Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek Sin gej in problemi

Sin gej in problemi

Res je da se ucasih na kamere ujamejo dogodki, ki so dejansko nezazeljeni ampk kot mama in hcerka, ki je bla v taki situaciji ti recem, da to nastane k je v druzini premal komunikacije. Premalkrat ga dejansko uprasata kaj te veseli, kaj bi pocel v zivljenju, ce mu je vsec ksna punca itd. Nekak je na vama al sprejmeta da je na nek nacin drugacn al ne. Men se to dejanje osebno zdi nagnusno, da sta sla to kazat prijateljem in da sta sploh pogledala dokonca spolne odnose VAJINEGA otroka. In najslabse je to da k vaju LASTNI otrok prasa ce zbriseta posnetke tega noceta narest zdej se bom vulgarno izrazla ampk kdo tf sta vidva da si z prijatli ogledujeta to kr dela vajin otrok in komentirata, sedita krizem rok in mu pol se meceta to pod nos. A prcakujeta d se bo on prsu opravict ker dela to kr ga osrecuje al kaj? Pomembno je da vidva izkljucno vidva dojameta da sta sfalila pri vzgoji in prou je, da je jezn na vaju ker edin to vaju bo naucil neki in iz iskusn povem, da je od moje situacije oz dogodka ze 4leta in smo se s starsi pogovoril, zmenl use, slismo se 1krt na leto in z mano je zdj use “normalno” kot bi rekl eni starokopitni slovenci, mam fanta, stara sm 19let in prcakujeva otroka. Kr hocm povedat je d se use da rest sam ce se hoce sam svojih problemou nerabs obesat na zvonc, loh bi se pogovorila z njim zbrisala use posnetke in bi blo zdj use ok.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 19.11.2021 ob 19:56

Meni je zelo všeč, da imamo tako teme. Ker vsaj vidimo razliko med temi, ki podpirajo drugačespolno usmerjene in med nasprotniki. Medtem ko so prvi inteligentni in normalni po pisanju sodeč so nasprotniki podvporečno inteligentni moteni debili. Sicer pa so tudi raziskave pokazale, da konzervativne stranke tipa SDS in Nsi volijo šovinistični zaostali moški z samo osnovnošolsko izobrazbo iz vaškega okolja.

PODPIS

Res je to razvidno iz komentarjev.

Kokoši,

Všeč mi je, ker tako odprto zapisuješ svoje misli in razmišljanja. Marsikdaj se ob tvojih besedah zamislim, marsikdaj ob njih razmišljam o življenju, kakršno je, o naši avtentičnosti. Rada bi te nekaj vprašala. Daj prosim razumi moj zapis res zgolj kot razmišljanje, vprašanje, nimam namena povoziti tvojega mnenja, bolj se sprašujem, zanima me tvoj odgovor, pogled.

Boli me, ko berem, da se ti gnusi, ko homoseksualne osebe izkazujejo svojo naklonjenost v javnosti. Pa da je to anomalija. Je torej, kar se tiče spolnosti, anomalija vse kar ni namenjeno reprodukciji? Kaj pa vem, ko se sprehajam in mimogrede vidim, da se dva moška držita za roko, se mi to, iskreno, ne zdi bistveno drugače kot če je par spolno različen. Kaj je lepšega od tega, da sta si dva človeka naklonjena, se imata rada? A ko se v muslimanskih državah moški, prijatelji, držijo za roko v javnosti in kušujejo, je to v redu, homoseksualce pa je treba pobit? A je zadaj samo želja po nadzoru nad tem, kaj se dogaja za zaprtimi vrati drugih? S čim točno homoseksualec ali pa biseksualec, saj je vseeno, nekoga ogroža? A se ljudje bojijo, da zaradi tega ne bi bilo otrok in bi civilizacija izumrla? V čem je keč zavračanja?

