Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin domov privlekel striptizeto

Sin domov privlekel striptizeto

sploh ne vem, kaj naj si mislim. prejšnji teden je prišel sin domov in oznanil, da bo v soboto (včeraj torej) na kosilo prišla njegova punca. menda hodita že kakšne pol leta ampak je ni hotel vozit domov preden ne bi bila zadeva “resna” ali nekaj takega. sem rekla okej, nič posebnega, saj ne bo prva, naredila sem torej puranje zrezke, in krompir, se na splošno potrudila. potem pa prideta sin in njegova punca. na začetku je šlo še vse okej, dokler je ni mož vprašal, s čim se ukvarja. in baba reče, da dela v striptiz klubu! mislim, hallo?? sledila je mučna tišina. sinu je bilo nerodno, ampak je kasneje potrdil, da je ona res striptizeta in da je zanosila in da se bosta baje POROČILA. kot da to ne bi bilo dovolj, je sin star 21 let, ženska pa 30. meni se to zdi bizarno in te zveze nikakor ne odobravam, ker se mi zdi da itak ne bo zdržala. k a t a s t r o f a. mož pa kar tiho. sploh ne vem, kaj naj si mislim.

 

Ooo….. Bralo se je zlo zanimivo, sm misla, da bo šlo v smeri, mož jo je prepoznal :). Kkrkol, je kr je – verjamem, da vam ni lahko. Upajte na najboljš lahko, da boste na koncu pozitivno presenečeni in bo vse dobro steklo!

vsako delo je castno. Je pa vsaj punca povedala direktno – tko kot je. Kapo dol. Marsikatera bi rekla, da je kelnerca.
Look from the bright side: denarja jima sigurno ne bo manjkalo.

Moj fotr bi reku: pust in nej dela kar hoce. Sam pao, sam se ubio.

ce ga bos pa prepricevala in osporavala vezo – bos pa ta kratko potrgnila. Nit sina. Nit vnuka ne bos vidla.

nova
Uredništvo priporoča

Vsaj dobro zasluži v primerjavi s povprečno slovensko plačo. Pa kaj če je striptizeta,če se imata s sinom res rada to nima nobene veze.Nimas kaj narest.

Pa lep pozdrav

Bralo se je zlo zanimivo, sm misla, da bo šlo v smeri, mož jo je prepoznal 🙂

Mogoče je mož tiho ravno zaradi tega ker jo je prepoznal 🙂

…huda ja…hm, mogoce je pa clo mozeva – mislim hčerka …:D

Ko v Zanzibarju že sonce zahaja, pri nas je še noč. Palme, banane in kokos - otok cvetoč.

ni problem v tem, da sem jo prepoznal ampak v tem, da je ona prepoznala mene in mi zdaj žena nekaj teži.

Polepšala nedeljo

Haha, pa je res kriza na forumu. Niti domišljije ni več.

Delo “vzmetnice” a la Sara Trajanovic ni prav nikomur v cast, prav tako ne snazilke, streznice, kelnarce, ostale prostitutke.

 

Tako “delo” pac opravlajo zaradi nizkega IQ.

 

 

Je Ukrajinka? Juznakinja?

 

Vesel

Sumim, da vam bo zasedla hišo in potem notri vlačila razne desce.

 

Poskušajta razdediniti sina, da ne bo kaj od nje.

 

Prevec je takih kurbirskih, ki se jim gre le za denar, avto, premożenje, pa ne tisto med nogama…

 

Je sin brez pameti?

Računa dabo poleg sina tudi on natepaval to lajdro, zato je tako tiho.

🤣

Ko ne veš kaj naj si misliš – je to lepa priložnost, da si ne misliš nič in ne predalčkaš.
Počakaš in reagiraš le na konkretne dogodke, brez pred-ustvarjenih mnenj. Pogosto gre tako precej bolje.

