da je še leto mlajši. Pripelhal je puncom s katero sta bila par 4 mesece. Meni se je zdelo prekmalu, a naju je res lepo prosil. Sva mu dovolila. Nekje po 3h mesecih sta šla narazen in on bi kar naslednji viken pripeljal že novo.

Sva rekla ni šans! Ko bosta par vsaj pol leta, poltem pa vabljena oba.

Je bila huda a kri, a mu nisva popustlila.

Kazen mu ravno ne moreš dati, ne dovoli pa, da se to dogaja tudi v prihodnje.

Ah ti mladostniki…….skoz neki 😳

In kaj porečejo tercialka, v primeru, da bi bil sin v sicer dolgi, a poligamni zvezi z več dekleti vzporedno?

Včasih se je reklo mama hotel, zdaj pa mama bordel.

Meni osebno je bilo čist vseeno kaj počnejo drugi. Pri nas smo imeli red in na red navajajo tudi moji otroci svoje otroke.

 

Pa to je kompliment tebi! Da si ga zdravo uzgojila in ni postal peder.

Bravo! Tako se dela. Foter je ziher ponosen, ker mu je svetoval: sine, zapomnil si boš tisto ki je nisi ruknil. Mali se zdaj tega drži. Ne vem kaj imaš se za zgražat. Naj se zgoni zdaj, Ali misliš da je boljše da to naredi ori 45, ko bodo v igri žena in otroci?

meni tole ne bi bilo všeč. mogoče boste rekli, da sem staromodna, ampak če so sinu všeč dekleta in ne fantje (ali pa obratno, saj nima veze), naj se odloči za eno. ali pa naj pove, da bi bil v poligamni zvezi. Ker tole laganje obema je grdo in zelo nespoštljivo do deklet, fant je res še mlad, ampak hkrati je pa zaskrbljujoče, da mu kaj takega sploh pade na pamet

zakaj avtomatsko sklepate, da je s ta drugo punco v neki vezi?

Moj je tudi nekaj časa fural z dvema, oz.je ena bivša hodila k njemu, jaz bi rekla, izključno po sex, in je še kar nekaj mesecev ponoči pristajala pri nas. Do jutra je že odletela, tako da uradno je nisem po razhodu nič videla. Tista, takrat uradna, pa ni nikoli prespala pri nas. Ko pa je spoznal sedanjo, sta pa obe od prej odpadli v momentu in tako je že tri leta. Nisem težila, mislila sem si, bolje zdaj kot čez dvajset let, pa očitno je bilo tisto bolj iskanje samega sebe tam pri dvajsetih. So pa drugi časi in naši otroc niso tako, da bi bili kar s prvim zadovoljni. In jaz jim dam prav.

Odgovor na objavo uporabnika
čekdisout, 14.09.2021 ob 10:51

zakaj avtomatsko sklepate, da je s ta drugo punco v neki vezi?

ma saj ne sklepamo, da je z drugo punco v vezi, ampak več kot očitno se poigrava z dvema. če bi bila jaz katerakoli od obeh, mi ne bi bilo všeč, kot mati bi pa temu sinu predavala ene par kitic o odnosu do žensk

Odgovor na objavo uporabnika
Lejounotmlegre, 14.09.2021 ob 11:45

Moj je tudi nekaj časa fural z dvema, oz.je ena bivša hodila k njemu, jaz bi rekla, izključno po sex, in je še kar nekaj mesecev ponoči pristajala pri nas. Do jutra je že odletela, tako da uradno je nisem po razhodu nič videla. Tista, takrat uradna, pa ni nikoli prespala pri nas. Ko pa je spoznal sedanjo, sta pa obe od prej odpadli v momentu in tako je že tri leta. Nisem težila, mislila sem si, bolje zdaj kot čez dvajset let, pa očitno je bilo tisto bolj iskanje samega sebe tam pri dvajsetih. So pa drugi časi in naši otroc niso tako, da bi bili kar s prvim zadovoljni. In jaz jim dam prav.

to je pa razvajenost…da jih morajo več probati…ljubezni se ne išče kaj šele sprobava

če so že tako mladi takšni … raje ne upam pomislit kašni bojo ko bojo starejši … sem imela opravka z enim takim pri tridesetih … strašljivo…

Odgovor na objavo uporabnika
strašljivo, 14.09.2021 ob 18:04

če so že tako mladi takšni … raje ne upam pomislit kašni bojo ko bojo starejši … sem imela opravka z enim takim pri tridesetih … strašljivo…

točno tako. Sama jih imam 21 in na same take naletim.

Prijazno mu povej, da v stanovanju ni ravno avtobusna postaja v katero uletavajo potniki kolikor jih je.

Odgovor na objavo uporabnika
looolll, 14.09.2021 ob 15:45

to je pa razvajenost…da jih morajo več probati…ljubezni se ne išče kaj šele sprobava

Lej, če je njemu ok, da nima glih device, a zdaj bom jst komplicirala? Meni je všeč, da sta skupaj zadovoljna, zdaj, kar je bilo prej pa pustim zakopano v preteklosti. Ker nihčeod vas v mladosti, ni nikoli nobene neumnosti naredil, kajne? Kolena pa zobe skup držat. Še zdaj.

 

Kaj češ, kad krene, krene 😉

Kje je pa oče? Lahko slišimo njegov komentar? Jaz bi mu čestital 🙂

New Report

Close