Drugače pa sem že velikokrat opazila, da se nekateri radi opredeljujemo za pripadnike manjšinskih skupin z imenom, ker tam najdemo svoj “dom”, pripadnost, mogoče to, česar doma nismo čutili, ti si bil pa doma sprejet, imaš močno zaledje, velikokrat pišeš o močnih ženskah iz svoje družine. Se ti zato ne zdi smiselno, da se nekateri homoseksualci, ki čutijo potrebo po pripadnosti, sprejetosti, združujejo, ja žal na obrobju heteronormativne družbe? Da bi lahko bil njihov kričeč klic v bistvu klic svojim družinam, naj jih vidijo in sprejmejo takšne kot so, brez pričakovanj, naj skrivajo del svojega obstoja pred očmi obsojevalcev? Ko smo obsojevalci znotraj skupine, s katero se ne želimo poistovetiti, ali se bojimo, da bi jim postali podobni in s tem izključeni? Ali je to zgolj ponotranjen družbeni mehanizem, kot je opisoval Adorno, kako so pripadniki znotraj iste skupine in hkrati nesprejemajoče družbe zavračali nekatere druge pripadnike iste skupine, nikoli ni prišlo v bistvu do tega, da bi stopili skupaj, da bi jih to okrepilo? Podobno kot se v rasistični družbi dogaja, da se temnopolti med sabo rangirajo po “stopnji temnosti”, nam opazovalcem, ki nismo čustveno vpleteni v ves proces pa nič ni jasno, razlike sploh ne vidimo? Kot bi se zatiranje skupine preneslo znotraj te skupine in jo potem ljudje ponotranjimo in težimo drugim in se kupčkamo in rangiramo med sabo naprej?

Meni se zdijo te stvari tolk kompleksne, ko želimo eni povoziti druge, kot da na planetu ni dovolj prostora za vse. Čemu škoditi drugemu v svetu idej, kjer neposredno nihče nikogar ne ogroža in strah pač ni oprijemljiv, realen?

Po drugi strani pa od neznanega avtorja berem izražanje sovražnosti do žensk v smislu konkurence, če se moški obrnejo stran od ženske, bo tudi zame več izbire. Če drži, da smo povečini biseksualci, čeprav zatrti, zakaj bi bil to problem? Ali je to bolj zato, ker želimo nekoga samo zase in nismo pripravljeni deliti? Ali pa zato, ker ljudje en na drugega sovplivamo in imamo zgolj omejene zaloge energije, naš čustveni svet pa zahteva kar znaten delež le te in je zato življenje v dvoje namesto poliamornih zavez za odtenek manj komplicirano in manj izčrpujoče? Ali je keč v tem, ker imate moški več testosterona in ste zato bolj bojevniško naravnani, pa se zato avtor z žensko populacijo pač bori za svoj kos pogače?

Kako ti vidiš?

Sin ni nič kriv, vidva sta mu vdrla v privatno življenje, ga osramotila in še homofoba sta.

Lejga….tudi če si proti gejem, si občina pederčina

Bog vse vidi bog vse ve, greh se delati ne sme

Odgovor na objavo uporabnika
RKC_Miha, 20.11.2021 ob 22:18

Bog vse vidi bog vse ve, greh se delati ne sme

A si se cepil, da ne ogrožaš živlenj drugih?

Kakorkoli že gledate na vse skupi, pa je definitivno grdo, da se je šel ta sinko neke homoseksualne orgije v hiši svojih staršev. To je dejansko neprimerno in do staršev žaljivo.

Pa dejstvo je, da vedno več tipov na toplo vleče, kar je na koncu problem tudi za punce. Malo je še normalnih možatih tipov, vedno več pa nekih pederčkov, tretjespolnikov, metroseksualcev, trans-tipov, spolno nebinarnih oseb in podobnih spak. Zelo očitno je nekaj zelo narobe s sodobno zahodno družbo. Vedno več defektnih tipov…

kokoši, pišeš: “Sicer pa so tudi raziskave pokazale, da konzervativne stranke tipa SDS in Nsi volijo šovinistični zaostali moški z samo osnovnošolsko izobrazbo iz vaškega okolja.”

A se nisi tudi ti hvalil, da si volil SDS oz. Janšo? Pusti zdaj razloge, zakaj si volil Janšo (iz nekega maščevanja). Rezultat je namreč isti. Janša na oblasti. Med tabo in zvestimi volilci Janše – če gledamo na zadevo s političnega aspekta – ni razlike.

pa sva oba z možem univerzitetno izobražena. JJ se mi ne zdi idealen, celo bi rekla, da je osebnostno dokaj težak. Ampak enostavno ni pametne alternative.