Pa ve s kom je noseca? 😉

Kakšen nizek IQ, kakšne druge prostitutke??? Ljudje odpravljajo dela, ki so na voljo, da preživijo, ponavadi kakšno stopnjo pod svojo izobrazbo. Če še nimaš otrok, se ne razmnožuj.

… s puranjimi zrezki in krompirjem se pa pač ne pričaka bodoče snahe, pa čeprav je striptizeta. In kje jo je sin spoznal? Preko očeta ali v spovednici?

vsaj ne boš mogla bit neka full zatežena tašča, to mi je všeč.

ker če se takšna avtoriteta v vseh superlativih zelo potrudi in so rezultat puranji zrezki in krompir, potem ji lahko hitro usteca zapreš, ker z nekim povprečnim trudom tega res ni težko presežt  😀

Odgovor na objavo uporabnika
Vesel oče, 16.05.2021 ob 18:44

Delo “vzmetnice” a la Sara Trajanovic ni prav nikomur v cast, prav tako ne snazilke, streznice, kelnarce, ostale prostitutke.

 

Tako “delo” pac opravlajo zaradi nizkega IQ.

 

 

Je Ukrajinka? Juznakinja?

 

Vesel

Ni je boljse k**** od Slovenke

Brez skrbi, z nosečniškim trebuhom ne bo več dolgo plesala na drogu…

LOL, da se vam da izmišljati take ubožne zgodbice.

:-))

Hitro prepišite vse vaše premoženje na sina, še pred poroko, da se ne bo delilo ob morebitni ločitvi.

Glede njene službe pa – mene vsak dan v glavo jebejo, pa kaj morem zaradi tega.

Odgovor na objavo uporabnika
Me zanima, 17.05.2021 ob 13:36

Pa ve s kom je noseca? 😉

Če ti poješ konzervo fižola, a veš od katerega je bil prdec?

Odgovor na objavo uporabnika
Domače gore list, 25.05.2021 ob 18:05

Ni je boljse k**** od Slovenke

Nekateri smo si šolanje plačali ob delu. Kelnerska je pa najlepša za študirat. Če delo dobro opravljaš, eno plačo lahko samo s tringeltom domov neseš. Pa zato ne rabi ženska dat nog narazen. Dovolj je že dobra volja, nasmeh, prijaznost, zmožnost poslušanja in igranja psihiatra za šankom…  Oddelaš svoje in greš domov. Če ni gužve pa še študiraš zraven. IQ nima nobene veze z  izbiro službe. Nekako je treba preživet.

Kar pa se tiče prijateljic noči – za tako delo potrebuje ogromno samozavesti in ne samo izgled. Če svoje delo opravi strokovno, potem se tudi ta dotični sin in njegova mama nimata česa bati. Je pa res da je to malo verjetno.

Da je pa ženska koristolovka, pa ni nujno, da je tudi prostitutka. Oziroma striptizeta. Teh cvetk je dandanes vsepovsod polno.

Striptizeta ne pomeni prostitutka. Gre za plesalko ob drogu. Niti niso vse striptizete gole, ampak v “kopalkah”. Ce se zenska na plazi sonci in sprehaja zgoraj brez, se vsi delajo, da ne vidijo in sprejemajo njeno odlocitev, ce pa za to dobi placano pa je ze oznacena za kur*o. Da ne bos mislila, da je biti striptizeta lahko. Ogromno je zdaj tecajev za ples ob drogu. Pridruzi se pa bos videla, da ni tako enostavno.

Verjamem, da ni prijetno, sploh zaradi predsodkov. Ampak lahko pa da ni z njo cisto nic drugace narobe. Je njena oblika zasluzka. Po vsej verjetnosti zasluzi vec kot vas sin in razen, ce je on milijonar, ga ne bi imela samo za denar.

Probakte jo sprejeti taksno kot je in verjamem, da boste preseneceni, da je cisto v redu in solidna punca. Ne nekoga imeti grdo zaradi predsodka, ne da bi cloveka prej spoznali.

New Report

Close