Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek sin hoče študirat zgodovino in umetnostno zgodovino

sin hoče študirat zgodovino in umetnostno zgodovino

Do doktorata je asistent, po doktoratu asistent z doktoratom. Razlika v plači.
[/quote]

Za celih 60 evr.
[/quote]

Za 9 plačnih razredov, če prej nisi imel znanstvenega magisterija.

Žalostno, da se tako nizko vrednoti doktorat – žal pa to govori o nizki kvaliteti študija. No, še vedno pa za bolje delati tisto, kar je tvoj strast, za čuka pa pol, kot pa nekaj, kar te ne veseli za isti denar.

Sicer pa – nekdo bo moral potemtakem dvigniti kvaliteto raziskovanja in študija zgodovine. Ni razloga, da to ne bi bil prav ti ali avtoričin sin.
[/quote]

Aja. In jaz ali avtoričin sin, bova spremenila tudi celotni politični sistem v Sloveniji, ter osvestila celotno javnost, tako laično, kot strokovno, o lažeh, na katerih zgodovina temelji?

Za to ni potreben noben študij, sploh pa ne akademske sfere, ki so v Sloveniji brezvredne.
To lahko postori vsak normalno splošno izobražen, razgledan, posameznik v Sloveniji.
Oziroma, mi vsi.
[/quote]

Si raje del brezvrednih akademskih sfer, kot da bi skušal kaj spremeniti? Ne gre se za to, da bi spremenil vse, gre za to, da bi z dobro argumentiranimi dokazi znotraj znanstvene sfere opozoril na morebitni drugačni potek od uradno priznanega. Majhen korak je lahko ogromen.

Očitno ima tvoj profesor kar prav, izobraževalni sistem takih, ki obupajo vnaprej, res ne rabi.


a podati svojega predloga pa nisi sposobno??
moraš svinjati po drugih – gnus!
[/quote]

Gnus je tvoja popačena slovnica!
To je tvoja edina sposobnost.
Niti gnusa nisi vredna!
[/quote]
lubčka ☺
za logiko pa cvek – sem on ☺

Žalostno, da se tako nizko vrednoti doktorat – žal pa to govori o nizki kvaliteti študija. No, še vedno pa za bolje delati tisto, kar je tvoj strast, za čuka pa pol, kot pa nekaj, kar te ne veseli za isti denar.

Sicer pa – nekdo bo moral potemtakem dvigniti kvaliteto raziskovanja in študija zgodovine. Ni razloga, da to ne bi bil prav ti ali avtoričin sin.
[/quote]

Aja. In jaz ali avtoričin sin, bova spremenila tudi celotni politični sistem v Sloveniji, ter osvestila celotno javnost, tako laično, kot strokovno, o lažeh, na katerih zgodovina temelji?

Za to ni potreben noben študij, sploh pa ne akademske sfere, ki so v Sloveniji brezvredne.
To lahko postori vsak normalno splošno izobražen, razgledan, posameznik v Sloveniji.
Oziroma, mi vsi.
[/quote]

Naj uganem – te boli, ker zgodovina priznava partizane kot borce za Slovenijo in ne domobrancev? Ti bi rad bil del domobranske sfere, ne akademske sfere.

New Report

Close