Ker sicer bi vladali levaki. Do amena skorumpirani Janković, pa brezglava Tomićka, pa anarhistični Lukec s tovarišijo, pa Fajonka, ki dela izključno v korist Albancev.

Seveda pa desni intelektualci zagovarjamo tradicionalne družinske vrednote. In smo proti teoriji tisočih spolov in proti vsiljevanju homoseksualne ideologije osnovnošolcem.

 

A je bil vlakec?

Odgovor na objavo uporabnika
Ponedeljek 123, 21.11.2021 ob 12:45

A je bil vlakec?

Ta mama bi lahko bila ponosna. Njen sinko je prava lokomotiva!

Odgovor na objavo uporabnika
Andrassy, 16.11.2021 ob 22:50

Sina je treba peljati na zdravljenje. Npr. v Don Pierinovo skupnost v Italijo, tam uspešno zdravijo narkomane, alkoholike in pederaste.

upam da tudi bolnike kot si sam

Odgovor na objavo uporabnika
Para Bellum, 20.11.2021 ob 06:17

Odgovor na objavo uporabnika
Mustafa L, 19.11.2021 ob 17:32

Preberite sami kaj je zdravilo za homoseksualizam:

Šta je lijek za homoseksualizam

Mustafa, res “prijazno” od tebe, da si prilepil link, s pomočjo katerega zdaj vemo, da je potrebno (vsaj kar se islama tiče) homoseksualce pobiti. S tem se strinjajo vsi islamski “učenjaki” in teologi, razhajajo se le v mnenju, na kakšen način je homoseksualce treba ubiti.

Da ne zganjam demagogije: seveda samo tiste homoseksualce, ki se tej ogabni razvadi nočejo odpovedati in bi radi živeli svoje zločinsko homoseksualno življenje ter prakticirali svojo homoseksualnost. Tisti, ki bi se homoseksualnost odrekli, se gredo lahko celo zdravit. Juhej!🙄🙄

Kaj naj si človek misli o učenjakih, ki takole učijo ljudi?

Ne brij si norca iz islama! Ker islam bo zavladal po celi Evropi in tudi u Sloveniji. Gre samo za vprašanje časa!

Naši muslimanski brati vedno pogosteje poročijo Slovenke, ki potem rojevajo muslimanske otroke. Logično, pa kaj naj si slovenske ženske pomagajo z vami, ko pa vedno češče bolujete za homoseksualizmom.

Vedno bližje je dan, ko bomo po celi Europi preuzeli oblast in uvedli šeriatsko pravo. Pridite k pameti ali pa vas čakajo kazne kot jih je za vas že na tem svetu predpisal Veliki Allah!

 

Odgovor na objavo uporabnika
Mi volimo Janšo, 21.11.2021 ob 12:13

pa sva oba z možem univerzitetno izobražena. JJ se mi ne zdi idealen, celo bi rekla, da je osebnostno dokaj težak. Ampak enostavno ni pametne alternative.

Ker sicer bi vladali levaki. Do amena skorumpirani Janković, pa brezglava Tomićka, pa anarhistični Lukec s tovarišijo, pa Fajonka, ki dela izključno v korist Albancev.

Seveda pa desni intelektualci zagovarjamo tradicionalne družinske vrednote. In smo proti teoriji tisočih spolov in proti vsiljevanju homoseksualne ideologije osnovnošolcem.

 

“Mi volimo Janšo”,

Pa kako si lahko ti univerzitetno izobražena, če pa pišeš kot neka umsko prizadeta Micka? Če ne znaš niti logično povezovati stvari? Če deluješ kot SDS-ovska kmetica, ki še nikoli ni bila v mestu. Tak vtis daješ.

