Najdi forum

Naslovnica Forum Starševski čvek SIN JE GEJ

SIN JE GEJ

Če ga je un fant našopal v rit ima AIDS 100 {04cafd300e351bb1d9a83f892db1e3554c9d84ea116c03e72cda9c700c854465}.

In kaj boš zdaj?

Kaj mu bo ostalo od življenja?

Filanje s tabletami in šivanje riti.

A ob petkih, ko se bliža ura polnoči, imate psihopati prost termin?

Imaš kakšno hčerko? Če že drugim nesrečo privoščiš, jo pa le daj še svojim.

Tukaj prosim za resne nasvete. In nato vidim komentarje perverznežev, homofobov in psihopatov. Žalostno

Glej, on vam je vsaj povedal, to je ogromno. Najslabsi so tisti ki se celo zivljenje sprenevedajo, da imajo radi punce, eni se celo porocijo. Preselijo se na drugo konec sveta, ker jih tu v Sloveniji noben ne razume kao. Problem pa ni okolica ampak oni, ki se pretvarjajo. Kaj naredis s clovekom, ki blefira? Poves mu, da je blefer. Oni pa jokcajo da niso pedri… se celo tozijo tiste, ki jim to recejo. Resno, poznam take primere.
no tvoj sin je dosti bolj zrel, ker je to dal cez in si priznal kako je z njjm. Vsaj s tega vidika lahko recem bravo.

To je res kar pravi goolife, gej se rodis. Ze v OS smo videli, kdo bo istospolno usmerjen. Najprej je zanikanje, potem pa odvisno, eni si priznajo, eni si lazejo, da niso. Problem je v njih samih, do sebe cutijo prezir, gnus in se ne sprejmejo. Potem pa krivijo okolico in lazejo, da niso to kar so. Taki so najslabsi. In tako kot ena zgoraj pravi, najlazje se je odselit na drug konec sveta.

Pa mojega preberi. Od daleč poznam obe vse tri kategorije ki sem jih primerjala. Zahvali se naravi da je samo gej. Sam si boš zaje.bal life. Ne bo ti ga sin.

Jst bi ga naterala od hiše dokler si ne premisli in se opraviči za neumnost. Drgač pa se mu rajši odrečem kot pa da bi imela pederasta za sina.

Izgleda si pozabila, da si ti njega rodila in si ti njemu mati.
Ti se njemu ne moreš odreči.
Lahko se pa sin odpove mami. Takšni kot si ti, bi se jaz z veseljem, si nikakršna mati.
Le zakaj imam občutek, da to nikoli niti ne boš.

V bistvu je ravno obratno.

Imej ga rad, ker te bo res potreboval. Po komentarjih vidiš kaj ga čaka, očitno nič dobrega. Ljudje lastne komplekse stresajo na druge in so pravi izrodki svoje vrste. In potem očitajo gejem.

To kar pravijo, da si bil slep, da nisi opazil ….. to je bla bla bla….
Moj dragi sin ni poženščen, nikoli ne bi rekel, da je gej, je dober človek, pameten, kulturen, lep in ljubeč.
Zato mi je vseeno koga bo ljubil, vem pa, da mu zaradi drugih ljudi ne bo lahko. Težko bo našel partnerja, pa tudi vnukov ne bo. Ampak to je njegovo življenje in me ne briga s kom bo spal.
Vem pa, da bo imel mojo pomoč, ko mu bo hudo.
In ni res, da vsi geji prakticirajo analo. Je pa res, da jo veliko hetero usmerjenih.
Bodi mu v oporo, kaj drugi mislijo, je njihov problem.

Jaz sem oba svojega sina pošteno vzgojila in tudi z moralnimi načeli. Zato ni šans, da bi bil kateri peder. In tudi ni.

Sicer pa gena za pederastijo ni, dokazov ni nobenih. To ja samo ogabna homoseksualna propaganda, da opravičujejo svoje perverznosti v stilu – joj, pa saj si nič ne moremo pomagati, da počnemo te stvari.

Tko da poštena in pravilna vzgoja je tista, ki izoblikuje poštenega človeka. Po drugi strani pa je nevarna homoseksualna propaganda, nepravilna vzgoja ali pomanjkanje le-te ali pa kakšne zlorabe, npr. s strani predatorskih pedrov, ki ciljajo na zelo mlade dečke. Tudi v šolah in špotnih klubih je treba zelo paziti, ker je vedno več pedrov, ki se načrtno rinejo tja notri in imajo opravka žal tudi z vašimi otroki.

Prav zaradi tako ozkoglednih mamic tercialk, se mamini sinčki poročijo zaradi mamice, da je ne prizadanejo, ker bi jo pobralo od morale.
Kot poročeni pa skačejo med rjuhe z moškimi. Samo, da veš. Zaradi mater kot si ti!

Pa ravno mamini sinčki se ne poročajo – da ne bi užalostili mamo.

Res je, kot je ena napisala, da ni prav nobenih dokazov, da obstaja gen za pedrstvo, da se pedri že rodijo sprevrženi.

Res sem zelo žalostna in presenečena nad odgovori, polnimi predsodkov, sovraštva… Če se vam geji tako gnusijo, zakaj razmišljate o njihovi spolnosti.
Ali to določa človeka? Ali si predstavljate seks med vsemi, ki jih poznate, sorodniki, znanci? Upam, da ne. Ko z možem spoznava koga, upam da ne razmišlja o najinem seksu. Mislim, da o te razmišljaš samo o osebah, ki te privlačijo.
Kakšno škodo vam povzročajo geji, da imate tak strah pred njimi, da jih je treba na vsak način ponižati?

homo sapiens vsake par sekund pomisli na seks.

Jaz že, ko srečam privlačno dekle. V mislih si jo predstavljam v vseh možnih položajih. Bog ve, kaj ona premišljuje?

Kakšno škodo vam povzročajo geji, da imate tak strah pred njimi, da jih je treba na vsak način ponižati?

A ni že AIDS dovolj velika škoda za ta svet? Pa zlorabe otrok?

Zresni se, ženska, bodi realna, da pedri pač niso prihodnost tega sveta.

med slovenci je veliko gejev

tak slovenski video mu pusti

https://youtu.be/XEQwjuvZk5c

Kako si ti vse tako nazorno predstavljaš?
Bitje promiskuitetno!

Nekdo je napisal, da pedri nimajo analnih odnosov. A so aseksualni?

Preberite si knjigo Bil sem gej, avtor Luca di Tolve.

https://radio.ognjisce.si/sl/130/utrip/7570/bil-sem-gej-lucova-osebna-izpoved.htm

Kaj vas tak motijo geji? Meni so nagnusni mladi mozolavi srednješolci ki se sredi trga po francosko kušuvajo. Ona polna šminke, on poln želeja – ni hujšega.

Ni gena za geje in tudi ni gena za heterce. Zelo easy je poguglat raziskave genov ki pokažejo kak geni samo za tretjino vplivajo na spolnost, drugi dve tretjini pa sta hormoni, odraščanje, okolica…

AIDS je pandemija po svoje, največ pa se dobi HPV in klamidije in to je ravno največ med heterci.

Če vas že motijo kaj delajo geji v spalnici, potem ne razumem zakaj niste tudi proti ženskam ki rinejo svojo pest moškemu v rit. Če je “Fisting” dovoljen v tem svetu…

Lepo si to povedal, res zelo lepo

New Report

Close