Ker a vi jamski ludje konzervativci dejansko mislite, da je svet črno bel, da ste na eni strani vi, ki branite tradicionalne družinske vrednote pred lgbt dekadenco, ki jih uničuje in je nasprotna stran vam? Matr si prizadeta. A ti ni jasno, da si isto sranje, kot lgbt dekadenca tisočih spolov? A ti ni jasno, da vse to izhaja ravno iz vaše ideologije tradicionalnih vrednot. Da ste vi konzervativni tradicionalisti biološkemu spolu dodali še družbeni spol, in ste začetniki in glavni povzročitelji te perverzije? Da zaradi vas v tradicionaknih družbah kot so ameriška, afriške družbe ali muslimanske družbe ljudje spreminjajo spol ker se čutijo, da so rojeni v nasprotnemu spolu zato ker njihovo obnašanje in čutenje ne ustreza družbenemu spolu, ki ste ga ravno v bolniki sprevrženi tradicionalistični krščanski ustvarili. Da ne govorim, da ste videz ženske spremenili v fetiš ko ste ženske stoletja oblačili v barvite cunjice in jih ličili in šemili v klovne. Seveda pa butasta psihološko nepodkovana trapa tvoje vrste ne šteka, da je pri fetiših tako, da tisti, ki ga fetiš rajca na drugih, torej s tem mislim na moške, ki jih rajcate ve ženske klovnese hoče ta fetiš prezkusti še na sebi. In lej, kaj ste zdaj povzročilj vi krščanski desni tradicionalisti, vso to trans sranje in 1000 novih spolov. In ti si intelektulaka, ne me hecat. Zarukanka, ne pa intelektualka. Da ne govorim o tem, da če se pri človeku zatira njegovo spolnost, in se ga že kot pubertetnika maltretira da je njegovo telo in spolnost greh ne bo odrastel v moralno krščansko vzdržno osebnost kot ste mislili vi ko ste stoletja v krščanskih deželah zatirali spolnost in govorili, da je spolnost nenaravna med možem in ženo že če se gre za užitek in ne razmnoževanje. S spolnostjo pa je tako, da če so jo zatre ven eksplodira v nevarni obliki. In tako so moški stoletja na podeželju fu.kali ovce in koze kot še danes počnejo na muslimanskem bližnjem vzhodu kjer ne dobijo žensk. Vse ženske so bile posiljene, zato so tudi v samostanih množično najdevali trupla novorojenčkov ki so jih nune pobijale. In incesta in pedofilije je bilo 1000 krat več kot je danes saj je bilo najlažje zlorabiti otroke. To je tvoja krščanska tradicija in zgodovina ti trapa. No in zdaj mi povej a obstajajo še kje bolj dekadentni bolniki od vas?

 

Odgovor na objavo uporabnika
Manca Kitty, 21.11.2021 ob 09:47

Kakorkoli že gledate na vse skupi, pa je definitivno grdo, da se je šel ta sinko neke homoseksualne orgije v hiši svojih staršev. To je dejansko neprimerno in do staršev žaljivo.

Pa dejstvo je, da vedno več tipov na toplo vleče, kar je na koncu problem tudi za punce. Malo je še normalnih možatih tipov, vedno več pa nekih pederčkov, tretjespolnikov, metroseksualcev, trans-tipov, spolno nebinarnih oseb in podobnih spak. Zelo očitno je nekaj zelo narobe s sodobno zahodno družbo. Vedno več defektnih tipov…

“Manca Kitty”,

če je kaj kar ne razumem v tvojem sporočilu je potem to zakaj se ti sploh sekiraš glede tega, da je vedno manj tipov za punce, če pa si sama tipa nisi sposobna dobiti in kot stara devica ždiš v svoji garsonjeri?

Sicer pa kako neverjetno nevedna si dokažeš s tem ko to da je vedno več “pedrčkov” povezuješ z pomankanjem možatosti in s tem ko poplavo novih spolnih indetitet povezuješ z sodobnostjo. Tako da tudi zate velja to kar sem napisal zgoraj tej, ki voli Janšo in ji razložil, da to kar pripisuje sodobnosti izvira iz njihove tradicije. Kar spomni se tipov v srednjem veku vseh naličenih z lasuljami v bleščečih oblekcah in pajkicah. Ah to vaše glupo krščanstvo. Zdaj imate pa spet isto. In ja vse te mnoge spolne indititete ne obstajajo in so izmišljotina tako kot meteroseksualci, to tudi ne obstaja.

In nevem o kakšnem pomankanju moškosti govoriš pri tipih, ki jih privlačijo moški. Ker kakšne tipe pa misliš, da si jaz zbiram? Zbiram si možate, odločne, samozavestne z pravim odločnim moškim karakterjem. In veš kje jih poiščem gleda na to, da se ne družim z geji? Poiščem jih med hetero tipi. Takimi ki še nikoli niso bili z moškim in bi za vedno ostali za vas ženske (no zatebe ne) če ne bi naleteli name. Glede na to, da vem da je večina ljudi vsaj malo biseksualcev mi je iziv, da jih prepričam da poskusijo še z moškim. Tazadn je bil iz avstrijskih zračnih sil, poročen in hud lepotec, prvo sem ga izval da si ne upa pokazati kakšnega ima in je hlače kar na cesti dol potegnil, še en varnostnik je to videl. Potem ko mi je priznal da je že fantaziral o moških sem ga izival, da je reva tako kot večina tipov in si ne upa izživeti svojih fantazij. Joj kar vroče mi je ko se spomnim njegovih krepkih rok ko so me držale v objemu. Nekaj kar jalova ženska kot si ti nikoli ne bo doživela.

Kar se pa tiče poženščenih tipov, za katere vi primitivci nevedno sklepate ko jih vidite na cesti, da so to pe.dri, ker ste se to naučili iz ameriških filmov ali nevem kje. No sem se že večkrat pogovarjal s temi tipi ki imajo ženske gibe in govorijo in se smejijo na ženski način in velikokrat se ugotovil, da so hetero in da jih le ženske privlačijo. Oni se le počutijo bolj kot ženske a to nima veze s tem kateri spol jih privlači. Tako, da poišči si tipa med njimi, mogoče se te bo kateri od njih usmilili. Jaz pa bom osvajal možate tipe, ki pripadajo vam ženskam. Včeraj mi je en hotel gobec razbiti, ampak to je mala cena glede na to koliko uspeha imam.

Kaj a misliš, da s heteroseksualnimi sinovi pa ni problemov?

Mogoče, ampak so vsaj normalni. In lahko pričakuješ vnuke. Nadaljevanje življenja svojih genov.

Odgovor na objavo uporabnika
Marko Mark, 22.11.2021 ob 09:42

Mogoče, ampak so vsaj normalni. In lahko pričakuješ vnuke. Nadaljevanje življenja svojih genov.

Marko od biseksualnih prav tako, kar pomeni, da so normalni.

Odgovor na objavo uporabnika
Logika, 22.11.2021 ob 14:57

Marko od biseksualnih prav tako, kar pomeni, da so normalni.

To pomeni, da so biseksualci polnormalni in poldefektni.

In dejansko se lahko odločijo, ali bodo šli po normalni poti ali pa po abnormalni.

Pa sej pedri so se u resnici tudi odločili za pot… izbrali so abnormalno.

Odgovor na objavo uporabnika
Marko Mark, 22.11.2021 ob 15:27

Pa sej pedri so se u resnici tudi odločili za pot… izbrali so abnormalno.

“Marko Mark”,

ha ha ha, sploh ne vem če bi znal na tvoje pisanje podati kompleksen odgovor, saj je tvoje videnje stvari zelo preprosto in osnovno in me vrjetno ne bi zmogel razumeti.

Ker res ne vem, od kdaj je hererosekaualnost naravna (če samo pojasnim nevednim, hetero pomeni, da tebprivlači nasprotni spol). Sicer pa sem vse razložil glede tega v prejšnih komentarjih v tej temi, a so predolgi in preveč zapleteni zate, da bi jih zmogel razumeti.

Sicer pa kot prvič, da bi heteroseksualnost bila naravna bi mogla biti večinska spolna usmerjenost. Pa ni! Nikoli ni bila večinska ne naravna ne običajna. V večini starihb civilizacij ne.

To da pa se jo samo naše ubogo obdobje krščanstva agresivno in nasilno promovira kot večinsko, pa je ustvarilo heteronormativno družbo kjer se zdi, da je heteroseksualcev večina. In kljub vsemu temu krščanskemu propagandiranju heteroseksualnosti z genocidi in inkvizicijskem pobijanju ljudi, ki jih privlači isti spol niso uspeli doseči, da bi bila heteroseksualcev večina. Ker če jih bi bila večina vrjetno moj način kako si vedno poiščem tipa ne bi bil ta, da si ga vedno najdem med tipi, ki trdijo da so heteroseksualci in jih uspešno prepričam, da imajo kaj z mano.

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši, 21.11.2021 ob 21:06

“Mi volimo Janšo”,

Pa kako si lahko ti univerzitetno izobražena, če pa pišeš kot neka umsko prizadeta Micka? Če ne znaš niti logično povezovati stvari? Če deluješ kot SDS-ovska kmetica, ki še nikoli ni bila v mestu. Tak vtis daješ.

Ker a vi jamski ludje konzervativci dejansko mislite, da je svet črno bel, da ste na eni strani vi, ki branite tradicionalne družinske vrednote pred lgbt dekadenco, ki jih uničuje in je nasprotna stran vam? Matr si prizadeta. A ti ni jasno, da si isto sranje, kot lgbt dekadenca tisočih spolov? A ti ni jasno, da vse to izhaja ravno iz vaše ideologije tradicionalnih vrednot. Da ste vi konzervativni tradicionalisti biološkemu spolu dodali še družbeni spol, in ste začetniki in glavni povzročitelji te perverzije? Da zaradi vas v tradicionaknih družbah kot so ameriška, afriške družbe ali muslimanske družbe ljudje spreminjajo spol ker se čutijo, da so rojeni v nasprotnemu spolu zato ker njihovo obnašanje in čutenje ne ustreza družbenemu spolu, ki ste ga ravno v bolniki sprevrženi tradicionalistični krščanski ustvarili. Da ne govorim, da ste videz ženske spremenili v fetiš ko ste ženske stoletja oblačili v barvite cunjice in jih ličili in šemili v klovne. Seveda pa butasta psihološko nepodkovana trapa tvoje vrste ne šteka, da je pri fetiših tako, da tisti, ki ga fetiš rajca na drugih, torej s tem mislim na moške, ki jih rajcate ve ženske klovnese hoče ta fetiš prezkusti še na sebi. In lej, kaj ste zdaj povzročilj vi krščanski desni tradicionalisti, vso to trans sranje in 1000 novih spolov. In ti si intelektulaka, ne me hecat. Zarukanka, ne pa intelektualka. Da ne govorim o tem, da če se pri človeku zatira njegovo spolnost, in se ga že kot pubertetnika maltretira da je njegovo telo in spolnost greh ne bo odrastel v moralno krščansko vzdržno osebnost kot ste mislili vi ko ste stoletja v krščanskih deželah zatirali spolnost in govorili, da je spolnost nenaravna med možem in ženo že če se gre za užitek in ne razmnoževanje. S spolnostjo pa je tako, da če so jo zatre ven eksplodira v nevarni obliki. In tako so moški stoletja na podeželju fu.kali ovce in koze kot še danes počnejo na muslimanskem bližnjem vzhodu kjer ne dobijo žensk. Vse ženske so bile posiljene, zato so tudi v samostanih množično najdevali trupla novorojenčkov ki so jih nune pobijale. In incesta in pedofilije je bilo 1000 krat več kot je danes saj je bilo najlažje zlorabiti otroke. To je tvoja krščanska tradicija in zgodovina ti trapa. No in zdaj mi povej a obstajajo še kje bolj dekadentni bolniki od vas?

 

Odlično napisano. Samo kje bi to razumeli ljudje v svetu kjer se vrjame v nadnaravne sile. V boga na nebu med oblaki in hudiča spodaj pod zemljo, ki se kopa v lavi. Vsak misli, da zagovarja prave vrednote, nihče pa ne razume, da je le lutka v večji igri ideologije, ki ji pripada. Ali levi, ali desni. Ali cerkvi, ali lgbt…

Podravka lepo napisano. Lahko samo potrdim.

Zanimivo. Torej ti si se odločil, da boš heteroseksualen!!

New Report

Close